Dodaj do ulubionych

Jadalna łyżeczka do słodzenia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 10:40
hehe, wynalazki zupełnie jak z pracowni projektowania wzornictwa pewnej ASP...
Obserwuj wątek
    • enkkidu hahaha"ile słodzisz? Dwie łyżeczk." :D 16.09.05, 11:39
      :D
      • ksut_dlanod Re: hahaha"ile słodzisz? Dwie łyżeczk." :D 16.09.05, 22:03
        img279.imageshack.us/img279/9899/donaldplusk4rl.jpg
    • Gość: przegrzmot wlewka alkoholowa IP: *.dyn.iinet.net.au 16.09.05, 11:40
      Ja wyslalem im urzadzenie ulatwiajace kierowcom picie alkoholu,bez rozpraszania
      uwagi.To mi odeslali z powrotem,a flaszka zostala u nich.Zeby chociaz pusta
      odeslali,to bym przebolal.A moze,nie daj Boze wylali ...?!
    • Gość: przegrzmot Ciemnota IP: *.dyn.iinet.net.au 16.09.05, 11:55
      Chcialem im takze wyslac moj nowy wynalazek:wciskacz ciemnoty do zarowek marki
      "Osram",ale kiedy wyprozniam proznie,to za nic nie moge zakrecic gwintu Edisona.
      ...moze za groby,aboco?!
    • Gość: psiakość Kubek w kubek... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.09.05, 16:11
      Jednak prawdziwą rewelacją miały być specjalne kubki do napojów, których nie
      trzeba zmywać po użyciu.
      Niestety ten wynalazek oprotestowali nasi wynalazcy, gdyż był już opatentowany
      i stosowany powszechnie w barach mlecznych i stołówkach pracowniczych w czasach
      PRLu. Podobno licencję otrzymaliśmy na początku lat pięćdziesiątych od
      naukowców radzieckich.
      Jak można przypuszczać do tej kategorii wynalazków zaliczały się również inne
      elementy zastawy, ale oficjalnie tego nie potwierdzono.

      _
      Pies, czyli kto?
    • Gość: student Ulotka IP: *.chem.usu.edu 19.09.05, 03:49
      Podpiszcie petycje na www.gopetition.com przeciwko bolszewizmowi Polskiego
      szkolnictwa przeciwko Polonii i emigracji.
    • Gość: studentt Ulotka IP: *.chem.usu.edu 19.09.05, 03:50
      Podpiszciee petycje na www.gopetition.com przeciwko bolszewizmowi Polskiego
      szkolnictwa przeciwko Polonii i emigracji.
    • Gość: student Ulotka IP: *.chem.usu.edu 19.09.05, 03:55
      Podpiszcie petycje na www.gopetition.com przeciwwko bolszewizmowi Polskiego
      szkolnictwa przeciwko Polonii i emigracji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka