Gość: panna
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
01.02.02, 23:22
Zastanawia mnie taka rzecz, a mianowicie :kiedy jesteśmy sobą? kiedy jesteśmy
prawdziwi? czy sami z sobą? czy wśród bliskich? czy raczej obcych. Czasem
zastanawiam się jaka naprawdę jestem i czego mogę się po sobie spodziewać. czy
ktoś tutaj też tak ma? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.