c2h5ohhh
17.07.09, 11:47
do jasnej cholery, czy gazety nie stać na zatrudnienie jednego
moderatora?? dlaczego na pierwszej stronie co chwilę widzę święte
oburzenie redaktorków wyborczej choćby na "murzyna rydzyka" za to na forum
można pisać najgorzej i najbardziej wulgarnie o ludziach i ich potrzebach,
sprowadzać wszystko do poziomu rynsztoka i kloaki, a i tak nikt nie zareaguje?
po jaką cholerę umieszczacie zgłoszenie posta do moderacji, skoro i tak nic
sobie z tego nie robicie? pachnie to zwykłą propagandą - z jednej strony
pozujecie na obrońcę dobrych obyczajów, tropicieli chamstwa itp. a z drugiej
pokazujecie,że macie to głęboko w ...poważaniu! w imię czego? wolności słowa?
zwolennikom takiej tezy przypominam: wolność wypowiedzi nie może kolidować z
łamaniem podstawowych praw do godności osobistej.
tak samo jak drogowcy odpowiadają za niezałatane dziury w asfalcie, tak samo
wy odpowiadacie - przynajmniej moralnie - za przyzwalanie na skloaczenie
tego forum. nie macie kilku tysięcy na zatrudnienie moderatora? ok, powoli
sięgacie dna, stajecie się gorsi nawet od forum onetu. tam wypisują idiotyzmy,
ale przynajmniej nie zniżyli się jeszcze do poziomu choćby k-57.
wyjątkowo nie pozdrawiam, zniesmaczyło mnie to kompletnie!