pinkpanther 12.01.06, 23:19 od tej pory jest twój Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pinkpanther Re: kalinka 12.01.06, 23:30 ależ nie ma za co jesteś z polecenia więc ufam że warto było to zrobić! Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kalinka 12.01.06, 23:33 Jakbym wiedział, że dzisiaj tak tłoczno, to bym się porządniej ubrał. Jakiś krawat założył, czy co...?;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: kalinka 12.01.06, 23:34 no co ty! ślicznie wyglądasz w tych bamboszach! Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: kalinka 13.01.06, 09:17 no to może lepiej obwiąż je tym krawatem Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: kalinka 13.01.06, 13:41 Mrugu, czy oprócz bamboszy z pomponami, masz też szlafmycę? :) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: kalinka 13.01.06, 14:05 szlafmycę masz na głowie, przecież widzę Odpowiedz Link Zgłoś
columbia mrugu! 13.01.06, 23:41 co ja widzę!..żeby tak w samych bamboszach i pomponach po forum biegać! No wie Pan co! Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: mrugu! 13.01.06, 23:44 Eeee tam... Jakbym nic nie miał na sobie to może... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: mrugu! 13.01.06, 23:44 Ale przynajmniej puszki piwa nie mam w ręku...;) Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:33 Jest jakieś winko - wytrawne, aż mnie wykrzywia. Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:43 Oczywiście, że końcówka, bo nie będzie paru kieliszków. Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: mrugu! 14.01.06, 00:55 Korek wyszedł OK, więc nie trzeba filtrować. Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: mrugu! 14.01.06, 00:56 Eee...to Ty lepsze wina pijasz...takie bez siarki... Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: mrugu! 14.01.06, 15:30 taaaaaaa www.hydepark.rubikon.pl/strony/ksiega_win/ksiegwin.htm Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 16:59 Się zastanawiam, gdzie jest bubel... o ja piłam z inną etykietką, ale w razie czego służę pomocą w jakim skepie szukać...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:02 Ja oczywiście, że tak... przecież nigdy się z tym nie kryłam...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: mrugu! 14.01.06, 17:05 Ale ostatnio jakąś lajtową Sofię przyniosłaś...;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:23 Hmmm...no bo wiesz...na saloony nie wypada, i nie wiedzialam, czy Baronova w takim trunku zagustuje...;) Po za tym to smakuje jedynie nad Wisłą, albo na Plantach... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: mrugu! 14.01.06, 17:34 Mam nadzieję, że asortyment we wiadomym mi miejscu, nie uległ jeszcze wyczerpaniu...;D Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: mrugu! 14.01.06, 17:35 Na czarną godzinę, w oczekiwaniu na podwyżkę akcyzy, schowany...;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: mrugu! 15.01.06, 22:01 bleee jabole piłam jako początkująca punkówa i to nie był dobry pomysł Odpowiedz Link Zgłoś
eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:28 a taki plastikowy koreczek to kieliszeczek i zastapi Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:47 Zakrętki do dezodorantów w sprayu są też dobre... Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: kalinka 17.01.06, 23:47 mozna i z Elegancja moze pic....Elegancja to nowa kolezanka? a z plastiku nie polecam ani pic ani jest ani nic. Odpowiedz Link Zgłoś
eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:48 e Mrugu to za duze, z takiej zakretki to celebracje i jakaz nauka precyzji i cierpliwosci Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:51 W pięknym czasach niewinności zdażyło mi się raz pić z wydrążonego jabłka... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:50 Rumuńska "Palinka" w plastikowych buteleczkach. Niebo w gębie! Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: kalinka 17.01.06, 23:51 Wy mrugu wiecie swoje i eeeeex chyba tez Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kalinka 17.01.06, 23:57 Pozostaje zlizywać...;) I to jest jeszcze jeden dowód na wyższość "plastikowych" alkoholi nad "szklanymi"...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kalinka 18.01.06, 00:00 No...przy takiej pogodzie jak dzisiaj, to ciepła wódka nie byłaby zła... Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: kalinka 18.01.06, 00:00 a alkohole ze tak powiem workowane? jak mleko pospolite Odpowiedz Link Zgłoś
eexx Re: kalinka 18.01.06, 00:02 a tam to widzialem aerosol wpuszczany do piwa.... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kalinka 18.01.06, 00:06 Kto pije i pali ten nie ma robali. Już wiem skąd to przysłowie...;) Odpowiedz Link Zgłoś
eexx Re: kalinka 18.01.06, 00:07 kolorowych bez robali, ale to trzeba wypic przed snem Odpowiedz Link Zgłoś
eexx Re: kalinka 17.01.06, 23:55 z adidasa, korkow to wszelakiego typu a martinowke to sie robi odkrajajac gore z zakretka z butelki 1.5l mineralnej Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: dobranoc... 18.01.06, 00:07 Ja zawsze mam ciekawe sny, tylko ich później nie pamiętam.;) Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki ciasteczko dla Kalinki w ramach dokarmiania wątku 19.01.06, 19:42 Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: ciasteczko dla Kalinki w ramach dokarmiania w 19.01.06, 23:49 mniam mniam...dziekuje za ciasteczko Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: a dzisiaj chipsa :) 21.01.06, 14:47 ;). Mateusz woli puszyste kobiety. Tu ciasteczko tam chipsa ... Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: a dzisiaj chipsa :) 21.01.06, 22:33 tylko puszyste czipsy w okolicach ikei....solone p.s czipsy tez sa zdrowe..hehe Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: a dzisiaj chipsa :) 21.01.06, 23:59 nie lubi mateusz puszystych :( Odpowiedz Link Zgłoś
roborobi Re: a dzisiaj chipsa :) 22.01.06, 00:19 Tak dokarmiasz więc myślałem ... Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: kalinka 28.01.06, 01:03 watek mi sie trafil piekny klaniam sie kalina Odpowiedz Link Zgłoś
broton Re: kalinka 28.01.06, 01:11 ...czipsy są zdrowe i puszyste są zdrowe .......... ... a Ty jesteś puszysta .... Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: kokalinowo!/nt 17.02.06, 00:48 wontek wlasny odkopuje.. nie, biatlonistka! a co tam Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: kalinka 27.02.06, 23:31 Listonoszy trzeba dopiescić, bo rzadko się nudzą, pracusie...;) Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: kalinka 28.02.06, 00:52 nie powiem ze wszyscy... poncz dla Ciebie ! Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: kalinka 22.03.06, 21:17 cicho...stara milosc do watku w tym wypadku nie rdzewieje) Pozdrawiam nudziarzy:) Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: kalinka 13.05.06, 02:35 nie dbam...oj taki wlasny watek miec i....wstyd bije sie w pierc i glowe Odpowiedz Link Zgłoś