anahella
11.08.05, 00:15
serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34148,2863766.html
Najbardziej podoba mi sie tekst:
Docelowo - stwierdził wielki trust mózgów - powinniśmy postawić na Słońce. -
To najlepsze, co może nam zaoferować przyroda. W godzinę nasza planeta
otrzymuje z kosmosu tyle energii, ile ludzkość zużywa w rok - przypomina
Crabtree. - Gdybyśmy tylko umieli z niej wydajnie czerpać - wzdycha.