zgoorek 24.12.10, 04:01 oraz Szczęśliwego Nowego 2011 Roku życzy Szanownym Sąsiadom Zgoorek [img]https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ti/fj/cc1s/brbwTZsFtf7HvHovUX.jpg[/img] Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pprokopc Re: Wesołych Świąt 24.12.10, 10:46 Drogi zgoorku, uprzedziłeś mnie :) Dołączam się do życzeń :) Odpowiedz Link