Dodaj do ulubionych

do administracji

17.07.09, 11:47
do jasnej cholery, czy gazety nie stać na zatrudnienie jednego
moderatora??
dlaczego na pierwszej stronie co chwilę widzę święte
oburzenie redaktorków wyborczej choćby na "murzyna rydzyka" za to na forum
można pisać najgorzej i najbardziej wulgarnie o ludziach i ich potrzebach,
sprowadzać wszystko do poziomu rynsztoka i kloaki, a i tak nikt nie zareaguje?
po jaką cholerę umieszczacie zgłoszenie posta do moderacji, skoro i tak nic
sobie z tego nie robicie?
pachnie to zwykłą propagandą - z jednej strony
pozujecie na obrońcę dobrych obyczajów, tropicieli chamstwa itp. a z drugiej
pokazujecie,że macie to głęboko w ...poważaniu! w imię czego? wolności słowa?
zwolennikom takiej tezy przypominam: wolność wypowiedzi nie może kolidować z
łamaniem podstawowych praw do godności osobistej.
tak samo jak drogowcy odpowiadają za niezałatane dziury w asfalcie, tak samo
wy odpowiadacie - przynajmniej moralnie - za przyzwalanie na skloaczenie
tego forum
. nie macie kilku tysięcy na zatrudnienie moderatora? ok, powoli
sięgacie dna, stajecie się gorsi nawet od forum onetu. tam wypisują idiotyzmy,
ale przynajmniej nie zniżyli się jeszcze do poziomu choćby k-57.
wyjątkowo nie pozdrawiam, zniesmaczyło mnie to kompletnie!
Obserwuj wątek
    • coco-flanell Re: do administracji 17.07.09, 12:05
      Tu stoi od lat zglos sie jesli chcesz byc moderatorem forum, ale
      zadnego moderatora nie widac.
    • k-57 proletariusze laczcie sie 17.07.09, 13:34
      Drogi moderatorze. Jestes potrzebny na forum by moderowac. By ci z ogromniastym uposledzeniem mogli tonac w swoich idiotyzmach. Jestes moderatorze bardzo potrzebny by stac nad nocnikiem w ktory jest dety trufel. Tak moderatorze, tutejsza gawiedz cie potrzebuje
      • c2h5ohhh Re: proletariusze laczcie sie 17.07.09, 13:40
        nie, słoneczko, kolejny raz się mylisz. :) krytyka, także brutalna, jest
        niezbędna. krytyka,a nie leczenie własnych kompleksów wulgarnością. właśnie do
        tego potrzebny jest moderator. nie oczekuję,że to zrozumiesz. ale wypiję także i
        o twoje zdrowie... psychiczne :) pozdrawiam alkoholowo :)
        • leda16 Re: proletariusze laczcie sie 17.07.09, 15:19
          c2h5ohhh napisał:

          wypiję także
          > i
          > o twoje zdrowie... psychiczne :)


          Przyganiał kocioł garnkowi odnośnie zdolności rozumienia. Podnoszę zatem głos oburzenia na rasistowskie insynuowanie chorym psychicznie wulgarności, kompleksów i in. negatywnych, znieważających ich określeń.
          • c2h5ohhh Re: proletariusze laczcie sie 17.07.09, 15:27
            leda16 napisała:

            >Podnoszę zatem głos oburzenia na rasistowskie insynuowanie chorym psychicznie
            wulgarności, kompleksów i in. negatywnych, znieważających ich określeń.


            1. wolnego! gdzie upatrujesz się w moim poście rasizmu? chyba,że korzystamy z
            różnych słowników definiujących rasizm.

            2. nie uważam,że k-57 za chorego psychicznie. wręcz przeciwnie. on jest zupełnie
            zdrowy, a tylko z premedytacją leczy swoje kompleksy. a to nie jest choroba
            psychiczna.

            zbaczamy z tematu. chciałem się tylko dowiedzieć, czy gazeta popadła w taki
            kryzys,że nie stać jej na rzeczowego moderatora, czy zwyczajnie ma w nosie
            głoszone także przez siebie hasła.
    • anbale Re: do administracji 17.07.09, 13:45
      Gdy ja niegdyś napisałam petycje do administracji o chociażby cień moderacji, bo
      zdziczałe trolle skaczą bezkarnie po ludziach w życiowych tarapatach, dostałam
      odpowiedź, że mam sobie wygaszać trolli i się nie przejmować zbytnio...:)
      • c2h5ohhh Re: do administracji 17.07.09, 14:02
        anbale napisała:

        dostałam odpowiedź, że mam sobie wygaszać trolli i się nie przejmować zbytnio.

        oczywiście! napisałem to troszkę pro forma, niech wyborcza nie myśli,że jest
        przyzwolenie społeczne na takie debilizmy. co innego ganić na okrągło rydzyka na
        pierwszej stronie. czekam na kolejne zatroskane głosy na pierwszej stronie
        wyborczej, pełne świętego oburzenia na zdziczenie obyczajów, obrzucanie błotem i
        łamanie praw człowieka
        ; czekam aż znowu będą się burzyć, że ktoś nazwał
        pracownika gazety żydem, pedałem czy jeszcze inaczej. wtedy powiem sobie w
        duchu: sami sobie wygaszajcie troli...
        • leda16 Re: do administracji 17.07.09, 15:12
          c2h5ohhh napisał:
          czekam aż znowu będą się burzyć, że ktoś nazwał
          > pracownika gazety żydem,


          Pewnie długo poczekasz, bo "Żyd" to nie obelga.
          • c2h5ohhh Re: do administracji 17.07.09, 15:19
            leda16 napisała:

            "Żyd" to nie obelga.


            zależy dla kogo. dla pewnych wygolonych typków w dresach to obelga. za
            żydo-komunę, masonów i cyklistów na antenie radia m. gazetka oburza się z urzędu...
    • c2h5ohhh może admin nie czytał własnego regulaminu? 18.07.09, 00:41
      więc przypomnę,bo pewnie kurzem obrósł :(

      AGORA zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4, 5 (Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników (...) treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety)i 6 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum Gazeta.pl w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5 i 6 regulaminu

      kurcze, albo nie potrafię czytać ze zrozumieniem, albo naprawdę agora ma to w doopie. jest tam jakiś odpowiedzialny pracownik? halooo!
    • k-57 Re: do administracji 18.07.09, 02:18
      c2h5ohhh napisał:
      tak samo jak drogowcy odpowiadają za niezałatane dziury w asfalcie,
      tak samo
      wy odpowiadacie - przynajmniej moralnie - za przyzwalanie na
      skloaczenie
      tego forum. nie macie kilku tysięcy na zatrudnienie moderatora? ok,
      powoli
      sięgacie dna, stajecie się gorsi nawet od forum onetu. tam wypisują
      idiotyzmy,
      ale przynajmniej nie zniżyli się jeszcze do poziomu choćby k-57.
      wyjątkowo nie pozdrawiam, zniesmaczyło mnie to kompletnie!
      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

      czemu piszesz ze wyjatkowo mnie nie pozdrawiasz? psotniku...wiem ze
      zartujesz se..wierze ze tak...czym ja moglem cie zniesmacznic ? no
      powiedz mi?
      oj kitek....czemu jestes taki zly na mnie...przeciez cie
      lubie...dwie zony ci kopa daly a ja dalej cie
      kocham...widzisz....chcialbym poznac cie blizej, byloby fajnie.
      mialem w planach kupic se psa, ale wstrzymam sie z decyzja....jak
      sobie do gustu przypadniemy......sadze ze smycz ktora juz zakupilem
      bedzie pasowala na twoja gardziel, ze bedziesz biegal za krzaki
      wydac trufla tak ze nikt nie bedzie widzial i nie bede musial
      sprzatac po tobie....bude ci na zime uszykuje..pamietam,
      pamietam..masz dwie pary lap innych...na te tylnie dostaniesz
      waloneczki na zime....na te ode lba, rekawice z jednym
      palcem...spodnie watowane na podogonie i kufajeczka, a na
      leb...czapeczka uszanka....zawiazywana na kokardke pod
      gardziela...widze ze jestes dobry...szczekasz od czasu do czasu,
      wszystkie niedojdy wyploszysz...bedzie fajnie...
      zobaczysz, jak cie poglaszcze, bedziesz ogonem merdal jak nigdy
      przedtem...nawet sexa ze mna przezyjesz....z orgazmem na ER....ale
      juz nie dasaj sie.....daj buzki...no...cmok
      kitek.....widzisz...lubie cie bardzo...bardzo....
      • bakejfii Re: do administracji 18.07.09, 06:50
        Ale heca.Znowu sie usmialam.
        • leda16 Re: do administracji 18.07.09, 08:59
          bakejfii napisała:

          > Ale heca.Znowu sie usmialam.


          Masz rację, pośmiać się tutaj można zdrowo i codzienie. Ot np. z czegoś takiego: marguyu napisała -Dziecko, dzis jest demokracja do ktorej twoj rodzinny kraj doszedl po wiekach cierpien w wiekszosci spowodowanych przez ciemna, ograniczona i sobiepanska szlachte. :))).
          W innym poście wyżej wymieniona bezdzietna 56-cio latka radzi synowi zatroskanemu niezrozumiałą dla Niego żałobą matki po śmierci męża i Jego ojca: "czy twoja mama ma jakies zainteresowania? Internet, czytanie,
          rozwiazywanie krzyzowek, haftowanie, szydelkowanie czy co tam
          jeszcze? Moze uniwersytet III wieku? Ale na to chyba jest za mloda...porozmawiaj z mama powaznie. Zapytaj o co jej chodzi, jakie
          wrazenie sprawia jej zachowanie i czy interesuje ja szczescie
          wlasnych dzieci czy moze jej to w jakis sposob przeszkadza i dlatego
          przyjmuje takie a nie inne postawy..." Chodzi o żałobę.
          • coco-flanell Re: do administracji 18.07.09, 09:51
            No wiec dostalas pieknym za nadobne! Marguyu, napisala ci w dosc
            kulturalny sposob na twoje chamskie i bezmyslne posty. Dziekuj jej
            za to bos krztyne madrosci zdobyla za darmo, wredna zolzo!
          • k-57 Re: do administracji 18.07.09, 12:55
            leda16 napisała:

            "czy twoj
            > a mama ma jakies zainteresowania? Internet, czytanie,
            > rozwiazywanie krzyzowek,

            xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
            hahaha...powinna byla napisac jeszcze o sadzeniu bobu, lataniu i
            cerowaniu rajtuzow..ta idiotka przypomina mi ta kretynke z
            wietnamskiej porodowki i zoltej,knabrnej,pyskatej z wada serca
            dziewczynce....yeah....durne babsko...
        • coco-flanell Re: do administracji 18.07.09, 09:47
          bakejfii napisała:

          > Ale heca.Znowu sie usmialam.
          ....

          I z czego tu sie smiac? Z czego pytam sie, z tych nadetych pie...
          jakie ten osiol k-57, serwuje ludziom, to rzeczywiscie wspolczuje
          poziomu humoru dosc niski!
    • gadagad Re: do administracji 18.07.09, 11:38
      K- 57 , Ty, ładne.Żyjesz z pisania, czy ci taki samogon wyszedł?
      • k-57 Re: do administracji 18.07.09, 14:17
        gadagad napisała:

        > K- 57 , Ty, ładne.Żyjesz z pisania, czy ci taki samogon wyszedł?
        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

        e.......hahaha...pedze....haha
        p.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka