IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 17:39
Ma ktoś pomysły na hobby?16,17 latka...Nie mogę znaleźć pomysłu na
hobby;(
Obserwuj wątek
    • foryou.2 Re: Hobby 15.03.09, 06:18
      Kiedyś modne było zbieranie znaczków, teraz na topie jest
      numizmatyka. Hobby troszkę kosztowne ale urok monet wciąga.
      • najlepszymalrycy Re: Hobby 18.05.09, 01:38
        "Trzeba uprawiać swój ogródek." kandyd, wolter

        albo inna praca fizyczna, swietnie robi na nerwy
    • gien.ia Re: Hobby 21.05.09, 21:24
      to trzeba w sobie odnaleźć i zobaczyć co mnie najbardziej pociąga :D
      mnie straaasznie ciągnie muzyka :P keyboard, gitara i te sprawy :D
      matko, jak ja to lubie :DD napewno jakieś się znajdzie :D tylko trzeba dobrze
      poszukać:P nie ma sensu podawac tutaj jakie moze byc hobby bo kazdy woli coś
      innego:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka