Gość: Olewus IP: *.sdm.com.pl 04.04.01, 10:07 Jestem urzędasem wysokiego szczebla. Nic mi się nie chce najbarziej lubie symulować, że pracuje. Najchetniej bym leżał odłogiem , żarł parówy pił cole, chlał wóde i oglądał na video mecze piłkarskie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: XXX Re: Nic mi się nie chcę IP: *.sdm.com.pl 04.04.01, 10:29 Mi sie też kurde nic nie chce sram dupą na wszystko !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bruno Zł Re: Nic mi się nie chcę IP: *.unregistered.formus.pl 09.04.01, 12:02 Widzę,że nie jestem osamotniony. HURRA !!! jest nas wielu leniwców i pasożytów udających, że robią wiele, a tymczasem unikamy pracy jak ognia. Mój szczyt lenistwa osiągnąłem w łóżku kiedy nie chciało mi się przewrócić z boku na plecy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Re: Nic mi się nie chcę IP: 195.187.84.* 09.04.01, 13:18 Stanowczo ten dzień nie nadaje się do tego, żeby się chciało cokolwiek robic.Zwłaszcza w pracy.Właśnie osiągam swój szczyt lenistwa - nie chce mi się sięgnać po kubek z kawą. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Budda Re: Nic mi się nie chcę IP: *.unl.edu 09.04.01, 19:59 Jestescie juz blisko odkrycia absurdu w jakim zyjemy. Teraz czas na wschodnia filozofie i juz bedziecie w domu. Nie zartuje. Pozdrowienia, Budda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hanja Re: Nic mi się nie chcę IP: *.unregistered.formus.pl 11.04.01, 13:08 pytanie zpiec zlotych: czy jest wsrod was kobieta (pytam z czystej ciekawosci, bez podtekstow) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Nic mi się nie chcę IP: *.btinternet.com 11.04.01, 23:58 A KOMU SIE COS CHCE? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antek Re: Nic mi się nie chcę IP: 217.97.232.* 16.04.01, 16:41 jestem urzedasewm niskiego szczeblai juz mi sie nie chce walczyc z cudzym niechciejstwem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoja Re: Nic mi się nie chcę IP: *.etob1.on.wave.home.com 10.05.01, 03:14 Boze jak mi sie nie chce chciec cokolwiek , ale to dlatego ze wiosna ! kocham wiosne ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Nic mi się nie chcę IP: *.btinternet.com 11.04.01, 23:58 A KOMU SIE COS CHCE? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk Re: Nic mi się nie chcę IP: *.montreal94.dialup.canada.psi.net 12.04.01, 01:52 ale sie tych obibokow uzbieralo na Forum !!! ja podobnie jak Olewus, jestem na wysokiej panstwowej posadzie, ale za granica. Wierzcie mi, pantwowa tu, panstwowa tam - wszedzie jednakowe olewajstwo. moim szczytem lenistwa bylo jak dzis w kiblu po kupie nie chcialo mi sie siegnac po papier toaletowy, zeby sie podetrzec!! siedzialem tak wiec przez jakis czas, ze o malo nie przysnalem. koniec koncow musialem sie zmobilizowac :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Budda Re: Nic mi się nie chcę IP: *.unl.edu 12.04.01, 17:07 Hej, kochani, a jakby tak nie chcialo sie nam umrzec to moze bysmy przerwali w koncu cykl reinkarnacji. Do roboty wiec !!! O, przepraszam, do NIEroboty . Budda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Nic mi się nie chcę-do Kasi IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 12.04.01, 20:23 A ja bym tylko mogl ogladac filmy na wideo,to jedyna rzecz ktora mi sie chce....no moze jeszcze poznalbym Kasie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bruno Zł Re: Nic mi się nie chcę IP: *.unregistered.formus.pl 17.04.01, 09:13 Nie chce mi się kontynułować dalej tego wątku, ale skoro już zacząłem, to zapytam jaka jest przyczena lenistwa, gdzie są jego korzenie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qlk Re: Nic mi się nie chcę IP: *.komputer-serwis.com.pl 17.04.01, 16:17 Nie chce mi się pisać ale napiszę :o))) Cholera lenistwo to choroba ale skąd się wzięła to chyba trudne do ustalenia. Tak ja np. osiągnąłem zenit lenistwa kiedy poszedłem spać z pełnym pęcherzem mając dosłownie trzy kroki do kibelka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Budda Re: Nic mi się nie chcę IP: 129.93.25.* 17.04.01, 16:57 Lenistwo jest czyms zupelnie naturalnym. My jestesmy "human beings" a nie "human doings". To nasz korupcja gatunku ludzkiego doprowadzila nas do tego ze musimy pracowac. Spojrz ba biblijne wygnanie z raju i stwierdzenie ze od tej pory pracowac bedziemy w pocie czola. Budda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bruno Zł Re: Nic mi się nie chcę IP: *.unregistered.formus.pl 18.04.01, 09:10 Nie bardzo rozumiem o co chodzi z "human..." bo nigdy nie chciało mi się przykładać do języków obcych. Jednak druga część wypowiedzi jest dosyć jasna i przekonywująca. A wszystko to przez węże i kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irmina Re: Nic mi się nie chcę IP: *.tele2.pl 18.04.01, 13:53 No, fakt, wszystko przez kobiety. Bo one sa takie pracowite. Zawsze chetne do przenoszenia gor. TYLKO jedno male pytanie: dlaczego mi sie nic nie chce. A juz pare lat temu wyzbylam sie watpliwosci co do swojej plci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Budda Re: Nic mi się nie chcę IP: *.unl.edu 18.04.01, 16:04 Human being znaczy mniej wiecej "ludzka istota". Istota to od istniec, byc. Jesli jednak spojrzysz na nas samych to dojdziesz do wniosku, ze my to raczej human doings, czyli "ludzkie roboty", czyli dokladnie zwierciadlo norm i praw spolecznych. Z zalozenia wiec jestesmy istotami (mamy istniec) a nie robotami(mamy robic). Tak bylo w biblijnym raju, tak bylo w Lemurii. Praca jest produktem rozwoju spoleczenstw, czyms nienaturalnym, choc wiekszosc z nas nie umie juz inaczej myslec o nas samych, poza kontekstem pracy. Przemyslcie to. I nie wyrzucajcie sobie nic. Budda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sand Re: Nic mi się nie chcę IP: *.proxy.aol.com 19.04.01, 20:57 Lenistwo jest przejawem instynktu samozachowawczego. Iluz ludzi zmarlo z przepracowania? A z nadmiaru wypoczynku jeszcze nikomu wlos z glowy nie spadl! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Budda Re: Nic mi się nie chcę IP: *.unl.edu 19.04.01, 21:23 I oto chodzi !!! Brawo. Korporacyjno-koscielny spisek wmowil nam, ze musimy pracowac. Tylko, ze ci co na gorze tej piramidy, wlasnie nie pracuja. WU-WEI czyli taoistyczne robienie nic, powinno byc naszym haslem i zawolaniem. Pamietajcie WU-WEI. Budda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lola Re: Nic mi się nie chce, oprocz IP: *.ceu.hu 27.04.01, 17:47 flirtowania. nic mi sie nie chce, procz flirtowania, soli zycia i przezycia (meta)fizycznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Budda Re: Nic mi się nie chce, oprocz IP: *.unl.edu 27.04.01, 20:28 Czego oczekujesz po flirtowaniu, a raczej co wedlug Ciebie jest az tak fascynujace we flirtowaniu i (meta)fizycznych przezyciach ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lola Re: Nic mi się nie chce, oprocz IP: *.ceu.hu 15.05.01, 17:34 czesc Budda, troche wody uplynelo, ale wlasnie bylam zajeta flirtowaniem w Chorwacji, no nie wiem, dlaczego, po prostu to jest to, co daje mi chec funkcjonowania, cos, co jest celem samym w sobie, jest fascynujace- kontakt z kims Drugim, inna osoba, ktora moze mi dac energie, w postaci zainteresowania, czy meta-, czy tez fizycznego pzdr L. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bruno Zł Re: Nic mi się nie chce, oprocz IP: *.unregistered.formus.pl 16.05.01, 08:38 Oj ciężko się dzisiaj rozbujać, znowu nic mi się nie chce. Od poniedziałku nie zrobiłem nic. Trochę zaczyna mnie to irytować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sailor do Loli IP: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl 16.05.01, 12:03 Nie próbowałaś nigdy zostać z kimś dłużej, zbudować coś trwałego, kochałaś kiedyś ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lola Re: do Loli IP: *.ceu.hu 16.05.01, 14:15 ahoj Sailor, kochalam, kochalam, ale kochalam za dlugo i za mocno: teraz to troche odreagowuje. Mysle, ze flirtujemy wszyscy ze soba bezustannie i przewaznie niewinnie- nawet wymiana usmiechow z nieznajomym/a jest flirtem. W pewnym sensie. :) (: pa L. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Nic mi się nie chcę IP: *.chello.pl 04.06.01, 17:28 mi sie nawet dupa nie chce ruszac! Odpowiedz Link Zgłoś