krzysztofus 12.11.05, 13:47 Karp, modli się ktoś za ciebie i w jakim kościele? Zdradzisz rąbek tajemnicy? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obserwatorka15 Re: Modlitwa za ... 12.11.05, 22:51 Czy za opamiętanie autora tych tekstów też powinniśmy się pomodlić czy na modlitwę już za późno? republika.pl/dragstar2005/ Odpowiedz Link
obserwator.2236 Re: Modlitwa za ... 13.11.05, 04:15 A którego miałas na myśli Obserwatoko? Karpia czy Krzysztofusa? A zresztą, co za róznica. Na wszystkie modlitwy jest już za późno. Tzn. dla wszystkich Obserwatoko. Dla ciebie też. Szybko wystawiaj gromnicę w oknie. MOże pprzynajmnij, pozwoli opamiętać się tobie? Odpowiedz Link
hals_ownik Re: Modlitwa za ... 13.11.05, 23:47 obserwator.2236 napisała: >>Na wszystkie modlitwy jest już za późno. Tzn. dla wszystkich Obserwatorko.Dla ciebie też.<< Chyba cię pogięło! Ja wyciągam tylko taki wniosek, że temat wywleczony przez pierwszy post(krzysztofusa) i debilnie kontynuowany przez ciebie, jest NIE NA MIEJSCU ! Tak zwane "żarty" mają swoje granice, powyżej której powodują tylko obrzydzenie :-( Więc lepiej dajcie sobie obaj siana ! Odpowiedz Link
axtomek Re: Modlitwa za ... 14.11.05, 09:34 > Tak zwane "żarty" mają swoje granice, powyżej której powodują tylko > obrzydzenie :-( > Więc lepiej dajcie sobie obaj siana ! Zgadzam się. Odpowiedz Link
obserwator.2236 Re: Modlitwa za ... 25.12.05, 20:00 przeżył święta? Jaka szkoda tych, którzy go konsumowali... Odpowiedz Link