Dodaj do ulubionych

Modlitwa za karpia

12.11.05, 13:47
Karp, modli się ktoś za ciebie i w jakim kościele? Zdradzisz rąbek tajemnicy?
Obserwuj wątek
    • obserwatorka15 Re: Modlitwa za ... 12.11.05, 22:51
      Czy za opamiętanie autora tych tekstów też powinniśmy się pomodlić czy na
      modlitwę już za późno?
      republika.pl/dragstar2005/
      • obserwator.2236 Re: Modlitwa za ... 13.11.05, 04:15
        A którego miałas na myśli Obserwatoko? Karpia czy Krzysztofusa? A zresztą, co
        za róznica. Na wszystkie modlitwy jest już za późno. Tzn. dla wszystkich
        Obserwatoko. Dla ciebie też. Szybko wystawiaj gromnicę w oknie. MOże
        pprzynajmnij, pozwoli opamiętać się tobie?
        • hals_ownik Re: Modlitwa za ... 13.11.05, 23:47
          obserwator.2236 napisała:


          >>Na wszystkie modlitwy jest już za późno. Tzn. dla wszystkich
          Obserwatorko.Dla ciebie też.<<

          Chyba cię pogięło! Ja wyciągam tylko taki wniosek, że temat wywleczony przez
          pierwszy post(krzysztofusa) i debilnie kontynuowany przez ciebie, jest NIE NA
          MIEJSCU !
          Tak zwane "żarty" mają swoje granice, powyżej której powodują tylko
          obrzydzenie :-(
          Więc lepiej dajcie sobie obaj siana !
          • axtomek Re: Modlitwa za ... 14.11.05, 09:34
            > Tak zwane "żarty" mają swoje granice, powyżej której powodują tylko
            > obrzydzenie :-(
            > Więc lepiej dajcie sobie obaj siana !

            Zgadzam się.
            • obserwator.2236 Re: Modlitwa za ... 25.12.05, 20:00
              przeżył święta? Jaka szkoda tych, którzy go konsumowali...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka