Gość: Gocha
IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl
19.04.04, 13:12
Czy moze wypowiedziec sie ktos kto używa juz Antidral rok lub wiecej. Wiem ze
efekty sa znakomite ale na poczatku a co jest dalej? Czy po długim czasie
skóra sie nie uzależnia czy dalej dziala? Czy nie ma skutków ubocznych?