Dodaj do ulubionych

nie potrafi sie dzwignąć

15.02.07, 12:26
Mój synek ma 10,5 miesiąca i problem polega na tym , że: przede wszytskim nie
siada sam, ponieważ nie potrafi sie czegoś złapac aby sie dźwignąć w górę.
Nie potrafi również trzymać jednocześnie 2 przedmiotów w dwóch rękach, ana
brzuszek i plecki zaczął sie przekręcac dopiero jakieś dwa tyg temu. jak go
nauczyć podnoszenia sie z pozycji leżącej do siadu i czy jest to sprawa WNM?
Pediatrzy mówią że jest ok, ale mnie to wszystko niepokoi.
Obserwuj wątek
    • osmag Re: nie potrafi sie dzwignąć 15.02.07, 15:02
    • osmag Re: nie potrafi sie dzwignąć 15.02.07, 15:04
      sorki!
      Dziecko powinien obejrzeć neurolog lub dobry rehabilitant, bo te opóźnienia o
      których piszesz wychodzą już poza granice szeroko rozumianj normy
      rozwojowej.Tutaj nikt nie postawi diagnozy, ponieważ nie można zobaczyć ani
      zbadać dziecka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka