03.04.09, 21:42
Mial byc slub znajomej w Polsce, wyslalam prezent, dzis dowiedzialam
sie od innych, ze slubu nie bylo. Mlody zostawil mloda w sukni
slubnej.
Obiecalam, ze zadzwonie po wszystkim.
Jak sie zachowac? Co powiedziec?
o rany, nie wiem co powiediec.

Obserwuj wątek
    • cycaty.aniol Re: pomozcie 03.04.09, 21:47
      pani_domku napisała:

      > Mial byc slub znajomej w Polsce, wyslalam prezent, dzis
      dowiedzialam
      > sie od innych, ze slubu nie bylo. Mlody zostawil mloda w sukni
      > slubnej.
      > Obiecalam, ze zadzwonie po wszystkim.
      > Jak sie zachowac? Co powiedziec?
      > o rany, nie wiem co powiediec

      zapytaj, czy odpakowala prezent, bo jak nie to ma odeslac, masz
      druga pare mloda w kolejce

      dzisas...
      • pani_domku Re: pomozcie 03.04.09, 21:55
        Smieszne, nie?

        Nie wiem co powiedziec?
        Nazwe go tchurzem, to jedyne co mi sie nasuwa na mysl.
        • pani_domku Re: pomozcie 03.04.09, 21:56
          Okay

          tchorz.....tchurz

          zapomnialam, wybierz
          • cycaty.aniol Re: pomozcie 03.04.09, 21:59
            tchorz

        • cycaty.aniol Re: pomozcie 03.04.09, 22:01
          pani_domku napisała:

          > Smieszne, nie?
          >
          > Nie wiem co powiedziec?
          > Nazwe go tchurzem, to jedyne co mi sie nasuwa na mysl

          nie mow tak, moze mial inne plany
          i wroci za tydzien na przyklad
          pociesz dziewczyne,
          kocha to poczeka

          • pani_domku Re: pomozcie 03.04.09, 22:04
            Tak zrobie.
            Nawet zapisuje sobie co niektore slowka, takie nieco dyplomatyczne.
            Bo powinnam zadzwonic.


            • zlotyswit Re: pomozcie 03.04.09, 22:08
              Zapisz sobie:
              "faceci to świnie"
              "na każdego człowieka przypada kilka świń w surducie" (to zdanie zawiera w sobie
              głęboką myśl filozoficzną)
              "lepiej teraz niż później"
              • pani_domku tak 03.04.09, 22:11

                masz racje. "lepiej teraz niz pozniej"
                zapisuje, na prawde, dzieki
    • zlotyswit Re: pomozcie 03.04.09, 22:05
      Miałem taki sen...
      idę na spotkanie z pewną panną, czuję się świetnie, spotykamy się, czuję się
      jeszcze lepiej, chyba się zakochałem, następuje zbliżenie i... budzę się. Ależ
      się wku...łem ja pie... :/ a z koszmarów to się nie budzę:/
      Możesz jej opowiedzieć to jako anegdotkę
      • pani_domku zlotyswit 03.04.09, 22:08
        nie zartuj.
        • zlotyswit Re: zlotyswit 03.04.09, 22:11
          To nie żart, to jest parabola.
    • solaris_38 Re: pomozcie 03.04.09, 22:47
      poczucie humoru choć zdaje się niestosowne jednak zadziwiająco skutecznie

      pzrede wszystkim nie napadać na młodego

      kto wie jak się ułożą ich losy i dlaczego on tak zrobił

      raczej okazać oszczędną empatię
      spytać czy mozesz pomóc
      zaproponowac coś konkretnego np wizyte u Ciebie
      pozegnac s8ie i dalsze decyzje zostawić w jej głowie

    • dala00 Re: pomozcie 03.04.09, 23:38
      podpisuje sie pod solaris.

      Nie wydawaj sądów, nie oceniaj faceta, nie mow - "zdarza sie".i nie pocieszaj. i
      nie radź.
      powiedz, ze sie dowiedzials o tym, i jest Ci przykro, i nie wiesz, co
      powiedziec. i jesli mozesz jakos pomoc, to jak, niech mowi. moze chcialaby sobie
      urzadzic wakacje i CIe odwiedzic. zaproponuj. pewnie odmowi, ale zaproponowac
      mozesz. i spytaj, jak sie czuje. jak sobie radzi, czy doszla juz do siebie.
      potem - sciskam Cie. i czesc.

      nie jestescie zbyt blisko, tak?

      a sprawe prezentu, jesli kosztowny, to porusz przy innej okazji. chyba ze sama
      od razu sie zreflektuje i cos na ten temat powie.

      • pani_domku Re: pomozcie 04.04.09, 02:24
        Bardzo dziekuje za odpowiedzi.
        Tak tez zrobie.
        Nie chodzi mi o prezent. Absolutnie.
        Napisalam o nim, zeby podkreslic jak blisko byl juz ten slub.

        I cieszylabym sie gdyby chciala mnie odwiedzic, oczywiscie
        zaproponuje je to.
        raz jeszcze dzieki za rady, bo mnie sie cisnely same "glazy" na
        usta, a wlasciwie to nawet nie znam detali tego wszystkiego.

        Pozdrawiam

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka