p1k11
01.10.05, 22:30
Domyślam się że wszyscy wiedzą, ale ja nigdzie nie mogę znaleźć. Czyżby
tajemnica że obie firmy nie umieszczają takiej informacji na swoich stronach?
Czy na miesięczne jest zniżka dla studentów? I jaki jest czas przejazdu w
porannym szczycie ok. 7 rano do centrum w-wy. Z góry dzięki za wszystkie
informacje.
Pozdrawiam
Piotrek