milostka
30.01.05, 17:59
Poznalam niesamowitego faceta.Jest uroczy,pewny siebie.Bardzo mi sie
podoba.Ale jak razem wychodzimy, czuje sie dziwnie,jakby wszyscy dookola sie
zastanawiali,dlaczego taki przystojny i fajny facet spotyka sie z kims takim
jak ja.Nie wyobrazam sobie tego na dluzsza mete.Za nim oglada sie masa
kobiet!Nie jestem pewna,czy bylabym to w stanie wytrzymac na dlusza mete...On
nie daje mi zadnych powodów,zeby mu nie ufac.Wrecz przeciwnie:na kazdym kroku
czuje,ze pokazuje ludziom,ze to wlasnie ze mna jest.Pierwszy raz mi sie zdarza
cos takiego!Czy taka niepewnosc jest normalna?