agnes783
15.02.07, 12:26
Mój synek ma 10,5 miesiąca i problem polega na tym , że: przede wszytskim nie
siada sam, ponieważ nie potrafi sie czegoś złapac aby sie dźwignąć w górę.
Nie potrafi również trzymać jednocześnie 2 przedmiotów w dwóch rękach, ana
brzuszek i plecki zaczął sie przekręcac dopiero jakieś dwa tyg temu. jak go
nauczyć podnoszenia sie z pozycji leżącej do siadu i czy jest to sprawa WNM?
Pediatrzy mówią że jest ok, ale mnie to wszystko niepokoi.