malusia83 28.08.04, 21:57 czy ich uzywanie niszczy włosy w jakims znacznym stopniu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oksana.zarewicz Re: prostownica i karbownica 20.09.04, 08:35 Witam Trudno jest mi określić w jakim stopniu niszczą one włosy. Zależy to od częstotliwości ich używania. Z pewnością częste i trwające dłuższy okres czasu kontakty tych urządzeń z włosami prowadzą do ich uszkodzenia (matowienie, wysuszenie, rozdwojone końcówki, nadmierna łamliwość i inne). Pozdrawiam Oksana Odpowiedz Link Zgłoś
szept_ciszy Re: prostownica i karbownica 25.09.04, 12:38 dziewczyno strzez się tego!!! ja właśnie w ten sposób (karbownicą) zniszczyłam sobie kiedyś włosy... wtedy miałam bardzo piekne włosy i jeszcze nigdy aż takich długich nie miałam i wszystko na marne poszło. używałam jej często, wiadomo że jeśli używasz jej raz na jakiś czas (miesiąc) to jest ok, ale uważaj naprawde, odradzam Ci. Odpowiedz Link Zgłoś
jamile Re: prostownica i karbownica 04.10.04, 23:43 No a ja używam od dwóch miesięcy i to niemal co drugi dzien. Mam włosy półdługie i jak na razie nic złego się nie dzieje Odpowiedz Link Zgłoś
szept_ciszy do jamile 07.11.04, 14:05 uważaj, jak narazie nic Ci się nie dzieje, ale jak się zacznie dziać i zaczną Ci się łamać to pożałujesz ze tak często z tego kożystałaś. Odpowiedz Link Zgłoś