Dodaj do ulubionych

Toyota LC 100

IP: *.ols.vectranet.pl 29.08.03, 21:54
Czy któryś z forumowiczów miał kiedyś przyjemność przejechania się Toyotą LC
100? Bardzo bym prosił o informację na temat brzmienia tego motoru. Czy przy
większych prędkościach do się bezproblemowo podróżować? Zamówiłem jazdę
próbną, ale odbędzie się ona "najwcześniej za dwa tygodnie" jak powiedziano
Mi dziś w salonie.

Pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • greenblack Re: Toyota LC 100 29.08.03, 23:02
      Może dla takiego konesera drogich terenówek to okaże się szokiem, ale w LC
      montuje się 2 silniki: 4.7 V8 i 4.2 R6 TD.


      Pozdrawiam
      • Gość: Marcel Sz. Re: Toyota LC 100 IP: *.ols.vectranet.pl 30.08.03, 18:34
        greenblack napisał:

        > Może dla takiego konesera drogich terenówek to okaże się szokiem, ale w LC
        > montuje się 2 silniki: 4.7 V8 i 4.2 R6 TD.
        >
        >
        > Pozdrawiam

        Wybacz, ale zapomniałem o najważniejszym, chodzi Mi o diesla 4.2.

        Pozdrawiam...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka