Dodaj do ulubionych

Samotność

25.07.05, 18:27
Samotność
To taka straszna trwoga
Ogarnia mnie
Przenika mnie...

Bo najgorzej w życiu to samotnym być
Samotnym być...
Obserwuj wątek
    • panorama12 Re: Samotność 26.07.05, 10:28
      Święta prawda... Niestety!
    • eary Re: Samotność 26.07.05, 10:35
      dzem..
      prawda?
    • alfika Re: Samotność 26.07.05, 10:35
      ...to także bycie panią samej siebie i robienie tego, na co ma się w tej chwili
      akurat ochotę
      to niepoddawanie się czyjejś ocenie
      to niekonieczność szukania kompromisów
      to odpoczynek
      to ukadanie się ze sobą
      to czas na poznawanie siebie - co się lubi, co się sądzi o operze czy karze
      śmierci
      to poznawanie tego, co się lubi, a czego nie

      kiedyś przyjdzie czas na związek i jego plusy i minusy
      będziesz rozpatrywać plusy bycia z kimś - czy minusy?
      będzie ok
      zobaczysz
      • sad_anna Re: Samotność 26.07.05, 10:41
        tak, to dżem, ale także i ja niestety...Masz rację alfika, tylko że ja po
        blisko 30 latach już:
        - nie koniecznie chcę być panią samej siebie
        - mogę robić nawet to, na co ON miałby ochotę
        - chcę się starać i być oceniana
        - chcę się nauczyć iść na kompromis
        - mogę się męczyć
        - chcę żeby mi ktoś pomógł poukładać się ze sobą
        - chcę, żeby mi ktoś pomógł poznać siebie
        Czy to tak wiele? Niby nie, a jednak okazuje się, że wciąż za dużo chcę...Na
        ogół sobie z tym radzę, uśmiecham się, żyję, jakby wszystko było w największym
        porządku i tylko czasem tak cholernie zaboli...
        • eary Re: Samotność 26.07.05, 10:44
          znajdziesz czego szukasz jak przestaniesz szukac.. juz kiedys pisalam.. patrzac
          na wprost czesto nie widzimy tego co dostrzezesz kontem oka.. dasz rade. kazdy
          w koncu da.
        • alfika Re: ależ... 26.07.05, 12:05
          jesteś - nawet po 30stu latach - człowiekiem, który ma dość siły i mądrości, by
          zdobywać wszystko, na czym mu zależy - z pomocą czy bez niej ze strony innych

          bo jesteś silna
          wyposażona tak jak i inni we wszystko, czego potrzebujesz
          - również w to, co pozwala podnosić się i iść dalej - tak czy siak

          rób to, co czujesz, że będzie najlepsze i najbardziej uczciwe - jeśli mogę Ci
          cokolwiek napisać
      • panorama12 Re: Samotność 26.07.05, 10:44
        alfika, fajnie to ujęłaś.
        chiałabym zacząć tak podchodzić do samotności- traktowć ją jako stan
        przejściowy, który ma też swoje dobre strony... który coś nam daje, jest po
        coś...
        Dzięki :)
    • eary Re: Samotność 26.07.05, 10:37
      dodalabym jeszce koncowke:
      Samotność to taka straszna trwoga,
      Ogarnia mnie, przenika mnie.
      Wiesz Mamo, wyobraziłem sobie, że
      Że nie ma Boga, nie ma nie!

      lubie ich teksty.. lubie lunatykow. jak patrze na to forum to sie od razu na
      mysl nasuwa :)
    • hieroglif1 Re: Samotność 26.07.05, 10:48
      najgorsza rzecz w zyciu to samotnośc potęgowana obecnością drugiej osoby...
      pisałam o sankach wczoraj, pomyliłam się, jest przecież lato, ale saniami mozna
      pojechać po górce.
      • sad_anna Re: Samotność 26.07.05, 11:03
        Tylko czasem się tak strasznie boję... a co będzie, jeśli będę samotna do końca
        życia? I już nie wiem, co gorsze - samotność, czy strach przed samotnością?....
        • panorama12 Re: Samotność 26.07.05, 14:24
          Zdecydowanie samotność!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka