Dodaj do ulubionych

prostownica i karbownica

28.08.04, 21:57
czy ich uzywanie niszczy włosy w jakims znacznym stopniu?
Obserwuj wątek
    • oksana.zarewicz Re: prostownica i karbownica 20.09.04, 08:35
      Witam
      Trudno jest mi określić w jakim stopniu niszczą one włosy. Zależy to od
      częstotliwości ich używania. Z pewnością częste i trwające dłuższy okres czasu
      kontakty tych urządzeń z włosami prowadzą do ich uszkodzenia (matowienie,
      wysuszenie, rozdwojone końcówki, nadmierna łamliwość i inne).
      Pozdrawiam
      Oksana
      • szept_ciszy Re: prostownica i karbownica 25.09.04, 12:38
        dziewczyno strzez się tego!!! ja właśnie w ten sposób (karbownicą) zniszczyłam
        sobie kiedyś włosy... wtedy miałam bardzo piekne włosy i jeszcze nigdy aż
        takich długich nie miałam i wszystko na marne poszło. używałam jej często,
        wiadomo że jeśli używasz jej raz na jakiś czas (miesiąc) to jest ok, ale uważaj
        naprawde, odradzam Ci.
    • jamile Re: prostownica i karbownica 04.10.04, 23:43
      No a ja używam od dwóch miesięcy i to niemal co drugi dzien. Mam włosy
      półdługie i jak na razie nic złego się nie dzieje
      • szept_ciszy do jamile 07.11.04, 14:05
        uważaj, jak narazie nic Ci się nie dzieje, ale jak się zacznie dziać i zaczną
        Ci się łamać to pożałujesz ze tak często z tego kożystałaś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka