Dodaj do ulubionych

Chińskie forum

05.08.10, 19:58
Dziewczyny nie wiecie co się dzieje z chińskim forum bbs.hi-joy, od 3 dni nie
można tam wejść.
Obserwuj wątek
    • piegucha Re: Chińskie forum 05.08.10, 21:32
      Tez sie martwiesad A już miałam zostac senior member i miec dostep do
      wiekszej ilosci wzorkow. Mam nadzieje, ze tylko robia zmiany na
      forum i wroci, bo przed tym zniknieciem to tez przez kilka dni nie
      umialam na nie wejsc nawet przez pol dnia
      • hania1953 Re: Chińskie forum 06.08.10, 07:27
        witaj,ja też mam problem z logowaniem...na multiply moja przyjaciółka z Holandii
        też o tym pisała...może to coś u nich...???
        ps,piszesz,że miałaś zostać już seniorem - kiedy to następuje,co trzeba mieć ,
        aby zostać seniorem???
          • piegucha Re: Chińskie forum 08.08.10, 18:03
            No to gratuluje! Bo ja dalej sie mecze. Przed problemami ze stronka,
            mialam informacje, ze jeszcze godzine spedze na forum i bede
            seniorem, a jak stronka wrocila, to sie okazalo, ze teraz mam 20h do
            seniorasad
            • hania1953 Re: Chińskie forum 11.08.10, 13:05
              dzięki smile a ja zawsze się zastanawiałam kiedy się zostaje kolejnym members...a
              to zależy od godzin,to super...
              a Tobie napisali,że za godzinę możesz już być senior members ?
              ja nigdy nie dostałam takiej wiadomości...
              • piegucha Re: Chińskie forum 11.08.10, 16:15
                Nie, to nie tak. Oni maja tam specjalny przelicznik, gdzie wszystkie
                Twoje dane sa wprowadzane do specjalnego rownania (zlote, srebre i
                normalne monety, punkty, etc) i m.in. czas jaki spedzasz na forum.
                Ale niestety po przerwie w dzialaniu forum wyszlo mi 20 h a nie 1h i
                znowu staram sie troche posiedziec, tzn glownie mam to okno otwarte
                w IE i co jakis czas na cos klikam, bo tyle czasu nie mam zeby tam
                ciagle wchodzic. Mozesz tez co 1h zarobic 5 monet klikajac na forum
                task, ktore znajduje sie po prawej stronie u samej gory. A jak
                chcesz sprawdzic swoj status to kliknij na swoja nazwe i wszystko Ci
                sie pokaze i stamtad wlasnie wyczytalam, ile godzin mi brakuje
                do "awansu". Mam nadzieje, ze co nieco wyjasnilamsmile Teraz nie mam
                swojego laptopa na ktorym mam tlumacza, wiec nie wchodze tam za
                czesto, bo mnie wszystkie te ich krzaczki denerwujasad
                • hania1953 Re: Chińskie forum 12.08.10, 11:40
                  dzięki bardzo za wiadomości...ja mam Mozzilę i na górze otwiera mi się pasek i
                  mogę od razu przetłumaczyć całą stronkę...
                  tylko te wszystkie tłumaczenia są takie śmieszne... wink
                  trzeba się wgryźć i po swojemu przetłumaczyć , ale zawsze cosik jest...
                  jeszcze raz dzięki...
                  ps,napisz mi na hanjudz@gmail.com jaki masz nick na tym forum,może będziemy
                  mogły sobie jakoś pomóc...pozdrówki i buziaczki...
                  • piegucha Re: Chińskie forum 12.08.10, 16:22
                    Ja sobie tlumacze na ang (takie male zboczeniesmile i jakos da sie
                    czytac, ale jak probowalam kilka razy po polsku to rzeczywiscie
                    ciezko. A nick wszedzie staram sie miec taki sam - piegucha
                    • hania1953 Re: Chińskie forum 13.08.10, 08:44
                      piegucha napisała:

> Ja sobie tlumacze na ang (takie male zboczeniesmile i jakos da sie
                      > czytac, ale jak probowalam kilka razy po polsku to rzeczywiscie
                      > ciezko. A nick wszedzie staram sie miec taki sam - piegucha
                      hellloooołłłłłłłłł...widzę,że podpisałaś się pod moim postem,ja jestem
                      Terri...ale szlak mnie trafia,bo nie chce od razu wejść wszystko,tzn,fota i
                      pliki...nie wiem co oni zrobili,ale muszę edytować posta,aby wszystko było
                      razem...ale udało się...dzięki za pomoc...buziaczki Hania
    • bel874 Re: Chińskie forum 09.08.10, 12:14
      Witam ,bardzo proszę o pomoc, jak zalogować się na chińskie forum
      Próbowałam ale nic z tego nie wyszło.Nie mam pojęcia co oznaczają te ich znaczki
      i nie wiem co wpisać w odpowiednia okienka.Bardzo proszę o jasną instrukcję
      Pozdrawiam Iza
      • adzia1313 Re: Chińskie forum 09.08.10, 12:43
        Tu jest instrukcja rejestracji:
        show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=196229

A mój problem na tym forum jest następującego rodzaju. Chciałam ściągnąć jedną z gazetek. Ma ok 9MB, za każdym razem gdy próbowałam, pobieranie zatrzymuje się na 4MB i nie idzie dalej...Czy macie podobny problem?
        Jeszcze dwa tygodnie temu, gdy ostatni raz pobierałam tam wzory nie bylo najmniejszego problemu...
        • piegucha Re: Chińskie forum 09.08.10, 15:29
          Kilka dni temu czytałam właśnie wątek na ten temat, ze wielu
          uzytkowników nie umie ściagnac plików powyżej 4MB. Jeden z
          moderatorów odpisał, ze niestety tak teraz jest, ale pracuja nad tym
          i za kilka dni powinny sie skonczyc wszystkie problemy. Ponoc jakis
          powazny problem spowodował zamkniecie forum na te kilka dni i teraz
          ostro nad tym pracuja.
          • hania1953 Re: Chińskie forum 14.08.10, 21:53
            no właśnie,ja już kilka razy próbowałam ściągnąć to
            bbs.hi-joy.com/thread-263378-1-1.html
            i tylko straciłam monety...na 4MB staje i...klops...
            a w ogóle to problem z szukaniem,każdy inaczej opisuje obrazki ,które daje na
            forum i mimo,że się szuka i mamy odpowiedź,że tego nie ma na forum,potem okazuje
            się,że jest,tylko inaczej opisane...szlak mnie na to trafia,bo już kilka razy
            tak miałam...
            • hania1953 Re: Chińskie forum 14.08.10, 21:54
              hania1953 napisała:

> no właśnie,ja już kilka razy próbowałam ściągnąć to
              > bbs.hi-joy.com/thread-263378-1-1.html
              > i tylko straciłam monety...na 4MB staje i...klops...
              > a w ogóle to problem z szukaniem,każdy inaczej opisuje obrazki ,które daje na
              > forum i mimo,że się szuka i mamy odpowiedź,że tego nie ma na forum,potem okazuj
              > e
              > się,że jest,tylko inaczej opisane...szlak mnie na to trafia,bo już kilka razy
              > tak miałam...

ps,a może ktoś ma ten wzorek ?
              bardzo bym prosiła i niego... smile
              • piegucha Re: Chińskie forum 16.08.10, 03:14
                Ja zawsze szukam albo wg nazwy schematu albo wg numeru producenta. A
                czasem fajne rzeczy mozna znalezc przegladajac najnowsze odpowiedzi,
                bo wtedy pojawiaja sie nie tylko najnowsze posty, ale i te starsze.
                Na 4MB wszystkim sie zawieszasad Ponoc nad tym pracuja, ale jakos
                wolno im idzie.
                A od weekendu jestem seniorem!!!!!! Wreszcie znalazlam schematy,
                ktorych szukalam, ale niestety zaczynaja sie od 5MB wzwyzsad
                Jesli kogos interesuje jak zostac seniorem, to trzeba po prostu
                zdobuc 5000 punktow (czyli tzw. integral). Nie wiem co mnie zwodzili
                z tymi glupimi godzinami, ale jak mi zostawala 1h do upgradu, to
                znowu pokazywalo sie, ze musze czekac 20h.
      • piegucha Re: Chińskie forum 12.08.10, 16:21
        Tak,od kilku dni dziala, ale jest wiele problemow. Nie da sie
        sciagnac plikow powyzej 4MB, nie dostaje sie monet za komentowanie,
        ale przynajmniej za sciaganie tez nie biora.
              • piegucha Re: Chińskie forum 16.08.10, 03:35
                Nie wiem jak to sie robi we wlasciwy sposob, ale skoro nikt inny nie
                kwapi sie z wyjasnieniem, to moje musi Ci wystarczyc.
                najpierw znajduje post w odpowiednim watku, np. Magazines, czy work
                show. Zaraz nad tytulem sa dwa kolorowe kwadraty, zielony - reply,
                niebieski - post. Klikam na post i pojawia sie stronka sluzaca do
                zakladania watkow. Zaraz u gory, z prawej strony masz napisane co
                dostaniesz za zamieszczenie tego watku, czyli np. 3 money, 3 charm,
                1 silver - wszystko zalezy od dzialu, gdzie zamieszczasz.
                W pierwszym malym oknie wpisujesz tytul, a w duzym wpisujesz jakas
                tresc, czyli co to jest albo, ze chcesz sie pochwalic, bo wlasnie
                skonczylas xxx. Musisz cos tam wpisac, bo inaczej nie zamiescisz
                postu. Jesli zamieszczasz skany, to bedziesz miala chyba 10 linijek
                do wypelnienia, typu ile stron, bialo-czarne czy kolorowe, jaka
                jakosc, etc. Tlumacz pomoze Ci rozgryzc, co jest co.
                Zeby zamiescic zdjecie, nad oknem klikasz na miniaturke zdjecia
                (podpisane jest pictsmile i pojawia sie male okienko, ja zawsze
                wybieram pierwsza z 4 opcji, czyli opcje gdzie wpisuje adres zdjecia
                z neta, w moim przypadku z fotoforum i klikam na przycisk z lewej i
                zdjecie laduje w poscie. Inne opcje maja wyszukiwanie z dysku czy
                cos tam innego, ale mnie to nigdy nie dzialalo, wiec nie umiem Ci z
                tym poradzic. A teraz najwazniejsze, ladowanie plikow. Obok
                miniaturki zdjecia, jest agrafka (annex) i jak na nia klikniesz, to
                znowu masz male okienko. I trzy opcje, ja korzystam z ostatniej. Sa
                tam znowu dwa niebieskie przyciski, klikajac na pierwszy z lewej
                pojawi Ci sie okno wyszukiwania plikow na Twoim kompie, jak juz cos
                wybierzesz i dasz Open, to w oknie na hi-joy pojawi Ci sie nazwa
                tego pliku, jego rozmiar i 0%, teraz musisz ten plik zaladowac do
                watku, a robisz to klikajac na drugi niebieski przycisk (ten z
                prawej), teraz procenty beda przybywac, a jak sie cale zaladuje, to
                malutkie okienko, ktore sie pojawi w czasie ladowania bedzie mialo
                dwie opcje (u mnie ich nie tlumaczysad, ale to z lewej to jest ok.
                Nie martw sie jak zamiast 100% pojawi sie unknown, bo tak u mnie
                zawsze jest. Teraz jak juz potwierdzisz zaladowanie pliku, pojawia
                sie nowe okno gdzie masz zapytanie ile chcesz od innych uzytkownikow
                money albo silver coins za sciagniecie. Wpisujesz wedle uznaniasmile
                Jesli ladujesz kilka plikow, to wpisz "ceny" na koncu, bo inaczej za
                kazdym razem Ci znikna. Jak juz ustalisz cennik, to zamykasz okno
                krzyzykiem. Jak chcesz mozesz ustalic reading permission, albo
                selling price (tym razem chyba za zdjecie?, nie wiem). Ja nic z tym
                nie ruszam i klikam na "issued new topic" i gotowe. Teraz mozesz
                poogladac wlasny watek i ewentualnie cos poprawic, klikajac na edit,
                pod samym postem. Mam nadzieje, ze napisalam w zrozumialy sposobsmile
                Jesli cos jest niejasne to daj znac! I powodzenia!
                    • piegucha Re: Chińskie forum 16.08.10, 15:58
                      hania1953! To najpierw musialam sie meczyc, a teraz Ty tu podajesz
                      link? Nieladnietongue_out
                      Ja to wsszystko sama rozgryzalam i widze, ze prawie tak samo robie
                      jak w instrukcjismile
                      Ja ostatnio sporo czytam watkow nt problemow jakie sie pojawiaja na
                      forum, wiec coraz wiecej wiem jak to wszystko dziala. Bo kiedys to
                      tylko wchodzilam po potrzebne wzorytongue_out
                      • hania1953 Re: Chińskie forum 16.08.10, 16:42
                        hej,to nie tak jak myślisz...ja dzięki Tobie dopiero teraz latam po forum,bo
                        kiedyś też tylko brałam schematy,które mi się podobały...
                        i jeszcze nie rozgryzłam wszystkiego,ale wiem,że dziewczyny się buntują,w
                        sprawie monet,i moderatorów,i jeszcze o coś tam mają pretensje,ale nie doszłam
                        jeszcze co to takiego...mój komp chodzi dość wolno i każda strona otwiera się
                        dość długo,a ja za bardzo nie mam czasu,bo opiekuję się moim wnusiem...a przy
                        nim nie ma jak latać po stronkach...ale taka wymiana to dopinguje...buziaki
                        Hania smile
                        • piegucha Re: Chińskie forum 16.08.10, 16:59
                          Ale przeciez ja zartowalamsmile Forum jest fajne, szkoda tylko, ze
                          teraz same z nim problemy. No i nie wszystko jest. Ja np. lubie taka
                          elektroniczna gazetke The Gift of Stitching i ona jest na innym
                          forum, gdzie widze, ze od czasu problemow z hi-joy wiekszy ruch sie
                          zrobil. Moze ktos sie przekona do tego drugiego forum? Tam sa tylko
                          zlote monety i za kazdy komentarz dostaje sie jedna, a zeby sciagnac
                          pliki placi sie 5 monet. A tu link: www.chcross.com/
                          • hania1953 Re: Chińskie forum 16.08.10, 17:50
                            Ja również żartowałam... na tym drugim też jestem,masz rację,tam jest trochę
                            lepiej...i o dziwo tamto chodzi szybciej,tzn,strony szybciej się wklepują niż na
                            bbs.hi-joy..
                          • hania1953 Re: Chińskie forum 24.08.10, 09:50
                            hellooołłłłłłłł wink
                            jeszcze jedno forum...zobacz...
                            www.channeldo.com/bbs/?fromuser=Terripozdrówki....
                            ps,jeszcze miałam jedno,ale chyba strona została zmieniona,bo nie mogę znaleźć...
                            • hania1953 Re: Chińskie forum 24.08.10, 09:51
                              hania1953 napisała:

> hellooołłłłłłłł wink
                              > jeszcze jedno forum...zobacz...
                              > www.channeldo.com/bbs/?fromuser=Terripozdrówki....
                              > ps,jeszcze miałam jedno,ale chyba strona została zmieniona,bo nie mogę znaleźć.
                              > ..

www.channeldo.com/bbs/?fromuser=Terri

no,teraz dobrze...
                              • hania1953 Re: Chińskie forum 24.08.10, 09:53
                                hania1953 napisała:

> hania1953 napisała:
                                >
                                > > hellooołłłłłłłł wink
                                > > jeszcze jedno forum...zobacz...
                                > > www.channeldo.com/bbs/?fromuser=Terripozdrówki....
                                > > ps,jeszcze miałam jedno,ale chyba strona została zmieniona,bo nie mogę zn
                                > aleźć.
                                > > ..
                                >
                                > www.channeldo.com/bbs/?fromuser=Terri
                                >
                                > no,teraz dobrze...
                                albo tak - www.channeldo.com/bbs/?fromuid=129003
    • piegucha Re: Chińskie forum 02.09.10, 19:36
      Nie wiem czy tylko u mnie, ale chyba koniec problemów z plikami powyżej 4MB. Od wczoraj
      wszystko da się ściągnąć! Nawet 10MB! Czasem za drugim razem, ale idzie jak burza! Wreszciesmile
      • ewikowa Re: Chińskie forum 03.09.10, 10:38
        dopiero co znalazlam chwile zeby caly watek przeczytacsmile

Dziekuje kobitki za instrukcje, moze wreszcie zaczne sie tez tam 'bawic'

co do tlumaczy - zauwazylam ze najlatwiej jest jednak uzywac 'google chrome' zamiast mozilla - bo
        tam opcja tlumaczenia calych stron jest wbudowana i tylko wybierasz na jaki chcesz tlumaczyc - a
        google chrome od razu ci podpowiada ze ta strona jest po XXX i czy chcesz przetlumaczyc na YYYY
        i mozesz tam od razu wybrac na jaki chcesz przetlumaczyc albo ustawic, ze strony w danym jezyku
        zawsze tlumaczyc albo nigdy nie tlumaczyc itp. Jest to o niebo latwiejsze niz np uzywanie google
        translate (na stronie google masz na gorze po lewej stronie linki a pod 'wiecej/more' masz
        przetlumacz czy tlumacz czy cos takiego (ja uzywam po ang. wiec nie wiem jak jest po pl)smile))

• lideczka102 Re: Chińskie forum 03.09.10, 10:52
          jestem zielona,jeżeli chodzi o to forum,dodałam nowy wątek,że szukam wzoru i
          ktoś odpowiedział,że go ma i co dalej,mam napisac,żeby wstawił,czy co,te
          krzaczki sprawiają,że boli mnie głowa
          • piegucha Re: Chińskie forum 03.09.10, 16:28
            Ja mam tlumacza wbudowanego w IE, wiec od razu sobie zaznaczylam, ze ma mi chońskie strony
            tlumaczyc na angielski, mozilli nie uzywam wcale, bo mnie strasznie denerwuje
            No to odpisz w watku, ze prosisz o zamieszczenie na forum
            Troche to dziwne, bo zwykle ludzie albo zostawiaja link, albo od razu w Twoim watku wrzucaja plik
            A przeczytalas cala wiadomosc od forumowicza?
            Jakby co, to podaj linki do watku i postaram sie rozgryzc co i jak
            • lideczka102 Re: Chińskie forum 03.09.10, 16:46
              jeżeli chodzi o tłumaczenie to już rozgryzłam,mam tłumaczone i jest ok,jeżeli chodzi o odpowiedź w
              moim wątku to tylko przetłumaczyłam przy użyciu tłumacza,bo to chyba w języku hiszpańskim,no i
              wyszło,że ma,ale już nic nie wiem bbs.hi-joy.com/viewthread.php?tid=267919&highlight=
              • piegucha Re: Chińskie forum 03.09.10, 17:21
                Przetłumaczyłam i wychodzi, ze ta osoba nie ma czego szukasz. Jakby miała, to na pewno coś
                więcej by napisała
                Na koniec mała rada, tytuł twojego wątku nic Ci nie pomoze, muisz napisać coś wiecej! Np albo
                tytul wzoru, albo z jakiej gazetki jest, czy chocby tematyke albo, ze to jest na stól, a w nawiasie
                doda looking for, inaczej Twoj watek szybko zginie smiercia naturalna, a jak dasz cos wiecej, to
                podczas wyszukiwania bedzie sie pojawial innym uzytkownikom i kiedys trafi na ta wlasciwa osobe,
                ktora sie z Toba podzielismile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka