Gość: jaago IP: 212.244.32.* 16.01.07, 10:12 Świetna Aktorka - należy się Oscar!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: UglyBetty Re: Złote Globy 2007 rozdane IP: *.ilabs.pl 16.01.07, 10:17 A czemu artykul nie wspomina o America Ferrera i "Ugly Betty", ha? Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: Złote Krowy 2007 rozdane 16.01.07, 10:25 Może i świetna, ale brzydka. -- Frant Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Złote Globy 2007 rozdane 16.01.07, 11:24 Czy Mel jest kobietą, że nie odmieniliście jego nazwiska? W kategorii najlepszych reżyserów zwyciężył Martin Scorcese za film "Infiltrację", który wśród pokonanych zostawił m.in. Mela Gibson, nominowanego do Złotego Globu za "Apocalypto". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: merder Złote Globy 2007 rozdane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 13:15 A o Globie za najlepszy serial dramatyczny dla Grey's Anatomy (Chirurgów) to autor zapomniał...?!?! Dobrze, że chociaż na zdjęciu są... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Enola Gay Baron Cohen dostal Globa za Borata IP: *.range86-129.btcentralplus.com 16.01.07, 13:19 Odpowiedz Link Zgłoś
annie_laurie_starr Re: Baron Cohen dostal Globa za Borata 16.01.07, 14:51 Dopisali "Ugly Betty". Zamiast napisac artykul raz a porzadnie, to pisza na raty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio Hej a gdzie wzmianka o globie dla Sachy Cohena??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 15:11 Czyżby wam rodak ością w gardle stanął? Lubię was czytać ale nie bądźcie tacy tendencyjni panowie redaktorzy! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baek Złote Globy 2007 rozdane IP: *.promax.media.pl 16.01.07, 21:23 Dlaczego nie wspomniano w artykule o Foreście Whitakerze, który dostał Złoty Glob za najlepszą rolę męską w dramacie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Mel Gibson nie był nominowany za reżyserię!!! IP: *.chello.pl 16.01.07, 21:50 Co za amatorka.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vi Re: Złote Globy 2007 rozdane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.07, 09:19 CHyba się komuś spieszyło z pisaniem tego "artykułu" tyle błędów merytorycznych na jednej stronie to dawno nie widziałam.... Odpowiedz Link Zgłoś
net_friend Re: Złote Globy 2007 rozdane 17.01.07, 09:39 Statuetka dla Scorcese za remake? Przesada. Widzialem film i nijak nie umywa sie do oryginalu. Odpowiedz Link Zgłoś