sensitivee
12.11.07, 21:36
Prosze pomozcie i doradzcie mi...jestem w ciazy, 6-ty
tydzien..cche dokonac aborcji bo chce skonczyc nauke,chce sie uczyc
a potem pomyslec o rodzinie..to ze tak sie stalo to nie przez
nierozwage lecz przez jak ja to nazywam-pecha,bo stosowalam tabletki
antykoncepcyjne i stalo sie. moi rodzice nic nie wiedza,ale znam ich
bardzo dobrze i zostalabym wygoniona z domu. prosze pomozcie mi,
moze ktoras z Was dokonywala zabiegu i moze mi poradzic co moge
zrobic,jakie tabletki zazyc. Licze na Wasz pomoc..
Nie zostawiajcie mnie z tym sama...