Dodaj do ulubionych

L'Oreal na cellulitis

04.06.02, 12:33
do tej pory miałam Vichy...jest w miarę ok (ale nie mam zbyt obfitego cel.).
Ale coś mnie korci żeby zaeksperymentować z tym nowym.
Miałyście próbowałyście działa???
Obserwuj wątek
    • Gość: agul Re: L'Oreal na cellulitis IP: *.acn.pl / 10.130.129.* 04.06.02, 12:50
      Ja mam z tej nowej serii balsam wyszczuplająco ujędrniający i peeling. Peeling
      jest super, zakochalam się w nim i już go chyba nie zmienię. Natomiast balsam
      jest dość fajny, ale bez większych rewelacji.
    • Gość: M Re: L'Oreal na cellulitis IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.02, 12:55
      • Gość: gAndzia Re: L'Oreal na cellulitis IP: *.se.com.pl 04.06.02, 13:04
        Peeling kocham, a jeśli chodzi o preparat na cellu, to (moim zdaniem) Vichy
        jest o wiele lepsze. Fajny jest tez nowy kremożel RoC z apteki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka