Dodaj do ulubionych

Krem na zmarszczki mimiczne???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 12:14
Kto mi poleci jakiś dobry kremik? Mam 28 lat i zmarszczki mimiczne na czole ,
pod oczami i przy ustach.???
Obserwuj wątek
    • zagubiona_galaktyka Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? 20.01.04, 13:28
      up:)
    • Gość: helen Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 13:47
      Tez jestem zainteresowana. A moze ktos uzywal juz tego nowego Loreala??
      • Gość: aneta Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: 195.164.60.* 20.01.04, 13:50
        Ja wlasnie zaczelam uzywac, fajna konsystencja, zapach i cera nie roib sie po
        nim tlusta. Ciekawe jakie beda egekty pod koniec stosowania, Dodam,ze mam 27
        lat i male zmarszczku pod oczami.
        • zagubiona_galaktyka Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? 20.01.04, 14:30
          A nie przejelas sie tym, ze w reklamie napisane, ze on jest dla kobiet po 35
          r.z.? Moze lepiej poczekac?
    • Gość: S. Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.widzew.net / *.widzew.net 20.01.04, 13:58
      Firma Vichy ma w ofercie najnowszy krem na zmarszczki mimiczne.Podaje link z
      opisem kremu.Pozdr.

      www.wizaz.pl/news/index.php?itemid=291
      • zagubiona_galaktyka Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? 20.01.04, 14:31
        Ktos juz testowal to cudo???
    • Gość: ewa Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 15:40
      Właśnie, polecają je po 30, 35 roku, obawiam się trochę teraz zacząć uzywać,
      ale za kilka lat mogą juz nie pomóc. Może komus ten problem wyda się błahy, ale
      wolę zapobiegac niz leczyć. Też myślałam o tym loreala.
      • Gość: Lukrecja Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 20.01.04, 15:50
        za kilka lat będzie już coś o wiele skuteczniejszego.
        silny kosmetyk zawsze można zastosować w ramach kuracji - zużyć jedno
        opakowanie a potem już coś mniej inwazyjnego.
    • Gość: ewa Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 15:45
      czytałam o tym kremiku Vichy w ostatnim Twoim Stylu. Podobno rewelacja, ale dla
      kobiet po 30 właśnie. A może to zależy od stanu skóry. Niektóre kobiety w wieku
      40 lat prawie nie mają zmarszczek, a dwudziestokilkulatki mają??
      • Gość: ewa" Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 20.01.04, 22:26
        Właśnie w reklamie kremu MYOKINE vichy padaja słowa "po kremy przeciw
        zmarszczkom mimicznym warto sięgać tuż po 20. Tak samo jak po filtry
        przeciwsłoneczne. Młoda kobieta która systematycznie będzie uzywać obu
        preparatów doceni ich skuteczność juz w okolicach 30. W tym wieku jej
        koleżanki, które mniej sumiennie dbały o skórę, zaczną pewnie narzekać na
        zmarszczki mimiczne." Jak myślicie, coś w tym jest ??
    • balbina_alexandra Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? 20.01.04, 22:40
      Jestem jeszcze przed 30 ale Myokine juz uzywam od niedawna - tak z ciekawości
      zakupiłam. Mam dobrą cerę ale zmarszczki mimiczne juz się zarysowują. Tych
      kremów nei mozna zacząć stosować zbyt pozno - one mają zapobiec powstawaniu
      nowych (niby). Krem jest bardzo przyjemny, ładnie pachnie, jeden z nielicznych
      produktów Vichy który mnie nie uczulił, błyskawicznie sie wchłania, nadaje pod
      makijaż. Bardzo drażniący i nei do zaakceptowania jest dla mnie brak
      najmarniejszego choćby filtra! CO do skuteczności na razie po kilkunastu
      dniach ciężko mi się wypowiadać - wygładza skórę, ale zastanawiam się czy
      przypadkiem nei jest to zasługa dzikiej ilości silikonów które tam zostały
      wpakowane...
      W sumie kwestia dyskusyjna. Miły kremik w stosowaniu ale trochę watpię w jego
      skuteczność.
      • Gość: ewa Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 20.01.04, 22:46
        Własnie o to chodzi, aby zapbiegać1 Nie mam siaty zmarszczek ale nie chcę mieć.
        Zastanawiam się nad tym kremem lub loreala boswelox czy coś takiego. Nie wiem
        który bedzie lepszy?
        • balbina_alexandra Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? 20.01.04, 23:30
          Wiesz co? Niewykluczone ze i Loreal i Vichy to z grubsza to samo - w koncu to
          jeden koncern... w tym wypadku droższy nei musi koniecznie oznaczać - lepszy.
          Próbki Vichy dostałam bez problemów w aptece, spodobał mi się, choć generalnei
          w te ich obietnice nie wierzę, tak jak juz pisałam - jak dla mnie te efekt
          doraźny, kupa silikonów i tyle. Kupiłam go bo bardzo przyjemnie się go
          używa :) i nie uczula. Loreala niestety żadnej próbki nie dostałam nigdzie,
          szkoda, ciekawa jestem jak wypada porównanie między nimi.
          • Gość: mimiczne Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.tnt39.mia5.da.uu.net 21.01.04, 02:14
            Obecnie najlepszym w Polsce kremem na zmarszczki mimiczne jest nowy krem
            Dermiki za ponad 100zł, wiem drogo, ale zawiera on dobry i rzeczywiście drogi
            składnik, ani Vichy, ani L'Oreal, AA, ani Lancome Resolution.
            Lancome, Vichy i L'Oreal rzeczywiscie sa do siebie bardzo podobne i szkoda
            wydawac wiecej.
          • bozena73 Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? 21.01.04, 02:43
            A ja uzywam kremu Heleny Rubenstein - Expressionist. Podobno jeden z
            najlepszych kremow na rynku zapobiegajacym zmarszczkom mimicznym,ale szczerze
            Wam powiem ze po dwoch miesiacach stosowania ani nie zobaczylam zmiany na
            lepsze ani na gorsze, nie mam jeszcze jakis duzych zmarszczek wiec moze
            zbytnio nie ma co byc widac ale jakos liczylam na to ze bedzie jakas roznica.
            Krem sie szybko wchlania, ale nie ma filtrow i jest b. drogi...
            Nie kupie go po raz drugi, tym bardziej ze chyba jeszcze nie wynaleziono
            takiego kremu ktory naprawde by likwidowal te zmarszczki.
            Ale moze w najblizszej przyszlosci..kto wie.. :-)
            • Gość: mimiczne Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.tnt39.mia5.da.uu.net 21.01.04, 03:10
              Krem Rubinstain tez do najlepszych nie nalezy, Dermika zawiera bardziej
              skuteczny skladnik. Calkowicie zmarszczek mimicznych nie da sie usunac, a juz
              zwlaszcza kremem, jedynie zabiegi moga to wspomoc.
              • Gość: ewa Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.04, 08:04
                A jak sie nazywa ten krem dermiki?
                • Gość: S. Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.tvsat364.lodz.pl 21.01.04, 10:42
                  Tu jest opis tego kremu Dermiki:

                  www.dermika.com.pl/extremale/index.html
    • Gość: ewa Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.04, 15:20
      !!!
      • Gość: Magdalena Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.cxt.pl / *.zlo.cxt.pl 22.01.04, 19:19
        O jej! Nie wiedzialam, ze ten nowy krem vichy jest taki drogi. A mialam jutro
        isc do apteki i go kupic...

        Mam 23 lata i bardzo widoczne zmarszczki mimiczne. (To nie tylko moja opinia,
        ale jak tu sie nie usmiechac?)
        Chcialam kupic ten kremik, ale chyba zdecyduje sie na L;Oreal.
        Moze polecicie mi jakis inny?
    • Gość: JJJ Efekt utrzymuje się TYLKO kiedy stosujemy krem! IP: *.opoczno.sdi.tpnet.pl 22.01.04, 21:05
      Dziewczyny oto co wyczytałam w "Wysokich obcasach":
      Hitem ostatnich miesięcy są kremy przeciw zmarszczkom mimicznym. Pierwsze takie
      kremy wprowadziły na rynek Helena Rubinstein i Lancome. Teraz co rusz pojawia
      się kolejny krem, którego nazwa zazwyczaj nawiązuje do botoksu: Dermika oferuje
      Extremale z neuropeptydem o marketingowej nazwie Pseudobotulina, L'Oréal - krem
      przeciw zmarszczkom mimicznym z bosweloksem - i najnowszy Vichy. Te kremy nie
      zawierają botoksu, ale białka, peptydy, kwas bosweliowy - substancje, które tak
      jak on docierają do głębszych warstw skóry i hamują działanie impulsów
      nerwowych. Po kilku miesiącach ich stosowania wygładzają się nieznośne bruzdy
      między brwiami, wokół oczu, ust, między nosem a ustami. Efekt gładkiej skóry
      utrzymuje się tak długo, jak długo stosujemy krem."

      Tak więc "botoks" wypełnia zmarszczki i optycznie wydaje się, że ich nie ma,
      ale kiedy przestanioemy stosować krem to one wracają! Jak więc można mówić, że
      kremy te mają za zadanie ZAPOBIEGAĆ zmarszczkom???? Jeśli nie ma się zmarszczek
      to nie ma sensu kupować takiego kremu
      • Gość: mimiczne Re: Efekt utrzymuje się TYLKO kiedy stosujemy kre IP: *.tnt39.mia5.da.uu.net 22.01.04, 21:17
        Te akurat kremy nie zapobiegaja to prawda, stosuje sie gdy sie ma sklonnosci
        ku takim zmarszczkom, a mozna je miec juz w mlodosci i rzeczywiscie daja tylko
        tymczasowy efekt, dluzszt efekt daja tylko zabiegi wstrzykiwania roznych
        wypelniaczy czy prawdziwego botoxu. Zmarszczkom zapobiegaja filtry UV,
        antyoksydanty, witamina A, nawilzacze, ale nei pseudobotoks, ktory swoja droga
        ma watpliwe dzialanie, jest po prostu teraz modny i stad tyle krzyku wokol
        niego. Firmy ksometyczne zrobily badania i wiedza, ze wiekszosc kobiet boi sie
        zabiegow typu botox, wiec zrobiono kremy, wiekszosc kobiety wyda mase
        pieniedzy na krem niz na zabieg, z nadzieja ze krem uchroni ja przed zabiegiem.
        • ainer1 Re: Efekt utrzymuje się TYLKO kiedy stosujemy kre 24.01.04, 20:27
          Witam

          tez wlasnie szukam czegos na pierwsze oznaki zmarszczek. Na razie tlyko
          nawilzam, stosuje maseczki - dermiki i jest po nich o iebo lepiej, ale mysle o
          kremie.
          Zastanawialam sie na urban active, ale ta seria bedzie wycofywana i polacono mi
          expresionist.
          Slyszalam, ze Biotherm (testowalam probke age fitness i obylo sie bez uczulen)
          dobzre wypada w testach porownawczych z innymi z tej polki, albo dermika -
          polska, dobra i nie uczula mnie. Kupilam ich krem pod oczy.

          Mma 29 lat, wkrotce 30, cere mieszana, sklonna do pzresuszen, czesto szarawą,
          bez blasku (wg mnie) ido tego dosc delikatna - co polecacie pzretestowanego?

          Renia
          • balbina_alexandra Re: Efekt utrzymuje się TYLKO kiedy stosujemy kre 24.01.04, 21:43
            Hej Reniu doskonale cię rozumiem, mam bogatą mimike i czółko marszczyć
            lubie :) co z kremów które testowałam i znam - Nie wiedziałam ze Urban Active
            jest wycofywany, ja zużyłam dwa słoiki bo był to kiedyś mój ulubiony krem.
            Zanim kupilam swoje mazidła przetestowałam Expressionist - wydaje mi sie
            srednim produktem, na pewno efekt nawilżenia niezadowalający, Lancome
            przyjemniutki ale najbardziej przypadł mi do gustu Collagenist, jakoś tak było
            iwdac efekt jakiś no i ten kupiłam (serum). Vichy Myokine jest bardzo miły ale
            to dla mnie troszkę oszustwo nie wierzę w skuteczność tego kremu. Biotherm Age
            fitness też bardzo lubiłam ale to raczej zwykły krem nawilzający jak dlamnie,
            cudów bym po nim nie oczekiwała.
            Faktycznie gdybym miała teraz coś kupowac to chyba bym wybrała Dermikę.
            Jesli narzekasz na brak blasku spraw sobie delikatny krem z kwasami - dla mnie
            to własnie kwasy sa najbardziej spektakularnie odmładzające. Ostatnio kremy
            kupuję głównie w aptece, i stosuję razem z serum - na przemian Collagenist HR
            (bardzo lekki), a na noc Superaquaserum Guerlaina i ten kosmetyk polecam
            zdecydowanie mimo zbójeckiej cenie, bo najlepiej rozprasowywuje skórę.
            Na blask Active C La Roche.
            Aha, zapomniałam o jednym - po wielkich i namiętnych testach całej serii
            repairwear clinique, wiem że to beda moje następne kremy :) zuzyłam kope
            próbek - bardzo mi się podobają, znakomicie regenerują skórę.
            • ainer1 do Balbiny-Aleksandry:) 25.01.04, 09:46
              Czesc,

              balbina_alexandra napisała:

              > Hej Reniu doskonale cię rozumiem, mam bogatą mimike i czółko marszczyć
              > lubie :) co z kremów które testowałam i znam - Nie wiedziałam ze Urban Active
              > jest wycofywany, ja zużyłam dwa słoiki bo był to kiedyś mój ulubiony krem.
              dlatego tez sie zastanawiam... ciagle.

              > Zanim kupilam swoje mazidła przetestowałam Expressionist - wydaje mi sie
              > srednim produktem, na pewno efekt nawilżenia niezadowalający, Lancome
              > przyjemniutki ale najbardziej przypadł mi do gustu Collagenist, jakoś tak było
              > iwdac efekt jakiś no i ten kupiłam (serum).
              Serum z zalozenia jest bogatsze w skaldniki - pewnie ldatego - to tez HR jak sadze?

              Vichy Myokine jest bardzo miły ale
              > to dla mnie troszkę oszustwo nie wierzę w skuteczność tego kremu.
              ja juz jakos tez stracilam pzrekonanie do Vichy

              Biotherm Age
              > fitness też bardzo lubiłam ale to raczej zwykły krem nawilzający jak dlamnie,
              > cudów bym po nim nie oczekiwała.
              hm, wlasnie wg znajomej robiacej badania kosmetykow w wyzszej polki Biotherm
              wypadal najlepiej...

              > Faktycznie gdybym miała teraz coś kupowac to chyba bym wybrała Dermikę.
              ale ta wlasnie z pseudobotoksem?

              > Jesli narzekasz na brak blasku spraw sobie delikatny krem z kwasami - dla mnie
              > to własnie kwasy sa najbardziej spektakularnie odmładzające.
              Tylko ja jestem w ciayz a potem chce z 8 mcy karmic - wiec raczej kwasow bym nei
              chciala..

              Ostatnio kremy
              > kupuję głównie w aptece, i stosuję razem z serum - na przemian Collagenist HR
              > (bardzo lekki), a na noc Superaquaserum Guerlaina
              tu obawiam sie cena dzika?

              i ten kosmetyk polecam
              > zdecydowanie mimo zbójeckiej cenie, bo najlepiej rozprasowywuje skórę.

              > Na blask Active C La Roche.
              wlasnie - jak ponim Twoja buzia? bez zadraznien?
              Moze wyprobuje rpbke?
              Tez go rozwazalam:)

              > Aha, zapomniałam o jednym - po wielkich i namiętnych testach całej serii
              > repairwear clinique, wiem że to beda moje następne kremy :) zuzyłam kope
              > próbek - bardzo mi się podobają, znakomicie regenerują skórę.
              Clinique mam nawilzajace (rozowy zel) , ale np total turnaroud jest dla mnei ZA
              CIEZKI.

              Renia
              • Gość: balbina_alexandra Re: do Ainer1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.04, 12:45
                faktycznie serum ma być niby bogatsze w składniki, co nei zmienia faktu ze
                porównujac skład kremów expressionist i collagenist, ten drugi wypada
                zdecydowanie lepiej. (Oba Heleny Rubinstein)
                To serum Guerlaina kosztuje ok 380 zł za 30 ml, niestety :(
                Nie dopowiada mi zazwyczaj clinique, 3 kroki to porażka, tez zel o którym
                mówisz to pewnie moisture surge, zupłenie mi nie lezał, tak samio jak moisture
                on call czy moisture on line, total turnoround ma za wysokie ph zeby mogło
                skutecznie złuszczać - jednym slowem, taka sciemka :). Pierwszym kremem który
                spodobał mi się z clinique był stop signs, zdaje się ze nawet składem jest
                dość sensowny, potem pokochałam antigravity, uzywam non stop kremu pod oczy,
                jesli szukasz intensywnej maseczki polecam ci anigravity mask właśnie - jedna
                z najlepszych jakie miałam w zyciu.
                Mnie Active C jak dotąd nei podrażnił, poszukaj w aptece próbek - powinny być.

                Reniu będąc w ciązy NIE MA żadnych przeciwskazań do stosowania delikatnych
                kremów złuszczających - nie powinno się tylko poddawać głębokiemu złuszczaniu
                u lekarza. Kwaski w kremach można spokojnie uzywać. Zakazane są zdaje się
                tylko preparaty wit A, a i tych nie jestem do końca pewna, bo ten retinol co
                jest zawarty w zwykłych kremach to i tak nigdzie głębiej nie przechodzi...

                a tak z ciekawości - który Total Turnoround jest dla ciebie za cięzki? Chyba w
                kremie? Bo jest jeszcze taki w lotionie, beztłuszczowy. Dla mnie ten w kremie
                był bardzo ok, choć mam niby mieszaną cerę...
              • Gość: kwasy Ainer1 IP: *.tnt39.mia5.da.uu.net 26.01.04, 16:35
                W ciazy nie stosuj produktow z kwasem salicylowym, zwlaszcza tych o niskim pH
                i stezenim 2% BHA lub wiecej, chodzi o to ze kwas salicylowy to pochodna
                aspiryny a ta jest teratogenna, kwasy AHA mozesz stosowac ale nie wysokie
                stezenia przy niskim pH i najlepiej w formie kwasu mlekowego.
                • ainer1 Re: Ainer1 26.01.04, 21:09
                  dlatego na arzie odkladam wszelkie kosmetyczne wynalazki na bazie kwasow,
                  retinolu itp
                  Balbina - z Clinique mam krem films dry skim - on-line call total turnaround

                  Renia
    • Gość: kasia Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 24.01.04, 22:03
      mam 25 lat czy moge stosowac krem z Dermiki, mam troche zmarszczek mimicznych.
    • marga_ret Re: Krem na zmarszczki mimiczne??? 27.01.04, 00:46
      No niestety. Ja zainwestowalam w ten krem Dermiki (faktycznie ponad 100 zl) -
      stosuje od 1,5 miesiaca i nic. Nie zauwazylam zadnych rezultatow. Moja
      zmarszczka miedzy brwiami nie zmniejszyla sie. Osobiscie nie polecam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka