Dodaj do ulubionych

Swiatelko w tunelu

11.08.05, 00:15

serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34148,2863766.html
Najbardziej podoba mi sie tekst:

Docelowo - stwierdził wielki trust mózgów - powinniśmy postawić na Słońce. -
To najlepsze, co może nam zaoferować przyroda. W godzinę nasza planeta
otrzymuje z kosmosu tyle energii, ile ludzkość zużywa w rok - przypomina
Crabtree. - Gdybyśmy tylko umieli z niej wydajnie czerpać - wzdycha.
Obserwuj wątek
    • piotr_c Re: Swiatelko w tunelu 11.08.05, 12:05
      Z tymi światełkami w tunelu to trzeba uważać , bo jak widać trzy ....
      • anahella Re: Swiatelko w tunelu 11.08.05, 16:22
        Pesymista widzi tylko ciemny tunel
        Optymista widzi swiatelko w tunelu
        Realista - najezdzajaca lokomotywe
        Maszynista - trzech idiotow na torach ;)
        • piotr_c Re: Swiatelko w tunelu 11.08.05, 16:46
          :))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka