kanuk 08.02.09, 04:46 usiedziec w jednym miejscu ? www.youtube.com/watch?v=y8NgAVHegDc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
modliszka61 Re: Jak mozna 08.02.09, 17:13 > usiedziec w jednym miejscu ? i nie trzasnąć w papę concierge w czerni ? Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Jak mozna 08.02.09, 18:47 Szaty liturgiczne.Na błagalne prośby Kanuka. ;-D www.youtube.com/watch?v=ye5Jo1I4XXc Odpowiedz Link Zgłoś