Dodaj do ulubionych

do matrix-owej

16.06.07, 23:55
Od kilku dni probuje wyslac list , ale zawsze do mnie wraca. Probowalam z
innej poczty- to samo. Masz ze swoja poczta wszystko ok??? Pozdrawiam!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka