Gość: Marcel Sz.
IP: *.ols.vectranet.pl
29.08.03, 21:54
Czy któryś z forumowiczów miał kiedyś przyjemność przejechania się Toyotą LC
100? Bardzo bym prosił o informację na temat brzmienia tego motoru. Czy przy
większych prędkościach do się bezproblemowo podróżować? Zamówiłem jazdę
próbną, ale odbędzie się ona "najwcześniej za dwa tygodnie" jak powiedziano
Mi dziś w salonie.
Pozdrowienia