kanuk Re: Fado 06.01.07, 20:13 W dwoch najwiekszych miastach USA nie ma juz zadnej stacji radiowej muzyki country. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Fado 06.01.07, 21:41 och Kanuku, mam obfite zbiory przejmujących pieśni fadist :) Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Fado 07.01.07, 11:58 dzień dobry Pani Jano, tu ma Pani link, gdzie kilka fadist jest do ściągnięcia :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34279&w=51604547 Odpowiedz Link Zgłoś
jan.kran Re: Fado 08.01.07, 15:08 Nie sądzę bo fado to nie ze swadą tylko raczej melancholijnie. Odpowiedz Link Zgłoś