Gość: alojzy IP: *.tpnet.pl 20.10.06, 14:48 Przy takim podobieństwie, łatwo się pomylić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
henryk5pio IV RP czy PRL? 20.10.06, 14:49 Oczywiście, że Minister Spraw Zagranicznych rządu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Różnic coraz mniej IP: *.aster.pl 20.10.06, 14:59 Czy lektor to pracownik MSZ? Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: Różnic coraz mniej 20.10.06, 15:21 Gdzie by nie pracował, to pachnie szarym układem, albo szarym jeleniem. -- Frant - humor, satyra, krytyka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elvis +++++++++++Więcej Fotygi w mediach+++++++++++ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 19:43 Nikt tak dobrze nie obnaża ignorancji pisowców jak ona. Odpowiedz Link Zgłoś
europa130 Re: +++++++++++Więcej Fotygi w mediach+++++++++++ 22.10.06, 12:03 Gość portalu: elvis napisał(a): > Nikt tak dobrze nie obnaża ignorancji pisowców jak ona. > jak juz zostana nadzy (pisiory)to obrzydzenie bedzie na nich spojrzec. Odpowiedz Link Zgłoś
europa130 Re: Różnic coraz mniej 22.10.06, 12:01 Gość portalu: gosc napisał(a): > Czy lektor to pracownik MSZ? >na pewno protegowany kaczorow i taki nieuk. Odpowiedz Link Zgłoś
koszalek_opalek1 Re: IV RP czy PRL? 20.10.06, 15:13 Brawa dla tego pana, prawdę powiedział! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yordan Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 17:56 Prawdę powiedział ale też i Kielce są ostoją komunizmu w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SB-ek Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 15:01 Te wszystkie pomylki nie są dzielem przypadku...ludzie to rozumieją,że rząd jest zly tylko to dzieje się w podświadomośći a jak wiemy wielu ludzi w polsce nie jest świadomych politycznie dlatego też są takie pomylki,które ujawniają prawde o polityce Pis-u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klo Re: IV RP czy PRL? IP: *.adsl.inetia.pl 20.10.06, 15:12 Porównywanie PRL do IV RP ,której przecież tak naprawdę jeszcze nie ma - to naprawde sku..syństwo albo ignoracja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: IV RP czy PRL? IP: *.chello.pl 20.10.06, 15:14 IV RP nie ma (i na szczęście nie będzie), ale są ludzie, którzy chcą ją stworzyć i ich postępowanie do złudzenia przypomina postępowanie tych, którzy rządzili PRL-em. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NiePis Re: IV RP czy PRL? IP: *.chem.univ.gda.pl 21.10.06, 09:46 > Porównywanie PRL do IV RP ,której przecież tak naprawdę jeszcze nie > ma - to naprawde sku..syństwo albo ignoracja. IV RP istnieje tylko jako nazwa w głowie pana premiera. Jej praktyczną implementacją jest powrót od PRL z zamianą ideologii komunistycznej na rydzykokatolicką (zeby nie bylo wątpliwosci: z wiarą katolicka ma ona tyle wspólnego co żaba z żabnicą). To nie jest ważne, bo ideologia jest tylko instrumentem do trzymania "ciemnego ludu" (nie moje słowa tylko Jacka Kur(w)skiego) w posłuszeństwie. I tak jak padła PRL tak padnie jej obecna nieudolna powtórka. Szkoda tylko straconego czasu i ogłupiania dzieci w szkole przez tatusia ministra edukacji (raczej chyba obskurantyzmu)i wiceministra Orzechowskiego oraz całej energii która jest obecnie używana na bicie piany i gwizdanie a efektem będzie Niesmak. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawde powiedzialm prawde powiedzial IP: *.broadband.pl 20.10.06, 15:19 ot prawda cala:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jojo Re: moglo byc gorzej IP: *.dip.t-dialin.net 20.10.06, 15:39 np:Najjasniejszej Iv Rzeeczpospolitej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Tzw. "pogrom kielecki" to KGBowska prowokacja!!! IP: *.crowley.pl 20.10.06, 15:47 Cale szczescie ze prezydent Kaczynski nie znizyl sie do udzialu w tym przedstawieniu! Tzw. "pogrom kielecki" to KGBowska prowokacja!!! Pisal o tym ze to prowokacja Zbigniew Herbert, a ostanio Stefan Bratkowski w ksiazce "Pod tym samym niebem" Andrzej Milosz (brat Czeslawa) nakrecil film!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fotomik Re: Tzw. "pogrom kielecki" to KGBowska prowokacja 20.10.06, 19:38 Dlaczego "szczęście". Przecież kaczor wraz ze swoimi fobiami, uprzedzeniami i "głęboką wiarą" byłby tam na swoim miejscu. Pewnie miałby okazję użyć swojego słynnego zwrotu do wyborców: "spieprzaj dziadu!". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 16:00 Chyba za bardzo się lektor nie pomylił.Przecież to żywcem PRL-wiece poparcia,autokratyzm i...nie chce mi się pisać.Obrzydliwe to wszystko i przykro mi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-( niestety, to nie byla pomylka :-( IP: *.ztpnet.pl 20.10.06, 16:04 TO NIE BYŁA POMYŁKA, NIESTETY :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kielczanin Re: niestety, to nie byla pomylka :-( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 16:19 Ta niby-pomyłka uświadamia, w jakim stanie jest polska dyplomacja, w rękach takich "fachowców" jak Anna Fotyga. Swietnie sparodiowano to w ostatnim odcinku programu Majewskiego, a właściwie w mini-skeczu politycznym, który, moim zdaniem, mógłby się z powodzeniem stać osobnym programem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opt Jak widać stare wraca IP: *.tsi.tychy.pl 20.10.06, 16:35 Jak słyszę ,że rząd przygotpował przepisy wprowadzające waloryzację kwotową rent i emerytur ,to jest wszystkim po równo ( z projektu budżetu na 2007 rok wynika,że będzie to niespełna 18 zł. brutto na jednego świadczeniobiorcę),to mam wrażenie ,że wracamy do głębokiego komunizmu,gdzie zasada czy się stoi,czy się leży,to tysiączek się należy, była powszechną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOR [...] IP: *.fwhq2nat.dot.ca.gov 20.10.06, 21:13 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jergor Żadnej różnicy nie czuję, nie widzę, nie słyszę. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.06, 16:45 Wcale się nie pomylił. Nie ma różnicy pomiędzy Gomułkowsą Polską z jej ciamajdowatym przywódcą nie mówiącym wyrażnie po polsku i tym co teraz mamy. Ubolewam nad tym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Życzliwy Re: IV RP czy PRL? IP: *.adsl.inetia.pl 20.10.06, 17:07 Nie wiem po co ten cały szum.Przecież wiadomo,że mamy PRL.Tylko,że nie z Jaruzelskim cza czele ale z kaczorami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WitMgAr IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 18:22 Z taką buzią nawet w PRL-lu ministra spraw zageanicznych nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raj IV RP czy PRL? IP: *.ap.krakow.pl 20.10.06, 18:44 No i nic dziwnego że się pomylił. Przecież zachowania obecnych władz, ich sposób myślenia, są czysto bolszewickie - kto nie uważa tak jak my, ten zdrajca, agent i wróg... PiS = PRL-bis ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włodek Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 07:34 MIOTACIE SIĘ ,CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK KOPNĄĆ RZĄD I BUDOWĘ PORZĄDNEGO PAŃSTWA.bliższy wam jęst język superredaktora Adama,a z oczywistej pomyłki robicie ogólnopolską dyskusję.Jesteście żałośni w tej waszej niemocy.Możecie sobie popiskiwać,a i tak do wielu z was ktoś zapuka o 5 tej nad ranem.I ZAPANUJE WTEDY CZWARTA RP-KOCHANY PANIE PREMIERZE TAK TRZYMAĆ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NiePis Re: IV RP czy PRL? IP: *.chem.univ.gda.pl 21.10.06, 10:02 > MIOTACIE SIĘ ,CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK KOPNĄĆ RZĄD I BUDOWĘ PORZĄDNEGO > PAŃSTWA.bliższy wam jęst język superredaktora Adama,a z oczywistej pomyłki > robicie ogólnopolską dyskusję.Jesteście żałośni w tej waszej niemocy.Możecie > sobie popiskiwać,a i tak do wielu z was ktoś zapuka o 5 tej nad ranem.I > ZAPANUJE WTEDY CZWARTA RP-KOCHANY PANIE PREMIERZE TAK TRZYMAĆ!!! Włodek, twoje słowa to dowód że panuje głęboki PRL a nawet więcej bo widać, że "wadza" przekonała tzw. "zwykłych ludzi" że wizyty smutnych panów o 5-tej nad ranem to normalny sposób dyskusji z ludźmi o innych poglądach. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włodek Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 11:02 panowie o 5 rano ,to odniesienie do niedawnych słów Rokity ,trochę Zartobliwie.Ja mam na myśli zwijanie,takich wspaniałych polityków SLD-chłopcy ze Starachowic,Szeliga,Rywin,Jakubowska,Mazur i tym podobna słowocz.uczciwi tacy jak ja i mniemam pan Niepis śpią w swoich łóżeczkach spokojnie-HOWK! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miron Re: IV RP czy PRL? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 21:10 Ciekawe kiedy zaczną zwijać tych komuszków z Pisu ... Odpowiedz Link Zgłoś
europa130 Re: IV RP czy PRL? 22.10.06, 12:13 Gość portalu: Włodek napisał(a): > MIOTACIE SIĘ ,CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK KOPNĄĆ RZĄD I BUDOWĘ PORZĄDNEGO > PAŃSTWA.bliższy wam jęst język superredaktora Adama,a z oczywistej pomyłki > robicie ogólnopolską dyskusję.Jesteście żałośni w tej waszej niemocy.Możecie > sobie popiskiwać,a i tak do wielu z was ktoś zapuka o 5 tej nad ranem.I > ZAPANUJE WTEDY CZWARTA RP-KOCHANY PANIE PREMIERZE TAK TRZYMAĆ!!! >do cie juz idzie ZOMO uwazaj szczurze. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: IV RP czy PRL? 22.10.06, 15:21 Gość portalu: Włodek napisał(a): > MIOTACIE SIĘ ,CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ JAK KOPNĄĆ RZĄD I BUDOWĘ PORZĄDNEGO > PAŃSTWA.bliższy wam jęst język superredaktora Adama,a z oczywistej pomyłki > robicie ogólnopolską dyskusję.Jesteście żałośni w tej waszej niemocy.Możecie > sobie popiskiwać,a i tak do wielu z was ktoś zapuka o 5 tej nad ranem.I > ZAPANUJE WTEDY CZWARTA RP-KOCHANY PANIE PREMIERZE TAK TRZYMAĆ!!! Twoje niedoczekanie PiSSesmanie, a to, ze o 5 rano esbecja kaczynwkich bedzie wpadac do ludzi to jakos nikogo na tym forum nie dziwi, czyz sam glupcze nie udowadnisz, ze IV RP to PRL bis? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
europa130 Re: IV RP czy PRL? 22.10.06, 12:12 Gość portalu: raj napisał(a): > No i nic dziwnego że się pomylił. > Przecież zachowania obecnych władz, ich sposób myślenia, są czysto bolszewickie > - kto nie uważa tak jak my, ten zdrajca, agent i wróg... > PiS = PRL-bis ! >a stalin sie cieszy ze ma nastepcow (kaczki) Odpowiedz Link Zgłoś
pethate IV RP czy PRL? 20.10.06, 19:20 Nic dodac nic ujac. Pis i pzpr dwa bratanki i do propagandy i do szklanki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Wcale się nie pomylił IP: 64.124.166.* 20.10.06, 19:27 mamy przecież II-gi PRL Odpowiedz Link Zgłoś
fotomik Re: IV RP czy PRL? 20.10.06, 19:31 Nie obrażać ministrów spraw zagranicznych PRL-u! Oni przynajmniej byli inteligentni i sprawni w swoim rzemiośle! Ta pani mogłaby być co najwyżej być referentem d.s. tzw."public relations" w jakimś zapyziałym urzędzie gminnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOR Re: Michnikowe kundle szczekaja to napewno IVRP IP: *.fwhq2nat.dot.ca.gov 20.10.06, 21:05 W PRL Michnik ryczal "prasa klamie" , zakladal tez KOR. DZISIAJ KIEDY DOSTAL LADNY OCHLAP PO "OKRAGLYM STOLE" PLUJE NA POLSKE, ROBOTNIKOW, KOSCIOL... Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Michnikowe kundle szczekaja to napewno IVRP 21.10.06, 00:07 Gość portalu: KOR napisał(a): > W PRL Michnik ryczal "prasa klamie" , zakladal tez KOR. DZISIAJ KIEDY DOSTAL > LADNY OCHLAP PO "OKRAGLYM STOLE" PLUJE NA POLSKE, ROBOTNIKOW, KOSCIOL... zamknij ten swój durny otwór gębowy, ty pisowska gnido o inteligencji ameby... Odpowiedz Link Zgłoś
myslacyszaryczlowiek1 [...] 22.10.06, 23:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: Michnikowe kundle szczekaja to napewno IVRP 21.10.06, 00:40 a w ktorym momencie michnik pluje na Polskie?????????? Swoja droga ze na kosciol (rzekomo) pluje to slusznie bo to zaklamancy, na robotnikow nie ma co pluc bo to nieznaczacy element (sami przez swoj brak przedsiebiorczosci sie wykanczaja)???? A to ze to kraj z ktorego z jakichs powodow mlodzi wyjezdzaja hurtowo to chyba nie zaprzeczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
radoslawdobry Adam Rapacki a Anna Fotyga 20.10.06, 21:53 to różnica klas o rząd wielkości. Inteligentny, obyty polityk a kura domowa. Natomiast Gomułka a Kwaczyńscy - bez różnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
europa130 Re: Wybiórcza nadal tkwi PRL-u 22.10.06, 12:18 Gość portalu: olka napisał(a): > niestety >niestety nic nie wiesz o prl.u i nie zabieraj glosu ,bo tylko jezorem mielisz bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slarwar IV RP czy PRL? IP: *.nat.tvk.wroc.pl 20.10.06, 22:18 Jestem rówieśnikiem obecnie "jaśnie panujących braciszków".Doskonale pamiętam przemówienia Gomułki z końca lat 60 -ych. Sposób przemawiania zwłaszcza Jarosława K. jako żywo przypomina tow. Wiesława. Gomułka, Moczar,Kliszko i całe to towarzystwo "jechało" na resentymentach antyniemieckich. Braciszkowie K. próbują robić to samo. Niedługo Niemcy przejmą na pół roku przewodniczenie w UE - co na to braciszkowie !?!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NiePis Re: IV RP czy PRL? IP: *.chem.univ.gda.pl 21.10.06, 10:05 > Jestem rówieśnikiem obecnie "jaśnie panujących braciszków".Doskonale pamiętam > przemówienia Gomułki z końca lat 60 -ych. Sposób przemawiania zwłaszcza > Jarosława K. jako żywo przypomina tow. Wiesława. Gomułka, Moczar,Kliszko i całe Czemu sie tu dziwić? Braciszkowie są produktami komunistycznej edukacji z zabójczą dla rozwoju umysłowego dawką ksenofobii. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FreakyMisfit IV RP czy PRL? IP: *.dialog.net.pl 20.10.06, 22:33 Nie jestem pewien, czy ta "pomyłka" była rzeczywiście pomyłką. Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: IV RP czy PRL? 20.10.06, 23:16 przecież ta ku...a mentalnie tkwi w PRLu, więc o żadnej pomyłce nie może być mowy. kaczyński musi odejść! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nostalgia IV RP czy PRL? IP: 212.191.170.* 21.10.06, 13:22 Rozumiem tęsknoty, ale to "se ne vrati". A szkoda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia IV RP czy PRL? IP: *.upc-j.chello.nl 21.10.06, 13:39 Nic dodac nic ujac :) Odpowiedz Link Zgłoś