devote 24.11.05, 02:44 fajny samochodzik na badzi Polo kolorystyka tego pomaranczowego jest super pewnie znowu ktos napisze ze w sam raz do szpanowania (jak z miedziana mazda 3) www.vwvortex.com/artman/publish/volkswagen_news/article_1610.shtml Link Zgłoś Obserwuj wątek
fazi_ze_sztazi Re: Cross Polo 24.11.05, 03:14 15000 ojro. ladnie. ciekawe na ile by go wycenili w USA. za $12k bym kupil - ale to nie realne. pzdr. Link Zgłoś
devote Re: Cross Polo 24.11.05, 03:45 pewnie ze nierealne bo vw ociaga sie ze startem Polo w ameryce.robili show objazdowy swego czasu i pokazywali auto ludziom.na forach mozna bylo wyczytac pochlebne opinie i byly nawet pisane petycje :) aby zaczeli polo sprzedawac w ameryce.i nic,cisza.jetta jest za droga jako tzw. entry level car u volkswagena.nowy golf napewno tez bedzie drozszy od poprzednika wiec vw potrzebuje sprzedawac nowy model ktory by byl tanszy i przyciagnal nowych klijentow.reklama vw w usa tez kuleje,nie potrafia sie reklamowac albo doszli do wniosku ze i tak to nic nie da. faktem jest ze w ameryce coraz wiecej oferuje sie malych samochodow a sprzedaz SUV spada na morde.czy polo mialby szanse w ameryce? moze ale gdyby kosztowal tyle samo co konkurencja. Link Zgłoś
fazi_ze_sztazi Re: Cross Polo 24.11.05, 18:11 z tymi malymi modelami w USA to bywaa roznie. to ze sprzedaz SUV spada to nie znaczy ze ludzie zaczna masowo kupowac auta klasy polo. patrz przyklad toyoty. echo jest prawie niezauwazalne na drogach. tansze od corolli tylko tysiac czy dwa, a jednak na warunki USA za male. popatrz na chevy aveo-tylko czarni tym jezdza. honda planuje zaczac sprzedaz fit, ale slysze to juz od 2 lat i nic. mysle ze jeszcze dlugo klasacivic/corolla bedzie podstawa w USA. pzdr. Link Zgłoś
devote Re: Cross Polo 24.11.05, 19:33 no wiadomo ze male auta nie wyprzedza kompaktow ale zawsze mozna troche zarobic na nich.najwiecej z malych widuje sie accent,scion xa i aveo.tymi ostatnimi nie jezdza tylko murzyni.nie wiem gdzie mieszkasz ale ja w aveo widuje przedewszystkim kobiety,biale kobiety. Link Zgłoś
carnivore69 Re: Cross Polo 24.11.05, 11:18 W UK sprzedawali taka wersje przed face litingiem (czyli na bazie modelu '02) jako Polo Dune. I nawet kilka egz. udalo sie na ulicach przyuwazyc. Pzdr. Link Zgłoś
carnivore69 Re: Cross Polo 24.11.05, 11:21 I jeszcze link: www.channel4.com/4car/road-tests/driving-impressions-2004/V/volkswagen-polo-dune/polo-dune.html Link Zgłoś