12.01.06, 23:19
od tej pory jest twój
Obserwuj wątek
    • kalinakalina Re: kalinka 12.01.06, 23:24
      oh aha oh dziekuje
      mila panterko!
      • pinkpanther Re: kalinka 12.01.06, 23:30
        ależ nie ma za co
        jesteś z polecenia więc ufam że warto było to zrobić!
    • mrug Re: kalinka 12.01.06, 23:33
      Jakbym wiedział, że dzisiaj tak tłoczno, to bym się porządniej ubrał.
      Jakiś krawat założył, czy co...?;)
      • pinkpanther Re: kalinka 12.01.06, 23:34
        no co ty! ślicznie wyglądasz w tych bamboszach!
        • mrug Re: kalinka 12.01.06, 23:46
          Ale tak nie wypada...
          • pinkpanther Re: kalinka 13.01.06, 09:17
            no to może lepiej obwiąż je tym krawatem
            • mateuszwierzbicki Re: kalinka 13.01.06, 13:41
              Mrugu, czy oprócz bamboszy z pomponami, masz też szlafmycę? :)
              • mrug Re: kalinka 13.01.06, 14:04
                Podomkę ,Mateuszu, podomkę...
                • pinkpanther Re: kalinka 13.01.06, 14:05
                  szlafmycę masz na głowie, przecież widzę
                  • mrug Re: kalinka 13.01.06, 14:06
                    A widzisz jak ruszam pomponem?
                    • mateuszwierzbicki Re: kalinka 13.01.06, 14:10
                      ciemnośc widzę!
                      • pinkpanther Re: kalinka 13.01.06, 14:38
                        ja nie widzę bo stoję tyłem
                        • mateuszwierzbicki Re: kalinka 13.01.06, 14:49
                          ciekawe, gdzie Mrug ma pompona
                          • mrug Re: kalinka 13.01.06, 14:55
                            Gdzie ja nie mam pompona!
                            • mateuszwierzbicki Re: kalinka 13.01.06, 15:28
                              :D
                              • pinkpanther Re: kalinka 13.01.06, 18:33
                                oo! pompon odpadł!
                                • mateuszwierzbicki Re: kalinka 13.01.06, 19:15
                                  w kulki sobie Mrug przygrywa
                                  • funghettino Re: kalinka 14.01.06, 00:22
                                    uwazam ze na ogonku ma ten pompon...:)
                                    • mrug Re: kalinka 14.01.06, 00:25
                                      A skąd Wy wiecie, gdzie ja mam pompon, a?
                                      • funghettino Re: kalinka 14.01.06, 00:26
                                        widzimy wyraznie ze na ogonku i juz!
                                        • mrug Re: kalinka 14.01.06, 00:28
                                          To kamuflaż...
    • columbia mrugu! 13.01.06, 23:41
      co ja widzę!..żeby tak w samych bamboszach i pomponach po forum biegać! No wie
      Pan co!
      • roborobi Re: mrugu! 13.01.06, 23:42
        Nieprzyzwoity.
        • mrug Re: mrugu! 13.01.06, 23:44
          Eeee tam...
          Jakbym nic nie miał na sobie to może...
      • mrug Re: mrugu! 13.01.06, 23:44
        Ale przynajmniej puszki piwa nie mam w ręku...;)
        • roborobi Re: mrugu! 13.01.06, 23:45
          Ja tyż nie mam -nawet w lodówce brak :(
          • mrug Re: mrugu! 13.01.06, 23:48
            No jest to problem...
            • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:33
              Jest jakieś winko - wytrawne, aż mnie wykrzywia.
              • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:34
                Wytrawne uszlachetnia...;)
                • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:36
                  Wykrzywia tyż.
                  • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:36
                    Po paru lampkach już nie...;)
                    • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:39
                      To końcówka z Wigili jeszcze :(.
                      • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:41
                        Ta buźka, to że z Wigilii, czy też że końcówka?
                        • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:43
                          Oczywiście, że końcówka, bo nie będzie paru kieliszków.
                          • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:44
                            Zaszalej.
                            Z gwinta ją!
                            • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:45
                              No co Ty, ludzie patrzą.
                              • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:46
                                Tym gorzej dla ludzi...;)
                                • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:47
                                  Niech sie wstydzi ten co widzi.
                                  • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:50
                                    Dokładnie.
                                    • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:51
                                      Już nalałem do szklanki, a lejka brak.
                                      • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:52
                                        A przefiltrowałeś?
                                        • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:55
                                          Korek wyszedł OK, więc nie trzeba filtrować.
                                          • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:56
                                            Eee...to Ty lepsze wina pijasz...takie bez siarki...
                                            • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:57
                                              No pisałem, że z Wigili.
                                              • pinkpanther Re: mrugu! 14.01.06, 09:50
                                                mrug woli "Arizonę"
                                                • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 12:12
                                                  Taki western?
                                                  • pinkpanther Re: mrugu! 14.01.06, 15:30
                                                    taaaaaaa
                                                    www.hydepark.rubikon.pl/strony/ksiega_win/ksiegwin.htm
                                                  • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 16:58
                                                    Kinia, Ty smakosz jesteś!
                                                  • carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 16:59
                                                    Się zastanawiam, gdzie jest bubel...
                                                    o ja piłam z inną etykietką,
                                                    ale w razie czego służę pomocą w jakim skepie szukać...;)
                                                  • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 17:01
                                                    Carmen, Ty smakosz jesteś!
                                                  • carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:02
                                                    Ja oczywiście, że tak...
                                                    przecież nigdy się z tym nie kryłam...;)
                                                  • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 17:05
                                                    Ale ostatnio jakąś lajtową Sofię przyniosłaś...;)
                                                  • carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:23
                                                    Hmmm...no bo wiesz...na saloony nie wypada,
                                                    i nie wiedzialam, czy Baronova w takim trunku zagustuje...;)
                                                    Po za tym to smakuje jedynie nad Wisłą, albo na Plantach...
                                                  • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 17:23
                                                    A myśmy tak czekali!;)
                                                  • carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:25
                                                    OH...!
                                                    Obiecuję zatem poprawę...:/
                                                  • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 17:26
                                                    Koniecznie!;)
                                                  • carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:34
                                                    Mam nadzieję, że asortyment we wiadomym mi miejscu,
                                                    nie uległ jeszcze wyczerpaniu...;D
                                                  • mrug Re: mrugu! 14.01.06, 17:35
                                                    Na czarną godzinę, w oczekiwaniu na podwyżkę akcyzy, schowany...;)
                                                • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 16:49
                                                  To jakies regionalne winko?
                                                  • carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:02
                                                    takie swojskie...;)
                                                  • roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 17:03
                                                    Patykiem pisane?
                                                  • carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:23
                                                    patykiem na wodzie...
                                                  • roborobi Re: mrugu! 15.01.06, 20:43
                                                    Na etykiecie (jak nie odpadła).
                                                  • pinkpanther Re: mrugu! 15.01.06, 22:01
                                                    bleee jabole piłam jako początkująca punkówa i to nie był dobry pomysł
                                                  • roborobi Re: mrugu! 15.01.06, 22:05
                                                    Holender - ja nawet korka nie wąchałem :(.
    • kalinakalina Re: kalinka 17.01.06, 23:24
      nudno...
      • eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:28
        a taki plastikowy koreczek to kieliszeczek i zastapi
        • kalinakalina Re: kalinka 17.01.06, 23:36
          ale w czym zastapi?
          hmmm
          kolego patyku
          • eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:38
            aby Arizone z elegacja z plastiku pic:)
            • mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:47
              Zakrętki do dezodorantów w sprayu są też dobre...
            • kalinakalina Re: kalinka 17.01.06, 23:47
              mozna i z Elegancja moze pic....Elegancja to nowa kolezanka?
              a z plastiku nie polecam ani pic ani jest ani nic.
              • eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:48
                e Mrugu to za duze, z takiej zakretki to celebracje i jakaz nauka precyzji i cierpliwosci
                • mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:51
                  W pięknym czasach niewinności zdażyło mi się raz pić z wydrążonego jabłka...
              • mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:50
                Rumuńska "Palinka" w plastikowych buteleczkach.
                Niebo w gębie!
                • eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:51
                  znam Wegierska ale w szkle....
                • kalinakalina Re: kalinka 17.01.06, 23:51
                  Wy mrugu wiecie swoje
                  i eeeeex chyba tez
                  • mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:54
                    Kalinko, nie wiesz co dobre.;)
                    • eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:55
                      gorzej jak sie rozbije i nie ma rurki:)
                      • mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:57
                        Pozostaje zlizywać...;)
                        I to jest jeszcze jeden dowód na wyższość "plastikowych" alkoholi nad
                        "szklanymi"...;)
                        • eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:58
                          niezle cieply by musial byc szklany alk....
                          • mrug Re: kalinka 18.01.06, 00:00
                            No...przy takiej pogodzie jak dzisiaj, to ciepła wódka nie byłaby zła...
                        • kalinakalina Re: kalinka 18.01.06, 00:00
                          a alkohole ze tak powiem workowane? jak mleko pospolite
                          • mrug Re: kalinka 18.01.06, 00:01
                            Do Rosji nie za często jeżdżę...;)
                            • eexx Re: kalinka 18.01.06, 00:02
                              a tam to widzialem aerosol wpuszczany do piwa....
                              • mrug Re: kalinka 18.01.06, 00:03
                                Aerosol 80-cio procentowy?
                                • eexx Re: kalinka 18.01.06, 00:04
                                  nie wiem, np odpowiednik muchozolu
                                  • mrug Re: kalinka 18.01.06, 00:06
                                    Kto pije i pali ten nie ma robali.
                                    Już wiem skąd to przysłowie...;)
                                    • eexx Re: kalinka 18.01.06, 00:07
                                      kolorowych bez robali, ale to trzeba wypic przed snem
                                      • mrug Re: kalinka 18.01.06, 00:10
                                        Albo zamiast snu...
                                        • eexx Re: kalinka 18.01.06, 00:12
                                          to zawsze ale tam juz chyba postanowione
                          • eexx Re: kalinka 18.01.06, 00:03
                            w workach to byla cytrynada!!
                  • eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:55
                    z adidasa, korkow to wszelakiego typu a martinowke to sie robi odkrajajac gore z zakretka z butelki 1.5l mineralnej
    • kalinakalina dobranoc... 18.01.06, 00:04
      pa...
      p.s no i snow ciekawychzycze
      • mrug Re: dobranoc... 18.01.06, 00:07
        Ja zawsze mam ciekawe sny, tylko ich później nie pamiętam.;)
        Dobranoc.
        • mateuszwierzbicki ciasteczko dla Kalinki w ramach dokarmiania wątku 19.01.06, 19:42
          • kalinakalina Re: ciasteczko dla Kalinki w ramach dokarmiania w 19.01.06, 23:49
            mniam mniam...dziekuje za ciasteczko
            • mateuszwierzbicki a dzisiaj chipsa :) 20.01.06, 23:13
              • mrug Re: a dzisiaj chipsa :) 21.01.06, 14:29
                Chipsy są tuczące.
                • roborobi Re: a dzisiaj chipsa :) 21.01.06, 14:47
                  ;). Mateusz woli puszyste kobiety. Tu ciasteczko tam chipsa ...
                  • kalinakalina Re: a dzisiaj chipsa :) 21.01.06, 22:33
                    tylko puszyste czipsy w okolicach ikei....solone
                    p.s czipsy tez sa zdrowe..hehe
                    • mateuszwierzbicki Re: a dzisiaj chipsa :) 21.01.06, 23:59
                      nie lubi mateusz puszystych :(
                      • roborobi Re: a dzisiaj chipsa :) 22.01.06, 00:19
                        Tak dokarmiasz więc myślałem ...
    • kalinakalina Re: kalinka 28.01.06, 01:03
      watek mi sie trafil piekny
      klaniam sie
      kalina
      • broton Re: kalinka 28.01.06, 01:11
        ...czipsy są zdrowe i puszyste są zdrowe ..........

        ... a Ty jesteś puszysta ....
        • kalinakalina Re: kalinka 28.01.06, 01:43
          eh
          p.s to sa insynuacje
    • tempe kokalinowo!/nt 28.01.06, 23:35
      • mateuszwierzbicki Re: kokalinowo!/nt 28.01.06, 23:44
        Kalinka szczupła
        • tempe Re: kokalinowo!/nt 28.01.06, 23:47
          mor finistka?
          • kalinakalina Re: kokalinowo!/nt 17.02.06, 00:48
            wontek wlasny odkopuje..
            nie, biatlonistka! a co tam
    • roborobi Re: kalinka 23.02.06, 11:17
      Pączek dla Ciebie ;).
      • kalinakalina Re: kalinka 24.02.06, 00:28
        aha ....ponczek dla was
        • mrug Re: kalinka 24.02.06, 00:38
          Wolałbym poncz...;)
    • mrug Re: kalinka 27.02.06, 23:31
      Listonoszy trzeba dopiescić, bo rzadko się nudzą, pracusie...;)
      • kalinakalina Re: kalinka 28.02.06, 00:52
        nie powiem ze wszyscy...
        poncz dla Ciebie !
        • mrug Re: kalinka 28.02.06, 15:42
          A masz jeszcze troszkę tego ponczu?
    • roborobi Re: kalinka 22.03.06, 21:09
      Jakby co to UP
      • kalinakalina Re: kalinka 22.03.06, 21:17
        cicho...stara milosc do watku w tym wypadku nie rdzewieje)
        Pozdrawiam nudziarzy:)
    • mrug Re: kalinka 13.05.06, 02:33
      Twój...
      • kalinakalina Re: kalinka 13.05.06, 02:35
        nie dbam...oj
        taki wlasny watek miec i....wstyd
        bije sie w pierc i glowe
        • mrug Re: kalinka 14.05.06, 11:46
          No...Dramat...;)
    • roborobi Re: kalinka 18.05.06, 13:18
      Tutaj to chyba muszę łąkę podrzucić :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka