Dodaj do ulubionych

Złote Globy 2007 rozdane

IP: 212.244.32.* 16.01.07, 10:12
Świetna Aktorka - należy się Oscar!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: UglyBetty Re: Złote Globy 2007 rozdane IP: *.ilabs.pl 16.01.07, 10:17
      A czemu artykul nie wspomina o America Ferrera i "Ugly Betty", ha?
    • frant3 Re: Złote Krowy 2007 rozdane 16.01.07, 10:25
      Może i świetna, ale brzydka.

      --
      Frant

    • alpepe Re: Złote Globy 2007 rozdane 16.01.07, 11:24
      Czy Mel jest kobietą, że nie odmieniliście jego nazwiska?

      W kategorii najlepszych reżyserów zwyciężył Martin Scorcese za film
      "Infiltrację", który wśród pokonanych zostawił m.in. Mela Gibson, nominowanego
      do Złotego Globu za "Apocalypto".
    • Gość: merder Złote Globy 2007 rozdane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 13:15
      A o Globie za najlepszy serial dramatyczny dla Grey's Anatomy (Chirurgów) to
      autor zapomniał...?!?!
      Dobrze, że chociaż na zdjęciu są...
      • Gość: Enola Gay Baron Cohen dostal Globa za Borata IP: *.range86-129.btcentralplus.com 16.01.07, 13:19
        • annie_laurie_starr Re: Baron Cohen dostal Globa za Borata 16.01.07, 14:51
          Dopisali "Ugly Betty". Zamiast napisac artykul raz a porzadnie, to pisza na
          raty.
    • Gość: Pio Hej a gdzie wzmianka o globie dla Sachy Cohena??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 15:11
      Czyżby wam rodak ością w gardle stanął? Lubię was czytać ale nie bądźcie tacy
      tendencyjni panowie redaktorzy! :)
    • Gość: baek Złote Globy 2007 rozdane IP: *.promax.media.pl 16.01.07, 21:23
      Dlaczego nie wspomniano w artykule o Foreście Whitakerze, który dostał Złoty
      Glob za najlepszą rolę męską w dramacie???
    • Gość: Adam Mel Gibson nie był nominowany za reżyserię!!! IP: *.chello.pl 16.01.07, 21:50
      Co za amatorka....
    • Gość: vi Re: Złote Globy 2007 rozdane IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.07, 09:19
      CHyba się komuś spieszyło z pisaniem tego "artykułu" tyle błędów merytorycznych
      na jednej stronie to dawno nie widziałam....
    • net_friend Re: Złote Globy 2007 rozdane 17.01.07, 09:39
      Statuetka dla Scorcese za remake? Przesada. Widzialem film i nijak nie umywa sie
      do oryginalu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka