Gość: OD IP: *.forweb.pl 21.02.07, 09:04 www.ojciec-dyrektor.de/0wyb/tusk.gif Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gość Najlepszy jest napis Gas-Putin. IP: 193.109.212.* 21.02.07, 09:25 I kto powiedział, że Niemcy nie mają poczucia humoru. Odpowiedz Link Zgłoś
marcowsky Re: Najlepszy jest napis Gas-Putin. 21.02.07, 17:56 i ta czapeczka!Germanie maja poczucie humoru!I Rosja sie ich boi!Wyobrazacie sobie coby sie stalo gdyby w Polsce taka kukle obwożono w Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Najlepszy jest napis Gas-Putin. IP: *.hsd1.ca.comcast.net 22.02.07, 05:18 kto wie czy go nie obwioza ,ale zywego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nawalony_czajnik Kukła Putina bawi Niemców IP: *.ztpnet.pl 21.02.07, 09:42 Największy aplauz wzbudziłaby kukła Leppera bawiącego się swoim ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skagen Re: Kukła Putina bawi Niemców IP: *.dip.t-dialin.net 21.02.07, 10:27 Lepper? Pokazanie kukly polityka w karnawalowym pochodzie to swego rodzaju nobilitacja, byle kim, byle czym nikt sie w Kolonii nie interesuje - nawet kaczorków nie bylo... nie ten poziom. Lepper? - chyba w stolicy Lepperlandu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czajnik Re: Kukła Putina bawi Niemców IP: *.pools.arcor-ip.net 21.02.07, 19:08 ludzie, nawalony czajnik to nie ja!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gs-arts.net Niemcy najchetniej brataliby sie przy pomocy sfas- 21.02.07, 10:39 tyki...ale trzeba udawac teatrzyk.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polska propaganda Re: Kukła Putina bawi Niemców IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.02.07, 10:59 "Największy aplauz wzbudziła karykatura prezydenta Rosji Władimira Putina" Bzdura. Wg jednego z najwiekszych biur badan opinii publicznej EMNID, obecne stanowisko Putina popiera 80% Niemcow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Kukła Putina bawi Niemców IP: 193.109.212.* 21.02.07, 13:14 Dziwne, więc że na paradzie postawili kukłę Putina nazywając go gazowym Rasputinem. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Kukła Putina bawi Niemców 21.02.07, 23:45 spodziewalem sie jakiegos kremlofilskiego kontrataku na forum i nie zawiodlem sie przed oczy wyloz a powiedza, ze jest inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koladam lepsze Kukły w Duesseldorfie IP: 83.238.130.* 21.02.07, 12:20 Kapitalne kukły były w Duesseldorfie - innym centrum karnawału nadreńskiego - dwie identyczne kukły krwiożerczych muzułmańskich fanatyków, uzbrojone w krzywe szable itd - jedna była podpisana - "Stereotyp" druga - "Rzeczywistość"- te kukły były najbardziej komentowane w Niemczech Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Jak myślicie, czy MSZ Rosji 21.02.07, 15:32 wystosuje protest i zarząda ukarania organizatorów imprezy? Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Czy MSZ Rosji wystosuje protest? 21.02.07, 23:58 nie, no nie bedzie zadnych rosyjkich protestow bo PRZECIEZ-NIE-MA-CZEGOS-TAKIEGO-JAK-KLOPOTY-Z-NIEMCAMI, gdyby karnawal nadrenski odbyl sie w Warszawie bylby problem BO-Z-POLAKAMI-TO-CIAGLE-SA-PROBLEMY. W sprawach polsko-europejsko-niemiecko-rosyjskich jest tak, ze wiele w sprawach polsko-europejsko-niemieckich zalezy od UDOLNOSCI polskiego rzadu, a w sprawach polsko-rosyjskich nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: German Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu... ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 16:23 Mieszkam przy waszej granicy, jestem w czesci etnicznie polaczkiem, ale wcale sie nim nie czuje. My zawsze wiedzielismy, ze takich jak wy- polaken - trzeba ustabilizowac, ucywilizowac. Jeszcze Rusjanie to sa duzym krajem, a wy, takie nic, a jeszcze pyskuja. Mam nadzieje, ze jak wasza ministerowa zagranicznych spraw wystapi o renegocjacje traktatu granicznego, to Slazacy pokaze, kto jest ich prawdziwa Ojczyzna. Podobno na Pomorzu jest u was tez 350 tys. Kazubow. Nie mowie, tu nic o faszyzmie, bo w Niemczech obecnie w nim dobre strony widzi 40% Niemcow, ale dlaczego nie mamy rozmawiac z wami na rownych prawach. My wyplacilismy juz odszkodowanie wam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEZPORTEK Mialy szkopy szanse w '39... IP: *.deltastar.com 21.02.07, 16:37 Cala Europa szykowala wyprawe na kacapie scierwa, tylko durne szkopy z typowo pruskim kretynizmem godnym nawalonegocw..a poszly w zaparte i sprzymierzyly sie z komunistycznym bardakiem sojuza socjalistycznych sutenerow, za co zaplacily milionami zabitych i degradacja do trzeciej ligi polityki. Schroeder na uwiezi przy ruskiej budzie to klasyczny okaz psiej polityki skundlonych podludzi z ziem nad Renem, Mozela i Dunajem, czasowo zasiedlonych przez dzikie plemiona germanskie i ich potomstwo splodzone od niechcenia przez znudzone wojska okupacyjne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atman77 Re: Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 19:12 Niedoczekanie Twoje. Górny Śląsk zawsze z Polską. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oswald no nie IP: 83.22.159.* 21.02.07, 22:37 Gość portalu: atman77 napisał(a): > Niedoczekanie Twoje. Górny Śląsk zawsze z Polską. - mów za siebie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi38 Re: Polaken - Germanie i Rosjanie IP: 84.5.205.* 21.02.07, 19:36 Gość portalu: German napisał(a): > Mieszkam przy waszej granicy, jestem w czesci etnicznie polaczkiem, ale wcale > sie nim nie czuje. My zawsze wiedzielismy, ze takich jak wy- polaken - trzeba > ustabilizowac, ucywilizowac. Jeszcze Rusjanie to sa duzym krajem, a wy, takie > nic, a jeszcze pyskuja. Mam nadzieje, ze jak wasza ministerowa zagranicznych > spraw wystapi o renegocjacje traktatu granicznego, to Slazacy pokaze, kto jest > ich prawdziwa Ojczyzna. Podobno na Pomorzu jest u was tez 350 tys. Kazubow. > > Nie mowie, tu nic o faszyzmie, bo w Niemczech obecnie w nim dobre strony widzi > 40% Niemcow, ale dlaczego nie mamy rozmawiac z wami na rownych prawach. My > wyplacilismy juz odszkodowanie wam...)))SPADAJ DZIADU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Schuja daj spokoj... jak tam schodza fury... IP: *.stegny.2a.pl 21.02.07, 20:16 ...laweciarzu? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu 21.02.07, 20:52 Jakiś gnojek, który nigdy nie był w Niemczech, robi sobie żarty. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu 22.02.07, 00:17 Gość portalu: German napisał(a): > Mieszkam przy waszej granicy, jestem w czesci etnicznie polaczkiem, ale wcale > sie nim nie czuje. My zawsze wiedzielismy, ze takich jak wy- polaken - trzeba > ustabilizowac, ucywilizowac. Jeszcze Rusjanie to sa duzym krajem, a wy, takie > nic, a jeszcze pyskuja. Mam nadzieje, ze jak wasza ministerowa zagranicznych > spraw wystapi o renegocjacje traktatu granicznego, to Slazacy pokaze, kto jest > ich prawdziwa Ojczyzna. Podobno na Pomorzu jest u was tez 350 tys. Kazubow. > > Nie mowie, tu nic o faszyzmie, bo w Niemczech obecnie w nim dobre strony widzi > 40% Niemcow, ale dlaczego nie mamy rozmawiac z wami na rownych prawach. My > wyplacilismy juz odszkodowanie wam. OTO jest przyklad narodowosci kurdupel, czyli polaczek o potluczonej duszy wymyslajacy sobie, ze bedzie bardziej niemcem bedac niemcem o potluczonej duszy Niemiec, moj drogi, kiedy ty piszesz, wpiernicza szyszkebapa i zastanawia sie czy w przyszle lato kebap nie zdrozeje na tyle w pd Francji, ze trzeba do poludniowej Hiszpanii... Wez sie czyms dowartosciuj to moze kiedys bedziesz mial jakas narodowosc. Ja np jestem Polako-Litwino-Bialorusino-Tataro-Mongolem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: German Re: Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 16:06 Ty mongole z Polski zamknij swoj swinski, kartoflany ryj. Idzcie Polaken i nie badzcie smieszni, jestescie zerem. Pijaki, alkoholiki i nedzarze, zlodzieje, mety, glupole. Nie lubimy was. Jestescie wedlug sondazy naszym najmniej lubianym sasiadem. Szkoda, ze jestescie... Odpowiedz Link Zgłoś
euforyjka nie dziwię się, taki brzydki ten Putin, a jego... 21.02.07, 16:57 kukła jeszcze paskudniejsza, nic tylko się smiać ;D Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur A może by tak nakręcić komedię "Dyktatorek" 21.02.07, 20:27 w stylu głośnego filmu Chaplina z 1940? Jako reżysera i scenarzystę typuję Stanisława Tyma. Muzykę może napisać BigCyc. Do roli tytułowej najlepszy będzie odpowiednio uczesany Paweł Wilczak (grał już w trzech serialach mając za przeciwnika Marka Kondrata), ostatecznie może być Artur Barciś. Odpowiedz Link Zgłoś
hohlik3 Re: A może by tak nakręcić komedię "Dyktatorek" 21.02.07, 20:54 no ty sie o Putina nie martw dziwaku bo masz gotowy scenariusz z polskiej sceny politycznej Odpowiedz Link Zgłoś