Dodaj do ulubionych

Mezoterapia- pomaga na wypadajace wlosy?

29.06.16, 11:25
Pomaga czy nie pomaga? nie wiem czy warto sie zdecydowac, ale przyznaje, ze juz nie wiem jak moge pomóc swoim włosom :( prosze o porady :(
Obserwuj wątek
      • aaapsik78 Re: Mezoterapia- pomaga na wypadajace wlosy? 07.07.16, 10:20
        maly.minionek napisał(a):

> Tak, dokladnie :D sama jestem swiezo po dwóch zabiegach i jestem dobrej mysli.
        > wlosy, co najwazniejsze, przestaly wypadac w tak duzych ilosciach jak dotychcza
        > s. teraz wyczekuje kolejnego zabiegu i baby hair na glowie :D robilam w warszaw
        > skiej klinice- Hair medica :)

a jaka robilas mezoterapie? bo widze, ze w hair medice maja dwa rodzaje... :) ile zabiegow planujesz robic? :)
    • 77karolina77 Re: Mezoterapia- pomaga na wypadajace wlosy? 19.07.16, 13:16
      Oczywiście, ze pomaga! Jestem po kilku seriach zabiegów mezoterapii mieszanej z osoczem bogatopłytkowym , koktajlami witaminowymi i bodajże Dermaheal HL. Moje włosy przestały wypadać, pojawiło się mnóstwo ?baby hair?, są odżywione, grubsze i co najważniejsze jest ich więcej. Zabiegi wykonywałam w Krakowie w PerfectLift. Bardzo polecam, porównywałam ceny z innymi klinikami w Krakowie i większość miała wyższe ceny. Dodatkowo trafiłam promocje!! Na pewno w przyszłości jeszczee raz skorzystam z oferty Kliniki PerfectLift.
      • aaapsik78 Re: Mezoterapia- pomaga na wypadajace wlosy? 21.07.16, 01:21
        dzieki za chec pomocy, ale zapisalam sie juz do Hair Medici :)

77karolina77 napisał(a):

> Oczywiście, ze pomaga! Jestem po kilku seriach zabiegów mezoterapii mieszanej z
        > osoczem bogatopłytkowym , koktajlami witaminowymi i bodajże Dermaheal HL. Moje
        > włosy przestały wypadać, pojawiło się mnóstwo ?baby hair?, są odżywione, grubs
        > ze i co najważniejsze jest ich więcej. Zabiegi wykonywałam w Krakowie w Perfect
        > Lift. Bardzo polecam, porównywałam ceny z innymi klinikami w Krakowie i większo
        > ść miała wyższe ceny. Dodatkowo trafiłam promocje!! Na pewno w przyszłości jesz
        > czee raz skorzystam z oferty Kliniki PerfectLift.
    • wellness11 Re: Mezoterapia- pomaga na wypadajace wlosy? 23.09.16, 08:58
      Pomaga. Moja siostra się zdecydowała i w końcu jest zadowolona :) Ona robiła te zabiegi w warszawie akurat ale są też w innych miastach. Więc poleca :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
      100club.pl/artykuly/12-blogow-z-przepisami-bezglutenowymi,4109.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka