mamamichalinki
23.05.05, 08:54
Witam wszystkich
moja corcia ma 4,5 miesiaca i ma chyba problem z podnoszeniem glowy na
brzuszku. Wyglada to tak jakby nie wiedziala ze moze podprzec sie raczkami i
kladzie je wzdluz ciala. Rezultat jest taki ze sie nie podpiera i wyglada jak
kaczuszka na wodzie bujajaca sie w jedna i druga strone. Oczywiscie dluga tak
nie wytrzymuje...
jezeli wezme jej raczki poloze sprzodu to bez problemu trzyma glowke, dobrze
trzyma tez glowke jak jest na raczkach.
Dodam ze ud urodzenia Michasia spi na brzuszku gdyz jak spala na pleckach to
bardzo czesto wybudzaly ja ruchy jej wlasnych rak, do tej pory zdarza sie ze
spiac na pleckach budzi sie bardzo szybko tak jakby cos ja wystraszylo
prosze powiedzcie czy cos jest nie tak, ide z nia do pediatry w przyszlym
tygodniu, ale chcialabym poznac wasz opinie
dziekuje !