sad_anna 25.07.05, 18:27 Samotność To taka straszna trwoga Ogarnia mnie Przenika mnie... Bo najgorzej w życiu to samotnym być Samotnym być... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alfika Re: Samotność 26.07.05, 10:35 ...to także bycie panią samej siebie i robienie tego, na co ma się w tej chwili akurat ochotę to niepoddawanie się czyjejś ocenie to niekonieczność szukania kompromisów to odpoczynek to ukadanie się ze sobą to czas na poznawanie siebie - co się lubi, co się sądzi o operze czy karze śmierci to poznawanie tego, co się lubi, a czego nie kiedyś przyjdzie czas na związek i jego plusy i minusy będziesz rozpatrywać plusy bycia z kimś - czy minusy? będzie ok zobaczysz Odpowiedz Link Zgłoś
sad_anna Re: Samotność 26.07.05, 10:41 tak, to dżem, ale także i ja niestety...Masz rację alfika, tylko że ja po blisko 30 latach już: - nie koniecznie chcę być panią samej siebie - mogę robić nawet to, na co ON miałby ochotę - chcę się starać i być oceniana - chcę się nauczyć iść na kompromis - mogę się męczyć - chcę żeby mi ktoś pomógł poukładać się ze sobą - chcę, żeby mi ktoś pomógł poznać siebie Czy to tak wiele? Niby nie, a jednak okazuje się, że wciąż za dużo chcę...Na ogół sobie z tym radzę, uśmiecham się, żyję, jakby wszystko było w największym porządku i tylko czasem tak cholernie zaboli... Odpowiedz Link Zgłoś
eary Re: Samotność 26.07.05, 10:44 znajdziesz czego szukasz jak przestaniesz szukac.. juz kiedys pisalam.. patrzac na wprost czesto nie widzimy tego co dostrzezesz kontem oka.. dasz rade. kazdy w koncu da. Odpowiedz Link Zgłoś
alfika Re: ależ... 26.07.05, 12:05 jesteś - nawet po 30stu latach - człowiekiem, który ma dość siły i mądrości, by zdobywać wszystko, na czym mu zależy - z pomocą czy bez niej ze strony innych bo jesteś silna wyposażona tak jak i inni we wszystko, czego potrzebujesz - również w to, co pozwala podnosić się i iść dalej - tak czy siak rób to, co czujesz, że będzie najlepsze i najbardziej uczciwe - jeśli mogę Ci cokolwiek napisać Odpowiedz Link Zgłoś
panorama12 Re: Samotność 26.07.05, 10:44 alfika, fajnie to ujęłaś. chiałabym zacząć tak podchodzić do samotności- traktowć ją jako stan przejściowy, który ma też swoje dobre strony... który coś nam daje, jest po coś... Dzięki :) Odpowiedz Link Zgłoś
eary Re: Samotność 26.07.05, 10:37 dodalabym jeszce koncowke: Samotność to taka straszna trwoga, Ogarnia mnie, przenika mnie. Wiesz Mamo, wyobraziłem sobie, że Że nie ma Boga, nie ma nie! lubie ich teksty.. lubie lunatykow. jak patrze na to forum to sie od razu na mysl nasuwa :) Odpowiedz Link Zgłoś
hieroglif1 Re: Samotność 26.07.05, 10:48 najgorsza rzecz w zyciu to samotnośc potęgowana obecnością drugiej osoby... pisałam o sankach wczoraj, pomyliłam się, jest przecież lato, ale saniami mozna pojechać po górce. Odpowiedz Link Zgłoś
sad_anna Re: Samotność 26.07.05, 11:03 Tylko czasem się tak strasznie boję... a co będzie, jeśli będę samotna do końca życia? I już nie wiem, co gorsze - samotność, czy strach przed samotnością?.... Odpowiedz Link Zgłoś