okruszek444 16.06.07, 23:55 Od kilku dni probuje wyslac list , ale zawsze do mnie wraca. Probowalam z innej poczty- to samo. Masz ze swoja poczta wszystko ok??? Pozdrawiam!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj