Dodaj do ulubionych

szef - psychopata

IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 21.08.03, 22:46
Trafił mi się szef jak z horroru.Facet w damskim królestwie z wybitnym
zacięciem do terroryzowania i psychicznego torturownia.Wyraźnie czuć w nim
podskórną pogardę do kobiet , satysfakcję sprawia mu przestrach , który
wzbudza.Tu nie chodzi o czyjeś kompetencje , o jakość pracy.Rozmowy w jego
gabinecie to szantażowanie , groźby , manifestacja kto tu rządzi.Zależy mi
na pracy , unikam konfliktów , ale widzę , że im niżej gną się głowy , tym
traktowanie gorsze(a głowy gną wszystkie , najwyżej pogadają po
kątach).Facet jest coraz gorszy , żonę ponoć traktuje podobnie. Pierwszy raz
spotykam się z czymś takim , dla mnie to psychopatyczne. Czy tego typu
ludzie reagują na kontrę , nieokazywanie uległości , stawianie się? A może
brak uległości powoduje większą agresję? Jak z takim kimś pracować , by nie
mieć bólu brzucha przed każdym wyjściem do pracy?
Obserwuj wątek
    • komandos57 [...] 21.08.03, 22:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: orki Re: szef - psychopata IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 21.08.03, 22:56
        Komandos , taki grzeczny chłopczyk , a taki brzydki język. Jak skończysz
        osiemnaście lat i zostaniesz prawdziwym facetem , to ci przejdzie. A teraz
        dziecko pa , pa , bo dostaniesz w pupcię od mamusi.
        • komandos57 Re: szef - psychopata 21.08.03, 23:42
          Przepraszam,przeoczylem.Tak mi przykro ze cie nie przyuwazylem.Mamy jeszcze nie
          ma.Ona tez azbesty wyciaga.Zerkam przez okno.Jak bedzie nadchodzic to ja cmukne
          do lozeczka.Jestes taki mily i dobry dla mnie.My jestesmy jedna rodzina
          forumowa.Musimy sie wspierac w naszych idiotyzmach.Nikt tu w walonkach nie ma
          prawa nosa wsadzic.Nikt.Najgorsi sa ci ze wsi.Nazwijmy ich wiesniakami.My i
          tylko my!!!!!!!!!!!!!!!!
          PS
          Leninie,sprawdz czy dobrze napisalem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka