Dodaj do ulubionych

sinko de majo

05.05.07, 05:51
prez Busz bedzie spedzal tak, jak to czyni od lat: w poszukiwaniu tekili
masowego razenia.
Obserwuj wątek
    • millefiori Re: sinko de majo 05.05.07, 09:16
      takiej, co powala krowe z odleglosci 10 metrow?
      • vaud Re: sinko de majo 06.05.07, 01:31
        i konia z kopytami, w spodniach z texasu. ( textylnych)
        • zielonamysz Re: sinko de majo 06.05.07, 08:01
          texanska masakra?
          • viki2lav Re: sinko de majo 06.05.07, 11:20
            frak bedzie przymiezal, paz krolowej
            • viki2lav Re: sinko de majo 06.05.07, 11:21
              r mi zjadlo
              • brezly Re: sinko de majo 06.05.07, 11:21
                Patrzylem nie bylo "fak bedzie przymierzal" napisane:-))
                • kanuk Re: sinko de majo 06.05.07, 11:39
                  mialem dokladnie to samo!
                  Vika r yyyy
                  • brezly Re: sinko de majo 06.05.07, 11:46
                    Ale taka globalna gwiazdeczka sie robi, jak Brytni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka