hafciarka10 11.10.07, 10:15 Witam. Ktoś ostatnio pytał o wzory czarno-białe. Moze takie widoczki przypadną do gustu. picasaweb.google.com/hafciarka10/DomyCbPozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
j.martunia Re: czarną nirką 11.10.07, 12:02 picasaweb.google.com/hafciarka10/DomyCb poprawiłam bo tamten nie jest aktywny obrazki piękne, tak jak i cały album! Wyjaśnij tylko Hafciarko co to za albumy lipiec 2007, sierpień 2007 itd - czy to obrazki które zamierzasz wyszyć, podobają Ci się czy też ich poszukujesz? Ot, taka mała ciekawość Odpowiedz Link
hafciarka10 Re: czarną nirką 11.10.07, 12:20 Są to obrazki do których posiadam w 90% wzory. Ja jestem szperaczem i wrzucam na płytki wszystko, co wpadnie mi w oko, moze kiedys komuś się przyda.A piszę w 90% dlatego, ze często po sciągnięciu wzoru okazuje się, że posiada on jakieś braki lub jest nieczytelny. Miłego oglądania. Odpowiedz Link