spinline
23.03.08, 11:01
Wstrząsająca historia opisywana aktualnie przez tutejszą prasę.
W małym miasteczku szwedzkim, Arboga, zostały bestialsko
zamordowane dwoje małych dzieci, 3,1. Matka owych dzieci też
została raniona.Aktualnie walczy ze śmiercią w szpitalu.
Policja ma już podejrzaną osobę i są świadkowie, którzy widzieli tę
osobę wychodząca z domu owego tragicznego dnia.
Jest nią 31 kobieta, była dziewczyna aktualnego partnera ofiary,
matki owych zamordowanych dzieci.
Owa 31 letnia kobieta podejzrana o zbrodnię, jest osobą chorą
psychicznie. Z epizodami pobytu w szpitalu psychiatrycznym.
Tragedia i powrot choroby nastąpił, gdy facet rozstał się z nią i
związał z drugą kobietą, stajac sie takze przybranym ojcem dla jej
dwójki małych dzieci z poprzedniego związku.
Facet z 'był' nie chciał mieć doczynienia, nie chciał też być ojcem
dla jej nienarodzonego dziecka, w momencie kiedy ta zaszła w
ciąże, ktorą usunęła.
Według poszlak policji, kobieta dokonała mordu z powodu zazdrości,
zalu i goryczy,ze to nie ją wybrał facet. Ze nawet nie chciał jego
własnego dziecka z NIA a wolał być przybranym ojcem dla cudzych.
Zal nienawiść, zazdrosc doprowadziły do ogromnej tragedii, gdzie
dwoje małych dzieci straciło zycie.
Wiadomo,ze kobieta jest chora psychcznie.
Ale kuu.. mać!!!Czy niektórzy z Was wezmą w obronę ową chorą
psychicznie kobietę, która wykonała swoją betialską zemstę? Bo
taka ona biedna nieszczęsliwa, chora psychicznie i porzucona, jak
mozn anie mieć litości nad nią, a bnawet EMPATII. Tez tak powiecie?
Bo jeżeli tak- to jesteśmy społeczństwem pełnym popie..ńców, bez
sumienia!
Pamiętaj Ty chory psychicznie, chcesz sie mścic na innych dlatego
ze się czujesz żle, szukaj pomocy u psychiatry i lecz się, ale
nigdy nie krzywdż drugiego człowieka, bo wtedy już nigdy z choroby
nie wyjdziesz!