Dodaj do ulubionych

NUDAvs.POLONIA 1:0

    • columbia ...a byliśmy na szczycie.... 11.10.05, 19:25
      ...a teraz 9 miejsce!
      • columbia Re: ...a byliśmy na szczycie.... 12.10.05, 10:58
        ....8...
        ale gwiazdkę wciąż mamy ; )))
        • pinkpanther Re: ...a byliśmy na szczycie.... 12.10.05, 14:26
          jedyną gwiazdkę
          a na szczyt zawsze wracamy, tylko czasem puszczamy tam innych.
          • gradufka Re: ...a byliśmy na szczycie.... 13.10.05, 13:33
            tak, puszczamy, bo w końcu jesteśmy litościwi, nudni ale litościwi
            • pinkpanther Re: ...a byliśmy na szczycie.... 13.10.05, 14:16
              i stąd ta gwiazdka!
              • columbia dobroduszność nudziarska 17.10.05, 12:15
                ...no tak....to tłumaczy 11 miejsce ; )
                • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 17.10.05, 13:59
                  jednak przyznam że to już obciach
                  szkoda że nie mam internetu bezprzewodowego - mogłąbym przez weekend spamować z
                  łóżka!
                  • columbia Re: dobroduszność nudziarska 17.10.05, 21:37
                    postarajmy sie troszke.....troszke....no to wstyd....Kinia, Ty jesteś
                    usprawiedliwiona....
                    • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 00:01
                      no jużem w sumie z tego wyra wylazła ale do roboty kurde niestety to i nie mam
                      kiedy pisać a poza ttym uzależniłam się od simsów bo grałam w nich leżąc trzy
                      dni w łóżku
                      • columbia Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 00:12
                        ...oj znam ja to uzależnienie simsowe...3 lata ..oj ....ale juz nie gram.....
                        ja za to nadrabiam zaległości uzaleznienia netowo-kompowego korzystajac, że
                        jestem sama w domu..
                        • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 00:17
                          no a ja chyba zaraz wskakuję piżamkę biorę komputer do łóżka i pogram przed snem
                          ściągnęłam ich jak się rozchorowałam - teraz chce mi się siku ale równocześnie
                          jestem głodna to zastanawiam się gdzie mam dłuższą zieloną kreseczkę i co
                          zrobić najpierw, hahahaha
                          w ogóle to mi się te simy prać ze sobą zaczęły i zdradzać nawzajem. może ni
                          powinnam była ich kłaść do wspólnego łóżka?
                          • gradufka Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 12:53
                            a ja nie wiem co to są te simsy i czuję się tak jakby tu mówiono jakimś
                            fachowym żargonem, czyli wykluczona
                          • mrug Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 23:50
                            Kup im jakieś zwierzę.
                            Królika na przykład...
                            • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 19.10.05, 08:56
                              no jak to, kultowa gra "The Sims". Mam niestety tylko wersję pierwszą, a druga
                              to ponoć dopiero jest coś.
                              simsom nie da się kupić zwierzęcia. Mogą adoptować dziecko, ale ciągle im je
                              zabiera opieka społeczna, bo je zaniedbują. Stwierdziłam, że wolę,żeby moje
                              sobie w szachy pograły niż zajmowały się wiecznie wrzeszczącym bachorem.
                              • gradufka Re: dobroduszność nudziarska 19.10.05, 18:04
                                To jest taka wirtualna rodzina?
                                Czy oni są ładni i bogaci jak w "Modzie na sukces"?
                                • mrug Re: dobroduszność nudziarska 19.10.05, 19:49
                                  Jak im Kinia pozwoli, to tak...
                                  • columbia Re: dobroduszność nudziarska 19.10.05, 21:18
                                    ...ja to juz się boję nawet o simach myśleć - strasznie mnie uzależniły i żyłam
                                    tylko ich zyciem...cały dzień myslałam tylko o powrocie do odomu - żeby
                                    grać!...ale już jestem zdrowa...tzn. jestem "niepijącym alkoholikiem"
                                    • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 21.10.05, 13:10
                                      a ja czasami aż cały dzień w nich nie gram!
                                      wczoraj grałam równocześnie oglądając "Gotowe na wszystko" - dobrze, że
                                      nagrywałam, bo nie za bardzo byłam w stanie śledzić fabułę...
                                      • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 22:23
                                        nie grałam już dwa dni...
                                        • columbia Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:03
                                          ..ojej....a grasz w sims2, czy sims1?
                                          • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:11
                                            1 - ciężko dwójkę znaleźć na kazaa...
                                            • columbia Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:16
                                              ..o!!!!mam wszystkie dodatki i mnóstwo tapet i mebli...oj...łza w oku...ojoj
                                              • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:21
                                                do dwójki???????
                                                • columbia Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:25
                                                  do jedynki!
                                                  • pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:29
                                                    ja buduję im baseny i kupuję super sprzęty do domu
    • columbia 6 miejsce/nt 25.10.05, 10:16
      • pinkpanther Re: 6 miejsce/nt 25.10.05, 10:25
        czyli trochę nastukaliśmy wczoraj!
        • eexx Re: 6 miejsce/nt 25.10.05, 17:35
          a simsy 2 z dodatkiem imprezowym!
    • pinkpanther 4 miejsce 26.10.05, 09:08
      przestajemy być mili
      • columbia Re: 4 miejsce 27.10.05, 17:02
        żarty się skończyły
        • pinkpanther Re: 4 miejsce 27.10.05, 18:55
          zaczyna się koszmar
          • columbia Re: 4 miejsce 30.10.05, 15:26
            terror, horror....i krew na kanapce z serem.....
            • gradufka Re: 4 miejsce 30.10.05, 15:28
              krakowska masakra nożem kuchennym
              • columbia Re: 4 miejsce 30.10.05, 16:27
                ..albo pilniczkiem do paznokci podczas przerwy na lancz...
    • columbia III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 12:31
      hurrrraaaa!!!! Proszepaństwa kibice wstaja z miejść...prosze państwa...co za
      radość!!!!!
      • pinkpanther Re: III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 12:58
        trudno żeby nie skoro takie jaśniepaństwo nas wczoraj zaszczyciło!
        • columbia Re: III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 13:31
          no tak - baronova zagrzała zawodników do boju ; )))
          • pinkpanther Re: III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 13:54
            w ogóle trzeba także pochwalić zawodniczkę Carmen oraz nowego wielce ambitnego
            nudziarza Mateusza.
            • columbia Re: III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 20:37
              no tak....
    • pinkpanther 3 miejsce/nt. 04.11.05, 09:58
    • columbia spadliśmy na 4 miejsce!nt 09.11.05, 10:41
      • pinkpanther Re: spadliśmy na 4 miejsce!nt 09.11.05, 12:57
        to tylko taka podpucha
        • gradufka Re: spadliśmy na 4 miejsce!nt 09.11.05, 13:54
          zasłona dymna naszej wspaniałości
    • mrug Obawiam się, że w obecnych warunkach... 27.11.05, 18:38
      ...nie mamy szans na wskoczenie na podium...
      Donnerweter!
      • mateuszwierzbicki Re: Obawiam się, że w obecnych warunkach... 27.11.05, 19:00
        my tez spadamy, więc musimy się złapać za rece
        • pinkpanther Re: Obawiam się, że w obecnych warunkach... 27.11.05, 21:50
          nowa siła wkrótce straci impet
          • mateuszwierzbicki Re: Obawiam się, że w obecnych warunkach... 27.11.05, 22:00
            to barbarzyńcy, oni chcą zniszczyć Rzym
    • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 10:26
      spadliśmy na piąte!!
      • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 17:22
        ostatni będą pierwszymi
        • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 17:25
          Ale my jesteśmy w środku...
          • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 18:14
            czyli na dwoje babka wrózyła
            • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 18:24
              Czyli wegetacja?
              • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 19:11
                czyli do dupy
                • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 19:56
                  Mocne, ale życiowe!
                  • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 20:07
                    Nuda byłaby dużo wyżej, gdyby Kinia postów nie kradła, jak ostatnio Tempemu!
                    • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 20:10
                      Mnie, kurde, ukradła...
                      A kiedyś mi nawet niewinne kurwiątko wycięła!
                      • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 20:32
                        no i skutki są jakie są takich praktyk
                      • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 21:54
                        mrug napisał:

                        > Mnie, kurde, ukradła...
                        > A kiedyś mi nawet niewinne kurwiątko wycięła!


                        I PRZYWRÓCIIIIIIIIIIIIIIIIIIŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR..............
                        • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 22:15
                          :))
                          Ale po jakich bojach...
    • pinkpanther 450 post w wątku/nt. 04.12.05, 22:27
    • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 07:36
      Tuż za podium.
      Peleton połknął Czesię z butiku.
      • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 09:38
        porzyznam że mam od tego wyścigu lekką zadyszkę!
        • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 11:28
          nie gadaj tyle Panterko, tylko mocniej naciskaj na pedały!
          • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:03
            no ale ja już nie mam siły!!!!!!
            • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:21
              pamietaj, że to jest sztafeta...
              Idzie zmiana...;)
              • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:22
                dzięki, Carmen!!
                • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:53
                  zaraz zaczną się niestety górskie etapy
                  • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:56
                    to ja tam nie jadę, nie chcę wybrudzić kozaczków
                    • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 14:40
                      To ja w takim razie łapię lotną premię...;)
                      • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 14:52
                        i przywdziewasz koszulkę ,,górala" :)
                        • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 15:00
                          i żółty plastron lidera...;)
                          • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 15:44
                            to sie rozumie samo przez się :)
                            • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 16:09
                              teraz jest zjazd...można chwilkę odsapnąć...:)
                              • mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 16:15
                                tylko na zakretach uważajmy, bo ślisko
                                • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 16:53
                                  UUU...Ale ostro było...rzeczywiście lodowiski jest niezłe...:)
    • mrug 3 miejsce... 09.12.05, 00:02
      Jestem chyba uzależniony od sportu...;)
      • pinkpanther Re: 3 miejsce... 09.12.05, 12:05
        fajowo
        • mateuszwierzbicki Re: 3 miejsce... 09.12.05, 13:44
          żeby tylko jakiej kraksy w tych kozaczkach nie było :)
    • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 22:32
      Polska mistrzem świata!
      • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 22:46
        Już za cztery lata, już za cztery lata...;)
        • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 22:58
          Za 4 lata Rasiak będzie w życiowej formie!;)
          • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 23:12
            Liczonej w jednostkach rasiakowych...to tak ;)
            • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 23:13
              Podhebluje sobie tu i ówdzie...
              • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 23:19
                Lakierem jeszcze pojedzie,
                coby błyszczeć jak niejedna gwiazdka...
                • mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 23:20
                  Zpatynuje, żeby dodać sobie dostojeństwa...
                  • carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 23:27
                    On to jednak ma klasę...;)
      • mrug Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:29
        ...że się wpisałem w złym wątku...
        Wybaczcie admini!
        gupigupigupigupigupigupi
        • carmen_80 Re: Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:31
          Sama się tak zastanawiałam...ale tu rywalizacja i tu...
          • mrug Re: Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:33
            Tutaj jest bardziej zacięta...
            • carmen_80 Re: Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:37
              Rzeczywiście, nie ma co się z jakimiś głupotami tu wpychać,
              tu jest ostara męska walka...;)
              • mrug Re: Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:38
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=33269928&a=33276104
    • pinkpanther 4 miejsce 21.12.05, 18:00
      spadliśmy z podium, ale jako że wysiudało nas przemiłe forum NL, to wybaczam
    • pinkpanther 8 miejsce 12.01.06, 23:35
      uwaga, rozgrzewka
      od jutra ostry trening
      • mrug Re: 8 miejsce 12.01.06, 23:36
        Dramat...
        • roborobi Re: 8 miejsce 15.01.06, 22:20
          No jak śpicie do południa - to co sie dziwić.
          • pinkpanther Re: 8 miejsce 15.01.06, 22:21
            przecież teraz jest trzecie!
            • roborobi Re: 8 miejsce 15.01.06, 22:23
              A gdzie można zerknąć w tabelkę (w wyniki).
              • pinkpanther Re: 8 miejsce 16.01.06, 09:37
                nad nazwą forum kliknij na "Różne" i pojawi ci się "ranking" forów według
                aktywności.
                • roborobi Re: 8 miejsce 16.01.06, 09:40
                  Dzięki. Działa i co chwile się zmienia.
    • roborobi 3 miejsce 17.01.06, 10:21
      Lista Mateusz na pierwszym. jak tak marnie będziecie się nudzić to jutro
      przegoni nas z ilością postów (oczywiście lista).
      • pinkpanther Re: 3 miejsce 17.01.06, 10:42
        z lista ciężko konkurować - najwyraźniej ludzie mają więcej powodów do
        narzekania, niż do nudy...
        • roborobi Re: 3 miejsce 17.01.06, 10:50
          Narzekanie mi juz się znudziło, ciekawę kiedy reszta tak samo będzie uważać.
          • pinkpanther Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:01
            póki co wciąz są powody - sama czasami je znajduję...
            • roborobi Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:04
              Nawet jak na konto będzie wpływało 36000 furtów brytyjskich, to każdy powód do
              narzekań jest dobry. Taki Naród :(.
              • pinkpanther Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:11
                to ja poproszę o te 36000 funtów na próbę, żebym sprawdziła, kiedy zacznę
                narzekać
                rozumiem, że to miesięczna wpłata?
                • roborobi Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:13
                  Nawet roczną (jednorazową) bym nie wzgardził ;).
                  • pinkpanther Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:36
                    ewentualnie mogłabym na to przystać
    • roborobi 4 miejsce :(. 26.01.06, 08:35
      No kochani nudzić się.
      • pinkpanther Re: 4 miejsce :(. 26.01.06, 10:38
        też mnie to wielce zatroskało
    • roborobi Znów spadek na 4 miejsce :( 01.02.06, 10:44
      Słabo coś się nudzimy, tylko nie wiem czy to dobrze czy żle?
      • pinkpanther Re: Znów spadek na 4 miejsce :( 01.02.06, 17:50
        no chyba niedobrze
        • columbia Re: Znów spadek na 4 miejsce :( 01.02.06, 22:42
          [szarpiąc złote loki]..a co mi tam!!!!!!mam to gdzieś!!!!i tak jesteśmy
          najlepsi!!!!!!!!!![wzrok szklisty znamionuje goraczkę]
    • pinkpanther 3 miejsce 10.02.06, 00:37
      a wczoraj było czwarte mimo imprezy
      • roborobi Re: 3 miejsce 10.02.06, 00:39
        Jutro będzie czwarte :(. Mati na pierwszym - skubaniec
        • pinkpanther Re: 3 miejsce 10.02.06, 00:42
          to przestajemy pisać na liście ;)
          • roborobi Re: 3 miejsce 10.02.06, 00:51
            A co ja mogę, ja i tak tylko tłem tam jestem ;)
            • pinkpanther Re: 3 miejsce 10.02.06, 00:55
              trzeba może więcej imprez robić
    • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 16.02.06, 14:26
      wciąż trzecie
      za to anal oral znowu wyprzedził Listę
      • roborobi Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 16.02.06, 14:45
        Czasy pierwszego miejsca dla Nudy jeszcze nadejdą ;).
        • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 16.02.06, 14:50
          dlatego proszę dużo spamować jak ja będę w warszawie
          • roborobi Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 18.02.06, 08:45
            Tak, a potem skasujesz ;).
    • roborobi 4. Miejsce 18.02.06, 08:44
      Buuuuuuuu
      • pinkpanther Re: 4. Miejsce 18.02.06, 13:51
        nie płacz robciu, nadrobimy!
        • roborobi Re: 4. Miejsce 18.02.06, 15:50
          Ja płaczę na filmach tylko ;))).
    • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 05:07
      chyba się im coś pieprznęło bo nuda jest na 19-tym al ista na 17-tym...
      • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 05:08
        haha teraz odświeżyłam i jesteśmy na 1 miejscu
        hurrraaaaaaaaaaaaaa! przynajmniej do następnego kliknięcia ;)
        • roborobi Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 14:13
          Że Ci sie chciało o tej porze zaglądać na Nudę ;)
          • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 19:08
            a bo musiałam coś natychmiast umieścić na liście to i na nudę zajrzałam
        • cezar8 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 22:29
          Kinia, co ty robilas o 5 rano??
          • pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 22:39
            przyszłam z imprezy
    • cezar8 Na drugim miejscu LISTA, na trzecim NUDA n/t 19.02.06, 22:28

    • roborobi Nuda na 4 miejscu :(. 27.02.06, 02:26
      No ładnie - forum Kurnik nas wyprzedziło :(
    • roborobi Już na piątym :((( 27.02.06, 07:26
      Kinia - koniec remontu, proszę się nudzić i łosiować ;).
    • roborobi Nuda na 3 miejscu 03.03.06, 08:24
      Jeszcze parę imprez i będziemy na pierwszym ;).
      • pinkpanther Re: Nuda na 3 miejscu 03.03.06, 09:42
        to ja dzisiaj robię następną
        • roborobi Re: Nuda na 3 miejscu 03.03.06, 11:23
          Dzisiaj mnie nie ma, ale nawet be ze mnie radziłyście sobie dobrze - tylko
          musisz chyba na zakupy iść ;).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka