Dodaj do ulubionych

Cross Polo

24.11.05, 02:44
fajny samochodzik na badzi Polo
kolorystyka tego pomaranczowego jest super
pewnie znowu ktos napisze ze w sam raz do szpanowania (jak z miedziana mazda
3)

www.vwvortex.com/artman/publish/volkswagen_news/article_1610.shtml
Obserwuj wątek
    • fazi_ze_sztazi Re: Cross Polo 24.11.05, 03:14
      15000 ojro. ladnie.
      ciekawe na ile by go wycenili w USA. za $12k bym kupil - ale to nie realne.
      pzdr.
      • devote Re: Cross Polo 24.11.05, 03:45
        pewnie ze nierealne bo vw ociaga sie ze startem Polo w ameryce.robili show
        objazdowy swego czasu i pokazywali auto ludziom.na forach mozna bylo wyczytac
        pochlebne opinie i byly nawet pisane petycje :) aby zaczeli polo sprzedawac w
        ameryce.i nic,cisza.jetta jest za droga jako tzw. entry level car u
        volkswagena.nowy golf napewno tez bedzie drozszy od poprzednika wiec vw
        potrzebuje sprzedawac nowy model ktory by byl tanszy i przyciagnal nowych
        klijentow.reklama vw w usa tez kuleje,nie potrafia sie reklamowac albo doszli
        do wniosku ze i tak to nic nie da.

        faktem jest ze w ameryce coraz wiecej oferuje sie malych samochodow a sprzedaz
        SUV spada na morde.czy polo mialby szanse w ameryce? moze ale gdyby kosztowal
        tyle samo co konkurencja.
        • fazi_ze_sztazi Re: Cross Polo 24.11.05, 18:11
          z tymi malymi modelami w USA to bywaa roznie. to ze sprzedaz SUV spada to nie
          znaczy ze ludzie zaczna masowo kupowac auta klasy polo. patrz przyklad toyoty.
          echo jest prawie niezauwazalne na drogach. tansze od corolli tylko tysiac czy
          dwa, a jednak na warunki USA za male. popatrz na chevy aveo-tylko czarni tym
          jezdza. honda planuje zaczac sprzedaz fit, ale slysze to juz od 2 lat i nic.
          mysle ze jeszcze dlugo klasacivic/corolla bedzie podstawa w USA.
          pzdr.
          • devote Re: Cross Polo 24.11.05, 19:33
            no wiadomo ze male auta nie wyprzedza kompaktow ale zawsze mozna troche zarobic
            na nich.najwiecej z malych widuje sie accent,scion xa i aveo.tymi ostatnimi nie
            jezdza tylko murzyni.nie wiem gdzie mieszkasz ale ja w aveo widuje
            przedewszystkim kobiety,biale kobiety.
    • carnivore69 Re: Cross Polo 24.11.05, 11:18
      W UK sprzedawali taka wersje przed face litingiem (czyli na bazie modelu '02)
      jako Polo Dune. I nawet kilka egz. udalo sie na ulicach przyuwazyc.

      Pzdr.
      • carnivore69 Re: Cross Polo 24.11.05, 11:21
        I jeszcze link:

        www.channel4.com/4car/road-tests/driving-impressions-2004/V/volkswagen-polo-dune/polo-dune.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka