anndelumester 04.06.02, 12:33 do tej pory miałam Vichy...jest w miarę ok (ale nie mam zbyt obfitego cel.). Ale coś mnie korci żeby zaeksperymentować z tym nowym. Miałyście próbowałyście działa??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: agul Re: L'Oreal na cellulitis IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 04.06.02, 12:50 Ja mam z tej nowej serii balsam wyszczuplająco ujędrniający i peeling. Peeling jest super, zakochalam się w nim i już go chyba nie zmienię. Natomiast balsam jest dość fajny, ale bez większych rewelacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gAndzia Re: L'Oreal na cellulitis IP: *.se.com.pl 04.06.02, 13:04 Peeling kocham, a jeśli chodzi o preparat na cellu, to (moim zdaniem) Vichy jest o wiele lepsze. Fajny jest tez nowy kremożel RoC z apteki. Odpowiedz Link Zgłoś