columbia Re: ...a byliśmy na szczycie.... 12.10.05, 10:58 ....8... ale gwiazdkę wciąż mamy ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: ...a byliśmy na szczycie.... 12.10.05, 14:26 jedyną gwiazdkę a na szczyt zawsze wracamy, tylko czasem puszczamy tam innych. Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: ...a byliśmy na szczycie.... 13.10.05, 13:33 tak, puszczamy, bo w końcu jesteśmy litościwi, nudni ale litościwi Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: ...a byliśmy na szczycie.... 13.10.05, 14:16 i stąd ta gwiazdka! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia dobroduszność nudziarska 17.10.05, 12:15 ...no tak....to tłumaczy 11 miejsce ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 17.10.05, 13:59 jednak przyznam że to już obciach szkoda że nie mam internetu bezprzewodowego - mogłąbym przez weekend spamować z łóżka! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: dobroduszność nudziarska 17.10.05, 21:37 postarajmy sie troszke.....troszke....no to wstyd....Kinia, Ty jesteś usprawiedliwiona.... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 00:01 no jużem w sumie z tego wyra wylazła ale do roboty kurde niestety to i nie mam kiedy pisać a poza ttym uzależniłam się od simsów bo grałam w nich leżąc trzy dni w łóżku Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 00:12 ...oj znam ja to uzależnienie simsowe...3 lata ..oj ....ale juz nie gram..... ja za to nadrabiam zaległości uzaleznienia netowo-kompowego korzystajac, że jestem sama w domu.. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 00:17 no a ja chyba zaraz wskakuję piżamkę biorę komputer do łóżka i pogram przed snem ściągnęłam ich jak się rozchorowałam - teraz chce mi się siku ale równocześnie jestem głodna to zastanawiam się gdzie mam dłuższą zieloną kreseczkę i co zrobić najpierw, hahahaha w ogóle to mi się te simy prać ze sobą zaczęły i zdradzać nawzajem. może ni powinnam była ich kłaść do wspólnego łóżka? Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 12:53 a ja nie wiem co to są te simsy i czuję się tak jakby tu mówiono jakimś fachowym żargonem, czyli wykluczona Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: dobroduszność nudziarska 18.10.05, 23:50 Kup im jakieś zwierzę. Królika na przykład... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 19.10.05, 08:56 no jak to, kultowa gra "The Sims". Mam niestety tylko wersję pierwszą, a druga to ponoć dopiero jest coś. simsom nie da się kupić zwierzęcia. Mogą adoptować dziecko, ale ciągle im je zabiera opieka społeczna, bo je zaniedbują. Stwierdziłam, że wolę,żeby moje sobie w szachy pograły niż zajmowały się wiecznie wrzeszczącym bachorem. Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: dobroduszność nudziarska 19.10.05, 18:04 To jest taka wirtualna rodzina? Czy oni są ładni i bogaci jak w "Modzie na sukces"? Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: dobroduszność nudziarska 19.10.05, 19:49 Jak im Kinia pozwoli, to tak... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: dobroduszność nudziarska 19.10.05, 21:18 ...ja to juz się boję nawet o simach myśleć - strasznie mnie uzależniły i żyłam tylko ich zyciem...cały dzień myslałam tylko o powrocie do odomu - żeby grać!...ale już jestem zdrowa...tzn. jestem "niepijącym alkoholikiem" Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 21.10.05, 13:10 a ja czasami aż cały dzień w nich nie gram! wczoraj grałam równocześnie oglądając "Gotowe na wszystko" - dobrze, że nagrywałam, bo nie za bardzo byłam w stanie śledzić fabułę... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 22:23 nie grałam już dwa dni... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:03 ..ojej....a grasz w sims2, czy sims1? Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:11 1 - ciężko dwójkę znaleźć na kazaa... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:16 ..o!!!!mam wszystkie dodatki i mnóstwo tapet i mebli...oj...łza w oku...ojoj Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: dobroduszność nudziarska 24.10.05, 23:29 ja buduję im baseny i kupuję super sprzęty do domu Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: 4 miejsce 30.10.05, 15:26 terror, horror....i krew na kanapce z serem..... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: 4 miejsce 30.10.05, 16:27 ..albo pilniczkiem do paznokci podczas przerwy na lancz... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 12:31 hurrrraaaa!!!! Proszepaństwa kibice wstaja z miejść...prosze państwa...co za radość!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 12:58 trudno żeby nie skoro takie jaśniepaństwo nas wczoraj zaszczyciło! Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 13:31 no tak - baronova zagrzała zawodników do boju ; ))) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: III miejsce!!!!!!!!!!!! 02.11.05, 13:54 w ogóle trzeba także pochwalić zawodniczkę Carmen oraz nowego wielce ambitnego nudziarza Mateusza. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: spadliśmy na 4 miejsce!nt 09.11.05, 12:57 to tylko taka podpucha Odpowiedz Link Zgłoś
gradufka Re: spadliśmy na 4 miejsce!nt 09.11.05, 13:54 zasłona dymna naszej wspaniałości Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Obawiam się, że w obecnych warunkach... 27.11.05, 18:38 ...nie mamy szans na wskoczenie na podium... Donnerweter! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Obawiam się, że w obecnych warunkach... 27.11.05, 19:00 my tez spadamy, więc musimy się złapać za rece Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: Obawiam się, że w obecnych warunkach... 27.11.05, 21:50 nowa siła wkrótce straci impet Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Obawiam się, że w obecnych warunkach... 27.11.05, 22:00 to barbarzyńcy, oni chcą zniszczyć Rzym Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 17:22 ostatni będą pierwszymi Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 18:14 czyli na dwoje babka wrózyła Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 20:07 Nuda byłaby dużo wyżej, gdyby Kinia postów nie kradła, jak ostatnio Tempemu! Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 20:10 Mnie, kurde, ukradła... A kiedyś mi nawet niewinne kurwiątko wycięła! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 20:32 no i skutki są jakie są takich praktyk Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 04.12.05, 21:54 mrug napisał: > Mnie, kurde, ukradła... > A kiedyś mi nawet niewinne kurwiątko wycięła! I PRZYWRÓCIIIIIIIIIIIIIIIIIIŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!! WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.............. Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 07:36 Tuż za podium. Peleton połknął Czesię z butiku. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 09:38 porzyznam że mam od tego wyścigu lekką zadyszkę! Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 11:28 nie gadaj tyle Panterko, tylko mocniej naciskaj na pedały! Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:03 no ale ja już nie mam siły!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:21 pamietaj, że to jest sztafeta... Idzie zmiana...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:53 zaraz zaczną się niestety górskie etapy Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 13:56 to ja tam nie jadę, nie chcę wybrudzić kozaczków Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 14:40 To ja w takim razie łapię lotną premię...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 14:52 i przywdziewasz koszulkę ,,górala" :) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 15:44 to sie rozumie samo przez się :) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 16:09 teraz jest zjazd...można chwilkę odsapnąć...:) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 16:15 tylko na zakretach uważajmy, bo ślisko Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 07.12.05, 16:53 UUU...Ale ostro było...rzeczywiście lodowiski jest niezłe...:) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: 3 miejsce... 09.12.05, 13:44 żeby tylko jakiej kraksy w tych kozaczkach nie było :) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 22:46 Już za cztery lata, już za cztery lata...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 22:58 Za 4 lata Rasiak będzie w życiowej formie!;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 23:12 Liczonej w jednostkach rasiakowych...to tak ;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 23:19 Lakierem jeszcze pojedzie, coby błyszczeć jak niejedna gwiazdka... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 09.12.05, 23:20 Zpatynuje, żeby dodać sobie dostojeństwa... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:29 ...że się wpisałem w złym wątku... Wybaczcie admini! gupigupigupigupigupigupi Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:31 Sama się tak zastanawiałam...ale tu rywalizacja i tu... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:33 Tutaj jest bardziej zacięta... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:37 Rzeczywiście, nie ma co się z jakimiś głupotami tu wpychać, tu jest ostara męska walka...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Właśnie się zorientowałem... 09.12.05, 23:38 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=33269928&a=33276104 Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther 4 miejsce 21.12.05, 18:00 spadliśmy z podium, ale jako że wysiudało nas przemiłe forum NL, to wybaczam Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: 8 miejsce 15.01.06, 22:20 No jak śpicie do południa - to co sie dziwić. Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: 8 miejsce 15.01.06, 22:23 A gdzie można zerknąć w tabelkę (w wyniki). Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: 8 miejsce 16.01.06, 09:37 nad nazwą forum kliknij na "Różne" i pojawi ci się "ranking" forów według aktywności. Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi 3 miejsce 17.01.06, 10:21 Lista Mateusz na pierwszym. jak tak marnie będziecie się nudzić to jutro przegoni nas z ilością postów (oczywiście lista). Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: 3 miejsce 17.01.06, 10:42 z lista ciężko konkurować - najwyraźniej ludzie mają więcej powodów do narzekania, niż do nudy... Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: 3 miejsce 17.01.06, 10:50 Narzekanie mi juz się znudziło, ciekawę kiedy reszta tak samo będzie uważać. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:01 póki co wciąz są powody - sama czasami je znajduję... Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:04 Nawet jak na konto będzie wpływało 36000 furtów brytyjskich, to każdy powód do narzekań jest dobry. Taki Naród :(. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:11 to ja poproszę o te 36000 funtów na próbę, żebym sprawdziła, kiedy zacznę narzekać rozumiem, że to miesięczna wpłata? Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: 3 miejsce 17.01.06, 11:13 Nawet roczną (jednorazową) bym nie wzgardził ;). Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Znów spadek na 4 miejsce :( 01.02.06, 10:44 Słabo coś się nudzimy, tylko nie wiem czy to dobrze czy żle? Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Znów spadek na 4 miejsce :( 01.02.06, 22:42 [szarpiąc złote loki]..a co mi tam!!!!!!mam to gdzieś!!!!i tak jesteśmy najlepsi!!!!!!!!!![wzrok szklisty znamionuje goraczkę] Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: 3 miejsce 10.02.06, 00:39 Jutro będzie czwarte :(. Mati na pierwszym - skubaniec Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: 3 miejsce 10.02.06, 00:51 A co ja mogę, ja i tak tylko tłem tam jestem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 16.02.06, 14:26 wciąż trzecie za to anal oral znowu wyprzedził Listę Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 16.02.06, 14:45 Czasy pierwszego miejsca dla Nudy jeszcze nadejdą ;). Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 16.02.06, 14:50 dlatego proszę dużo spamować jak ja będę w warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 05:07 chyba się im coś pieprznęło bo nuda jest na 19-tym al ista na 17-tym... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 05:08 haha teraz odświeżyłam i jesteśmy na 1 miejscu hurrraaaaaaaaaaaaaa! przynajmniej do następnego kliknięcia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 14:13 Że Ci sie chciało o tej porze zaglądać na Nudę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: NUDAvs.POLONIA 1:0 19.02.06, 19:08 a bo musiałam coś natychmiast umieścić na liście to i na nudę zajrzałam Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Nuda na 4 miejscu :(. 27.02.06, 02:26 No ładnie - forum Kurnik nas wyprzedziło :( Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Już na piątym :((( 27.02.06, 07:26 Kinia - koniec remontu, proszę się nudzić i łosiować ;). Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Nuda na 3 miejscu 03.03.06, 08:24 Jeszcze parę imprez i będziemy na pierwszym ;). Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: Nuda na 3 miejscu 03.03.06, 11:23 Dzisiaj mnie nie ma, ale nawet be ze mnie radziłyście sobie dobrze - tylko musisz chyba na zakupy iść ;). Odpowiedz Link Zgłoś