08.02.09, 04:46
usiedziec w jednym miejscu ?

www.youtube.com/watch?v=y8NgAVHegDc
Obserwuj wątek
    • modliszka61 Re: Jak mozna 08.02.09, 17:13
      > usiedziec w jednym miejscu ?

      i nie trzasnąć w papę concierge w czerni ?
      • kanuk Re: Jak mozna 08.02.09, 18:19
        Ha,
        przebierz go w inne szaty wiec ;-)
        • modliszka61 Re: Jak mozna 08.02.09, 18:47
          Szaty liturgiczne.Na błagalne prośby Kanuka. ;-D

          www.youtube.com/watch?v=ye5Jo1I4XXc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka