06.01.07, 19:40
Portu gały wypatrywały.
Obserwuj wątek
    • brezly Re: Fado 06.01.07, 19:53
      A country?
      • kanuk Re: Fado 06.01.07, 20:13
        W dwoch najwiekszych miastach USA nie ma juz zadnej stacji radiowej muzyki
        country.
        • mateuszwierzbicki Re: Fado 06.01.07, 21:41
          och Kanuku, mam obfite zbiory przejmujących pieśni fadist :)
          • kanuk Re: Fado 07.01.07, 09:25
            To sa pieknosci nadzwyczajne.
            • jan.kran Re: Fado 07.01.07, 11:52
              Są:)))

              www.youtube.com/watch?v=eHseRt1UO3o
              • mateuszwierzbicki Re: Fado 07.01.07, 11:58
                dzień dobry Pani Jano, tu ma Pani link, gdzie kilka fadist jest do
                ściągnięcia :)

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34279&w=51604547
                • jan.kran Re: Fado 07.01.07, 12:01
                  Dziękuję serdecznie:)))
              • inez6 Re: Fado 08.01.07, 20:53
                prześliczne Pani Kran :-)
    • szubad Re: Fado 08.01.07, 14:57
      a czy ze s_fado da się wykrzesać hołubce?
      • jan.kran Re: Fado 08.01.07, 15:08
        Nie sądzę bo fado to nie ze swadą tylko raczej melancholijnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka