Dodaj do ulubionych

IV RP czy PRL?

IP: *.tpnet.pl 20.10.06, 14:48
Przy takim podobieństwie, łatwo się pomylić.
Obserwuj wątek
    • henryk5pio IV RP czy PRL? 20.10.06, 14:49
      Oczywiście, że Minister Spraw Zagranicznych rządu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.
      • Gość: gosc Różnic coraz mniej IP: *.aster.pl 20.10.06, 14:59
        Czy lektor to pracownik MSZ?
        • frant3 Re: Różnic coraz mniej 20.10.06, 15:21
          Gdzie by nie pracował, to pachnie szarym układem, albo szarym jeleniem.

          --
          Frant - humor, satyra, krytyka
          • Gość: elvis +++++++++++Więcej Fotygi w mediach+++++++++++ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 19:43
            Nikt tak dobrze nie obnaża ignorancji pisowców jak ona.
            • europa130 Re: +++++++++++Więcej Fotygi w mediach+++++++++++ 22.10.06, 12:03
              Gość portalu: elvis napisał(a):

              > Nikt tak dobrze nie obnaża ignorancji pisowców jak ona.
              > jak juz zostana nadzy (pisiory)to obrzydzenie bedzie na nich spojrzec.
        • europa130 Re: Różnic coraz mniej 22.10.06, 12:01
          Gość portalu: gosc napisał(a):

          > Czy lektor to pracownik MSZ?
          >na pewno protegowany kaczorow i taki nieuk.
      • koszalek_opalek1 Re: IV RP czy PRL? 20.10.06, 15:13
        Brawa dla tego pana, prawdę powiedział!
        • Gość: yordan Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 17:56
          Prawdę powiedział ale też i Kielce są ostoją komunizmu w Polsce.
    • Gość: SB-ek Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 15:01
      Te wszystkie pomylki nie są dzielem przypadku...ludzie to rozumieją,że rząd
      jest zly tylko to dzieje się w podświadomośći a jak wiemy wielu ludzi w polsce
      nie jest świadomych politycznie dlatego też są takie pomylki,które ujawniają
      prawde o polityce Pis-u.
    • Gość: klo Re: IV RP czy PRL? IP: *.adsl.inetia.pl 20.10.06, 15:12
      Porównywanie PRL do IV RP ,której przecież tak naprawdę jeszcze nie
      ma - to naprawde sku..syństwo albo ignoracja.
      • Gość: Piotrek Re: IV RP czy PRL? IP: *.chello.pl 20.10.06, 15:14
        IV RP nie ma (i na szczęście nie będzie), ale są ludzie, którzy chcą ją
        stworzyć i ich postępowanie do złudzenia przypomina postępowanie tych, którzy
        rządzili PRL-em.
      • Gość: NiePis Re: IV RP czy PRL? IP: *.chem.univ.gda.pl 21.10.06, 09:46
        > Porównywanie PRL do IV RP ,której przecież tak naprawdę jeszcze nie
        > ma - to naprawde sku..syństwo albo ignoracja.

        IV RP istnieje tylko jako nazwa w głowie pana premiera. Jej praktyczną
        implementacją jest powrót od PRL z zamianą ideologii komunistycznej na
        rydzykokatolicką (zeby nie bylo wątpliwosci: z wiarą katolicka ma ona tyle
        wspólnego co żaba z żabnicą). To nie jest ważne, bo ideologia jest tylko
        instrumentem do trzymania "ciemnego ludu" (nie moje słowa tylko Jacka
        Kur(w)skiego) w posłuszeństwie.

        I tak jak padła PRL tak padnie jej obecna nieudolna powtórka. Szkoda tylko
        straconego czasu i ogłupiania dzieci w szkole przez tatusia ministra edukacji
        (raczej chyba obskurantyzmu)i wiceministra Orzechowskiego oraz całej energii
        która jest obecnie używana na bicie piany i gwizdanie a efektem będzie Niesmak.

        NiePis
    • milena.rl a jak nie ludowa jak ludowa 20.10.06, 15:17
      iijjjaaaaaaaaa !!
    • Gość: prawde powiedzialm prawde powiedzial IP: *.broadband.pl 20.10.06, 15:19
      ot prawda cala:)
      • Gość: Jojo Re: moglo byc gorzej IP: *.dip.t-dialin.net 20.10.06, 15:39
        np:Najjasniejszej Iv Rzeeczpospolitej
    • Gość: x Tzw. "pogrom kielecki" to KGBowska prowokacja!!! IP: *.crowley.pl 20.10.06, 15:47
      Cale szczescie ze prezydent Kaczynski nie znizyl sie do udzialu w tym
      przedstawieniu!

      Tzw. "pogrom kielecki" to KGBowska prowokacja!!!
      Pisal o tym ze to prowokacja Zbigniew Herbert, a ostanio Stefan Bratkowski
      w ksiazce "Pod tym samym niebem"
      Andrzej Milosz (brat Czeslawa) nakrecil film!!!
      • fotomik Re: Tzw. "pogrom kielecki" to KGBowska prowokacja 20.10.06, 19:38
        Dlaczego "szczęście". Przecież kaczor wraz ze swoimi fobiami, uprzedzeniami i
        "głęboką wiarą" byłby tam na swoim miejscu. Pewnie miałby okazję użyć swojego
        słynnego zwrotu do wyborców: "spieprzaj dziadu!".
    • Gość: student IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 16:00
      Chyba za bardzo się lektor nie pomylił.Przecież to żywcem PRL-wiece
      poparcia,autokratyzm i...nie chce mi się pisać.Obrzydliwe to wszystko i przykro mi.
    • Gość: :-( niestety, to nie byla pomylka :-( IP: *.ztpnet.pl 20.10.06, 16:04
      TO NIE BYŁA POMYŁKA, NIESTETY :-(
      • Gość: kielczanin Re: niestety, to nie byla pomylka :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 16:19
        Ta niby-pomyłka uświadamia, w jakim stanie jest polska dyplomacja, w rękach
        takich "fachowców" jak Anna Fotyga. Swietnie sparodiowano to w ostatnim odcinku
        programu Majewskiego, a właściwie w mini-skeczu politycznym, który, moim
        zdaniem, mógłby się z powodzeniem stać osobnym programem.
        • Gość: opt Jak widać stare wraca IP: *.tsi.tychy.pl 20.10.06, 16:35
          Jak słyszę ,że rząd przygotpował przepisy wprowadzające waloryzację kwotową
          rent i emerytur ,to jest wszystkim po równo ( z projektu budżetu na 2007 rok
          wynika,że będzie to niespełna 18 zł. brutto na jednego świadczeniobiorcę),to
          mam wrażenie ,że wracamy do głębokiego komunizmu,gdzie zasada czy się stoi,czy
          się leży,to tysiączek się należy, była powszechną.
      • Gość: KOR [...] IP: *.fwhq2nat.dot.ca.gov 20.10.06, 21:13
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Jergor Żadnej różnicy nie czuję, nie widzę, nie słyszę. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 16:45
      Wcale się nie pomylił. Nie ma różnicy pomiędzy Gomułkowsą Polską z jej
      ciamajdowatym przywódcą nie mówiącym wyrażnie po polsku i tym co teraz mamy.
      Ubolewam nad tym.
    • Gość: Życzliwy Re: IV RP czy PRL? IP: *.adsl.inetia.pl 20.10.06, 17:07
      Nie wiem po co ten cały szum.Przecież wiadomo,że mamy PRL.Tylko,że nie z
      Jaruzelskim cza czele ale z kaczorami.
    • rzeczywistosc4rp A co za 20.10.06, 17:10
      różnica?
    • Gość: WitMgAr IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 18:22
      Z taką buzią nawet w PRL-lu ministra spraw zageanicznych nie było.
    • Gość: raj IV RP czy PRL? IP: *.ap.krakow.pl 20.10.06, 18:44
      No i nic dziwnego że się pomylił.
      Przecież zachowania obecnych władz, ich sposób myślenia, są czysto bolszewickie
      - kto nie uważa tak jak my, ten zdrajca, agent i wróg...
      PiS = PRL-bis !
      • Gość: Włodek Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 07:34
        MIOTACIE SIĘ ,CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK KOPNĄĆ RZĄD I BUDOWĘ PORZĄDNEGO
        PAŃSTWA.bliższy wam jęst język superredaktora Adama,a z oczywistej pomyłki
        robicie ogólnopolską dyskusję.Jesteście żałośni w tej waszej niemocy.Możecie
        sobie popiskiwać,a i tak do wielu z was ktoś zapuka o 5 tej nad ranem.I
        ZAPANUJE WTEDY CZWARTA RP-KOCHANY PANIE PREMIERZE TAK TRZYMAĆ!!!
        • Gość: NiePis Re: IV RP czy PRL? IP: *.chem.univ.gda.pl 21.10.06, 10:02
          > MIOTACIE SIĘ ,CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK KOPNĄĆ RZĄD I BUDOWĘ PORZĄDNEGO
          > PAŃSTWA.bliższy wam jęst język superredaktora Adama,a z oczywistej pomyłki
          > robicie ogólnopolską dyskusję.Jesteście żałośni w tej waszej niemocy.Możecie
          > sobie popiskiwać,a i tak do wielu z was ktoś zapuka o 5 tej nad ranem.I
          > ZAPANUJE WTEDY CZWARTA RP-KOCHANY PANIE PREMIERZE TAK TRZYMAĆ!!!

          Włodek, twoje słowa to dowód że panuje głęboki PRL a nawet więcej bo widać, że
          "wadza" przekonała tzw. "zwykłych ludzi" że wizyty smutnych panów o 5-tej nad
          ranem to normalny sposób dyskusji z ludźmi o innych poglądach.

          NiePis
          • Gość: Włodek Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 11:02
            panowie o 5 rano ,to odniesienie do niedawnych słów Rokity ,trochę
            Zartobliwie.Ja mam na myśli zwijanie,takich wspaniałych polityków SLD-chłopcy
            ze Starachowic,Szeliga,Rywin,Jakubowska,Mazur i tym podobna słowocz.uczciwi
            tacy jak ja i mniemam pan Niepis śpią w swoich łóżeczkach spokojnie-HOWK!
            • Gość: miron Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 21:10
              Ciekawe kiedy zaczną zwijać tych komuszków z Pisu ...
        • europa130 Re: IV RP czy PRL? 22.10.06, 12:13
          Gość portalu: Włodek napisał(a):

          > MIOTACIE SIĘ ,CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK KOPNĄĆ RZĄD I BUDOWĘ PORZĄDNEGO
          > PAŃSTWA.bliższy wam jęst język superredaktora Adama,a z oczywistej pomyłki
          > robicie ogólnopolską dyskusję.Jesteście żałośni w tej waszej niemocy.Możecie
          > sobie popiskiwać,a i tak do wielu z was ktoś zapuka o 5 tej nad ranem.I
          > ZAPANUJE WTEDY CZWARTA RP-KOCHANY PANIE PREMIERZE TAK TRZYMAĆ!!!
          >do cie juz idzie ZOMO uwazaj szczurze.
        • kralik111 Re: IV RP czy PRL? 22.10.06, 15:21
          Gość portalu: Włodek napisał(a):

          > MIOTACIE SIĘ ,CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK KOPNĄĆ RZĄD I BUDOWĘ PORZĄDNEGO
          > PAŃSTWA.bliższy wam jęst język superredaktora Adama,a z oczywistej pomyłki
          > robicie ogólnopolską dyskusję.Jesteście żałośni w tej waszej niemocy.Możecie
          > sobie popiskiwać,a i tak do wielu z was ktoś zapuka o 5 tej nad ranem.I
          > ZAPANUJE WTEDY CZWARTA RP-KOCHANY PANIE PREMIERZE TAK TRZYMAĆ!!!


          Twoje niedoczekanie PiSSesmanie, a to, ze o 5 rano esbecja kaczynwkich bedzie
          wpadac do ludzi to jakos nikogo na tym forum nie dziwi, czyz sam glupcze nie
          udowadnisz, ze IV RP to PRL bis? ;)))
      • europa130 Re: IV RP czy PRL? 22.10.06, 12:12
        Gość portalu: raj napisał(a):

        > No i nic dziwnego że się pomylił.
        > Przecież zachowania obecnych władz, ich sposób myślenia, są czysto
        bolszewickie
        > - kto nie uważa tak jak my, ten zdrajca, agent i wróg...
        > PiS = PRL-bis !
        >a stalin sie cieszy ze ma nastepcow (kaczki)
    • pethate IV RP czy PRL? 20.10.06, 19:20
      Nic dodac nic ujac. Pis i pzpr dwa bratanki i do propagandy i do szklanki.
    • Gość: ... Wcale się nie pomylił IP: 64.124.166.* 20.10.06, 19:27
      mamy przecież II-gi PRL
    • fotomik Re: IV RP czy PRL? 20.10.06, 19:31
      Nie obrażać ministrów spraw zagranicznych PRL-u! Oni przynajmniej byli
      inteligentni i sprawni w swoim rzemiośle! Ta pani mogłaby być co najwyżej być
      referentem d.s. tzw."public relations" w jakimś zapyziałym urzędzie gminnym.
      • Gość: KOR Re: Michnikowe kundle szczekaja to napewno IVRP IP: *.fwhq2nat.dot.ca.gov 20.10.06, 21:05
        W PRL Michnik ryczal "prasa klamie" , zakladal tez KOR. DZISIAJ KIEDY DOSTAL
        LADNY OCHLAP PO "OKRAGLYM STOLE" PLUJE NA POLSKE, ROBOTNIKOW, KOSCIOL...
        • stara_twojej_starej Re: Michnikowe kundle szczekaja to napewno IVRP 21.10.06, 00:07
          Gość portalu: KOR napisał(a):

          > W PRL Michnik ryczal "prasa klamie" , zakladal tez KOR. DZISIAJ KIEDY DOSTAL
          > LADNY OCHLAP PO "OKRAGLYM STOLE" PLUJE NA POLSKE, ROBOTNIKOW, KOSCIOL...

          zamknij ten swój durny otwór gębowy, ty pisowska gnido o inteligencji ameby...
          • myslacyszaryczlowiek1 [...] 22.10.06, 23:41
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • alterpars Re: Michnikowe kundle szczekaja to napewno IVRP 21.10.06, 00:40
          a w ktorym momencie michnik pluje na Polskie?????????? Swoja droga
          ze na kosciol (rzekomo) pluje to slusznie bo to zaklamancy, na robotnikow nie ma
          co pluc bo to nieznaczacy element (sami przez swoj brak przedsiebiorczosci sie
          wykanczaja)????
          A to ze to kraj z ktorego z jakichs powodow mlodzi wyjezdzaja hurtowo to chyba
          nie zaprzeczysz?
    • radoslawdobry Adam Rapacki a Anna Fotyga 20.10.06, 21:53
      to różnica klas o rząd wielkości. Inteligentny, obyty polityk a kura domowa.
      Natomiast Gomułka a Kwaczyńscy - bez różnicy.
    • Gość: olka Wybiórcza nadal tkwi PRL-u IP: *.4web.pl 20.10.06, 21:58
      niestety
      • europa130 Re: Wybiórcza nadal tkwi PRL-u 22.10.06, 12:18
        Gość portalu: olka napisał(a):

        > niestety
        >niestety nic nie wiesz o prl.u i nie zabieraj glosu ,bo tylko jezorem mielisz
        bez sensu.
    • Gość: slarwar IV RP czy PRL? IP: *.nat.tvk.wroc.pl 20.10.06, 22:18
      Jestem rówieśnikiem obecnie "jaśnie panujących braciszków".Doskonale pamiętam
      przemówienia Gomułki z końca lat 60 -ych. Sposób przemawiania zwłaszcza
      Jarosława K. jako żywo przypomina tow. Wiesława. Gomułka, Moczar,Kliszko i całe
      to towarzystwo "jechało" na resentymentach antyniemieckich. Braciszkowie K.
      próbują robić to samo. Niedługo Niemcy przejmą na pół roku przewodniczenie w
      UE - co na to braciszkowie !?!?
      • Gość: NiePis Re: IV RP czy PRL? IP: *.chem.univ.gda.pl 21.10.06, 10:05
        > Jestem rówieśnikiem obecnie "jaśnie panujących braciszków".Doskonale pamiętam
        > przemówienia Gomułki z końca lat 60 -ych. Sposób przemawiania zwłaszcza
        > Jarosława K. jako żywo przypomina tow. Wiesława. Gomułka, Moczar,Kliszko i całe

        Czemu sie tu dziwić? Braciszkowie są produktami komunistycznej edukacji z
        zabójczą dla rozwoju umysłowego dawką ksenofobii.

        NiePis
    • Gość: FreakyMisfit IV RP czy PRL? IP: *.dialog.net.pl 20.10.06, 22:33
      Nie jestem pewien, czy ta "pomyłka" była rzeczywiście pomyłką.
    • pajeczaki IV RP czy PRL? 20.10.06, 23:06
      dobre :D
    • stara_twojej_starej Re: IV RP czy PRL? 20.10.06, 23:16
      przecież ta ku...a mentalnie tkwi w PRLu, więc o żadnej pomyłce nie może być mowy.

      kaczyński musi odejść!
    • Gość: nostalgia IV RP czy PRL? IP: 212.191.170.* 21.10.06, 13:22
      Rozumiem tęsknoty, ale to "se ne vrati". A szkoda!
    • Gość: Asia IV RP czy PRL? IP: *.upc-j.chello.nl 21.10.06, 13:39
      Nic dodac nic ujac :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka