Dodaj do ulubionych

Bibułki matujące

20.04.05, 12:20
Czy znacie jakieś bibułki matujące. Używałam te z Avonu, starczyły mi na
długo (przecinałam) i były fenomenalne; idealnie matowały!!! A teraz ich nie
ma. Używam teraz z Oriflame, ale to nie to, chociaż nienajgorsze... Macie coś
lepszego?
Obserwuj wątek
    • kragmel Re: Bibułki matujące 20.04.05, 12:23
      ArtDeco (dobre)
      Yves Rocher (ujdą w tłoku)
      zielone ręczniki papierowe hihi
      • m-habibi Re: Bibułki matujące 20.04.05, 12:31
        ja mialam avon, shiseido i clean&clear (nie wiem czy je jeszcze robia).
        najbardziej pasowaly mi clean&clear :)
    • kaamilka Re: Bibułki matujące 20.04.05, 12:32
      A! Zapomniałam także prosić o ceny. Dziękuję. :)
      • kragmel ceny 20.04.05, 12:36
        ArtDeco ok.28zł/100szt, YR chyba podobnie, ręczniki należy skraść z miejsc
        publicznych ;p
      • Gość: nadine Re: Bibułki matujące IP: *.dag.pl / *.crowley.pl 20.04.05, 12:36
        clean&clear juz dawno nie ma,rzeczywiscie były swietne. praktycznie identyczne
        są Estee lauder lub Clinique, ale kosztują już 55 zł. (50 bibułek). Shiseido
        szły mi jak woda.Sa teraz też bibułki mat. z Sephory po 25 zł. 50 sztuk, coś
        a'la Shiseido własnie
        • m-habibi Re: Bibułki matujące 20.04.05, 12:42
          fakt - sheseido ida jak woda, bo to taki papiereczek marny :) ja kupilam je na
          allegro - bodajrze 100szt za 45zl o ile dobrze pamietam.
          a jak sie sprawuje te Dermiki?
          • Gość: nadine Re: Bibułki matujące IP: *.dag.pl / *.crowley.pl 20.04.05, 12:49
            odradzam Dermikę-prawie wcale nie matują, drą się...najgorsze ze wszystkich
            moim zdaniem
            • m-habibi Re: Bibułki matujące 20.04.05, 12:54
              a art deco to tez takie papiereczki jak shiseido? czy takie bardziej hmmm...
              gumowane (?) bibulki? :D
              • Gość: nadine Re: Bibułki matujące IP: *.dag.pl / *.crowley.pl 20.04.05, 13:09
                hm, nie mam pojęcia, nigdzie nie mogłam ich dostać...
              • kragmel art deco 20.04.05, 13:33
                to papiereczki ;)
                • m-habibi Re: art deco 20.04.05, 13:36
                  kurcze :) szkoooooda! a ktore ze sredniej polki sa "gumowane"? :D
                • kaamilka Re: art deco 20.04.05, 13:38
                  No właśnie - z Avonu były takie trochę gumowe, z Oriflame są to dokładnie
                  bibułki i to mi się troche nie podoba...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka