Dodaj do ulubionych

czarną nirką

11.10.07, 10:15
Witam.
Ktoś ostatnio pytał o wzory czarno-białe. Moze takie widoczki
przypadną do gustu.
picasaweb.google.com/hafciarka10/DomyCbPozdrawiam
Obserwuj wątek
    • j.martunia Re: czarną nirką 11.10.07, 12:02
      picasaweb.google.com/hafciarka10/DomyCb poprawiłam bo tamten
      nie jest aktywnysmile

      obrazki piękne, tak jak i cały album! Wyjaśnij tylko Hafciarko co to
      za albumy lipiec 2007, sierpień 2007 itd - czy to obrazki które
      zamierzasz wyszyć, podobają Ci się czy też ich poszukujesz?
      Ot, taka mała ciekawość smile
      • hafciarka10 Re: czarną nirką 11.10.07, 12:20
        Są to obrazki do których posiadam w 90% wzory. Ja jestem szperaczem
        i wrzucam na płytki wszystko, co wpadnie mi w oko, moze kiedys komuś
        się przyda.A piszę w 90% dlatego, ze często po sciągnięciu wzoru
        okazuje się, że posiada on jakieś braki lub jest nieczytelny.
        Miłego oglądania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka