Dodaj do ulubionych

Kukła Putina bawi Niemców

IP: *.forweb.pl 21.02.07, 09:04
www.ojciec-dyrektor.de/0wyb/tusk.gif
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Najlepszy jest napis Gas-Putin. IP: 193.109.212.* 21.02.07, 09:25
      I kto powiedział, że Niemcy nie mają poczucia humoru.
      • gs-arts.net Gaz to ukryta alegoria... 21.02.07, 10:41
        ..
      • marcowsky Re: Najlepszy jest napis Gas-Putin. 21.02.07, 17:56
        i ta czapeczka!Germanie maja poczucie humoru!I Rosja sie ich boi!Wyobrazacie
        sobie coby sie stalo gdyby w Polsce taka kukle obwożono w Warszawie?
        • Gość: ja Re: Najlepszy jest napis Gas-Putin. IP: *.hsd1.ca.comcast.net 22.02.07, 05:18
          kto wie czy go nie obwioza ,ale zywego
    • Gość: nawalony_czajnik Kukła Putina bawi Niemców IP: *.ztpnet.pl 21.02.07, 09:42
      Największy aplauz wzbudziłaby kukła Leppera bawiącego się swoim ...
      • Gość: skagen Re: Kukła Putina bawi Niemców IP: *.dip.t-dialin.net 21.02.07, 10:27
        Lepper?
        Pokazanie kukly polityka w karnawalowym pochodzie to swego rodzaju nobilitacja,
        byle kim, byle czym nikt sie w Kolonii nie interesuje - nawet kaczorków nie
        bylo... nie ten poziom.
        Lepper? - chyba w stolicy Lepperlandu.

      • Gość: czajnik Re: Kukła Putina bawi Niemców IP: *.pools.arcor-ip.net 21.02.07, 19:08
        ludzie, nawalony czajnik to nie ja!!!!!
    • gs-arts.net Niemcy najchetniej brataliby sie przy pomocy sfas- 21.02.07, 10:39
      tyki...ale trzeba udawac teatrzyk..
    • Gość: GP Kartofle też bawią Niemców IP: *.chello.pl 21.02.07, 10:52
      ;]
    • Gość: Polska propaganda Re: Kukła Putina bawi Niemców IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.02.07, 10:59
      "Największy aplauz wzbudziła karykatura prezydenta Rosji Władimira Putina"
      Bzdura. Wg jednego z najwiekszych biur badan opinii publicznej EMNID, obecne
      stanowisko Putina popiera 80% Niemcow.
      • Gość: Gość Re: Kukła Putina bawi Niemców IP: 193.109.212.* 21.02.07, 13:14
        Dziwne, więc że na paradzie postawili kukłę Putina nazywając go gazowym
        Rasputinem.
      • ffamousffatman Re: Kukła Putina bawi Niemców 21.02.07, 23:45
        spodziewalem sie jakiegos kremlofilskiego kontrataku na forum i nie zawiodlem sie
        przed oczy wyloz a powiedza, ze jest inaczej
    • Gość: koladam lepsze Kukły w Duesseldorfie IP: 83.238.130.* 21.02.07, 12:20
      Kapitalne kukły były w Duesseldorfie - innym centrum karnawału nadreńskiego -
      dwie identyczne kukły krwiożerczych muzułmańskich fanatyków, uzbrojone w krzywe
      szable itd - jedna była podpisana - "Stereotyp" druga - "Rzeczywistość"- te
      kukły były najbardziej komentowane w Niemczech
    • guru133 Jak myślicie, czy MSZ Rosji 21.02.07, 15:32
      wystosuje protest i zarząda ukarania organizatorów imprezy?
      • ffamousffatman Czy MSZ Rosji wystosuje protest? 21.02.07, 23:58
        nie, no nie bedzie zadnych rosyjkich protestow bo PRZECIEZ-NIE-MA-CZEGOS-TAKIEGO-JAK-KLOPOTY-Z-NIEMCAMI, gdyby karnawal nadrenski odbyl sie w Warszawie bylby problem BO-Z-POLAKAMI-TO-CIAGLE-SA-PROBLEMY.
        W sprawach polsko-europejsko-niemiecko-rosyjskich jest tak, ze wiele w sprawach polsko-europejsko-niemieckich zalezy od UDOLNOSCI polskiego rzadu, a w sprawach polsko-rosyjskich nic.
    • Gość: German Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu... ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 16:23
      Mieszkam przy waszej granicy, jestem w czesci etnicznie polaczkiem, ale wcale
      sie nim nie czuje. My zawsze wiedzielismy, ze takich jak wy- polaken - trzeba
      ustabilizowac, ucywilizowac. Jeszcze Rusjanie to sa duzym krajem, a wy, takie
      nic, a jeszcze pyskuja. Mam nadzieje, ze jak wasza ministerowa zagranicznych
      spraw wystapi o renegocjacje traktatu granicznego, to Slazacy pokaze, kto jest
      ich prawdziwa Ojczyzna. Podobno na Pomorzu jest u was tez 350 tys. Kazubow.

      Nie mowie, tu nic o faszyzmie, bo w Niemczech obecnie w nim dobre strony widzi
      40% Niemcow, ale dlaczego nie mamy rozmawiac z wami na rownych prawach. My
      wyplacilismy juz odszkodowanie wam.
      • Gość: BEZPORTEK Mialy szkopy szanse w '39... IP: *.deltastar.com 21.02.07, 16:37
        Cala Europa szykowala wyprawe na kacapie scierwa, tylko durne szkopy z typowo
        pruskim kretynizmem godnym nawalonegocw..a poszly w zaparte i sprzymierzyly
        sie z komunistycznym bardakiem sojuza socjalistycznych sutenerow, za co
        zaplacily milionami zabitych i degradacja do trzeciej ligi polityki.
        Schroeder na uwiezi przy ruskiej budzie to klasyczny okaz psiej polityki
        skundlonych podludzi z ziem nad Renem, Mozela i Dunajem, czasowo zasiedlonych
        przez dzikie plemiona germanskie i ich potomstwo splodzone od niechcenia przez
        znudzone wojska okupacyjne.
      • Gość: atman77 Re: Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 19:12
        Niedoczekanie Twoje. Górny Śląsk zawsze z Polską.
        • Gość: oswald no nie IP: 83.22.159.* 21.02.07, 22:37
          Gość portalu: atman77 napisał(a):

          > Niedoczekanie Twoje. Górny Śląsk zawsze z Polską.

          - mów za siebie!!!
      • Gość: bibi38 Re: Polaken - Germanie i Rosjanie IP: 84.5.205.* 21.02.07, 19:36
        Gość portalu: German napisał(a):

        > Mieszkam przy waszej granicy, jestem w czesci etnicznie polaczkiem, ale wcale
        > sie nim nie czuje. My zawsze wiedzielismy, ze takich jak wy- polaken - trzeba
        > ustabilizowac, ucywilizowac. Jeszcze Rusjanie to sa duzym krajem, a wy, takie
        > nic, a jeszcze pyskuja. Mam nadzieje, ze jak wasza ministerowa zagranicznych
        > spraw wystapi o renegocjacje traktatu granicznego, to Slazacy pokaze, kto jest
        > ich prawdziwa Ojczyzna. Podobno na Pomorzu jest u was tez 350 tys. Kazubow.
        >
        > Nie mowie, tu nic o faszyzmie, bo w Niemczech obecnie w nim dobre strony widzi
        > 40% Niemcow, ale dlaczego nie mamy rozmawiac z wami na rownych prawach. My
        > wyplacilismy juz odszkodowanie wam...)))SPADAJ DZIADU!!!
      • Gość: mm Schuja daj spokoj... jak tam schodza fury... IP: *.stegny.2a.pl 21.02.07, 20:16
        ...laweciarzu?
      • zigzaur Re: Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu 21.02.07, 20:52
        Jakiś gnojek, który nigdy nie był w Niemczech, robi sobie żarty.
      • ffamousffatman Re: Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu 22.02.07, 00:17
        Gość portalu: German napisał(a):

        > Mieszkam przy waszej granicy, jestem w czesci etnicznie polaczkiem, ale wcale
        > sie nim nie czuje. My zawsze wiedzielismy, ze takich jak wy- polaken - trzeba
        > ustabilizowac, ucywilizowac. Jeszcze Rusjanie to sa duzym krajem, a wy, takie
        > nic, a jeszcze pyskuja. Mam nadzieje, ze jak wasza ministerowa zagranicznych
        > spraw wystapi o renegocjacje traktatu granicznego, to Slazacy pokaze, kto jest
        > ich prawdziwa Ojczyzna. Podobno na Pomorzu jest u was tez 350 tys. Kazubow.
        >
        > Nie mowie, tu nic o faszyzmie, bo w Niemczech obecnie w nim dobre strony widzi
        > 40% Niemcow, ale dlaczego nie mamy rozmawiac z wami na rownych prawach. My
        > wyplacilismy juz odszkodowanie wam.


        OTO jest przyklad narodowosci kurdupel, czyli polaczek o potluczonej duszy wymyslajacy sobie, ze bedzie bardziej niemcem bedac niemcem o potluczonej duszy

        Niemiec, moj drogi, kiedy ty piszesz, wpiernicza szyszkebapa i zastanawia sie czy w przyszle lato kebap nie zdrozeje na tyle w pd Francji, ze trzeba do poludniowej Hiszpanii...
        Wez sie czyms dowartosciuj to moze kiedys bedziesz mial jakas narodowosc. Ja np jestem Polako-Litwino-Bialorusino-Tataro-Mongolem.
        • Gość: German Re: Polaken - Germanie was wchłoną i bez Gazpromu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.07, 16:06
          Ty mongole z Polski zamknij swoj swinski, kartoflany ryj.

          Idzcie Polaken i nie badzcie smieszni, jestescie zerem. Pijaki, alkoholiki i
          nedzarze, zlodzieje, mety, glupole.

          Nie lubimy was. Jestescie wedlug sondazy naszym najmniej lubianym sasiadem.
          Szkoda, ze jestescie...
    • euforyjka nie dziwię się, taki brzydki ten Putin, a jego... 21.02.07, 16:57
      kukła jeszcze paskudniejsza, nic tylko się smiać ;D
      • zigzaur A może by tak nakręcić komedię "Dyktatorek" 21.02.07, 20:27
        w stylu głośnego filmu Chaplina z 1940?

        Jako reżysera i scenarzystę typuję Stanisława Tyma. Muzykę może napisać BigCyc.
        Do roli tytułowej najlepszy będzie odpowiednio uczesany Paweł Wilczak (grał już
        w trzech serialach mając za przeciwnika Marka Kondrata), ostatecznie może być
        Artur Barciś.
        • hohlik3 Re: A może by tak nakręcić komedię "Dyktatorek" 21.02.07, 20:54
          no ty sie o Putina nie martw dziwaku bo masz gotowy scenariusz z polskiej sceny politycznej
    • Gość: Dudek A kukłę kartofla też mieli? IP: 80.51.194.* 22.02.07, 07:31
      ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka