Dodaj do ulubionych

Marie odkrylem .......

10.10.05, 05:40
Taki juz mam zly chyba nawyk, ze jak ide za potrzeba do ubikacji to musze
miec cos ciekawego do czytania. I tam wlasnie poznalem jedna z najciekawszych
osob, wspanialego psychologa, Marie Montessori, ktora uwaza, ze
najwazniejszym, pierwszym i zasadniczym okresem rozwoju dziecka jest rozwoj
jego koncentracji....
Obserwuj wątek
    • mxo coś w tym jest (n.t) 10.10.05, 14:48
    • imagiro Re: Marie odkrylem ....... 10.10.05, 17:42
      to "cholernie" odkrywcze co piszesz ... nie zapominaj sciagac kaleson zanim
      usiadziesz do czytania ... no wiesz, koncentracja jest najwazniejsza ...
      • ifinity Re: Marie odkrylem ....... 10.10.05, 19:58
        pouczajace to zapewne i trzeba do koncentracji dodac jeszcz imaginacje,
        stymulacje i zatwardzenie.
        • imagiro Re: Marie odkrylem ....... 10.10.05, 20:01
          no i porade, zeby sie muszli trzymac by przez komin nie wyleciec ....
          • ifinity Re: Marie odkrylem ....... 10.10.05, 20:24
            Odrzut mozna lagodzic srodkami farmakologicznymi, odpowiednim doborem spalanego
            przez organizm paliwa, tudziez tybetanskimi medytacjami.
            • imagiro Re: Marie odkrylem ....... 10.10.05, 20:29
              albo jak u Ruskich, od razu w kosmos ... masz dwa kije, na jednym wieszasz
              pilotke, drugim wilcow odganiasz ... a jak odpalisz to jak prom Columbia.
    • alaaa6 Re: Marie odkrylem ....... 10.10.05, 20:42
      a ja Bronka na sadzonkach;9
      • stary_babsztyl Re: Marie odkrylem ....... 10.10.05, 21:09
        A klapę póżniej opuszczasz?
        • imagiro Re: Marie odkrylem ....... 10.10.05, 21:12
          gdzie masz w lesie klapy ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka