29.01.09, 22:25
Szukam osób, które chciałyby sprzedawać swoje wyroby (rękodzieło) w nowo
powstającej galerii. Jesteś zainteresowana/y? Przyślij kilka zdjęć swoich
wyrobów i napisz kilka słów o sobie. Zapraszam! Adres saadia@wp.pl
Obserwuj wątek
    • margotvb Re: ARTYŚCI! 09.03.09, 13:46
      To ma być galeria internetowa?
    • akadi Re: ARTYŚCI! 11.06.09, 01:19
      A jaki jest adres galerii >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka