Dodaj do ulubionych

navigo2go czy garmin nuvi 200 gpmapa

25.03.08, 20:20
Nigdy nie używałem takiego sprzętu. W najbliższym czasie czeka mnie kilka
wyjazdów na Wrocław i dużo po Wrocławiu. Potrzebuję czegoś taniego i
skutecznego - żadne tam fajerwerki. Wymienione zestawy mają podobną cenę (do
700 zł). Bardzo proszę o konkretną poradę.
Obserwuj wątek
    • obii Re: navigo2go czy garmin nuvi 200 gpmapa 25.03.08, 21:38
      Konkretnej porady to może udzielić Ci chyba tylko ktoś, kto próbował
      obu zestawów. Ale Nuvi i GP mogę śmiało polecić. Tym bardziej, że z
      netu możesz dodatkowo ściągnąć darmową mapę UMP (dedykowana do
      Garminów "Uzupełniająca Mapa Polski"), w której Wrocław jest
      rozrysowany, że hej (gdybyś nie był z GP zadowolony). Mapa UMP
      powstaje trochę podobnie jak wikipedia - wysiłkiem ochotników. Ale
      już jest świetna, a będzie jeszcze lepsza (uaktualnienia kilka razy
      dziennie...)
      I jeszcze jedno. Garmin sprzedaje najwięcej nawi na świecie. Myślę,
      że nie bez powodu.

      Pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka