Gość: alala IP: *.coig.pl 22.08.05, 11:37 czy mozecie mi powiedziec jakigo podkladu uzywacie? poleccie jakis bo chce zaczac uzywac ale nie orientuje sie na "rynku" :). A...no i jak go nakladac zeby nie bylo cieni na twarzy? dzieki za info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ana Re: podkład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 21:32 Jaki masz rodzaj cery ? To bardzo ważne przy wyborze podkładu? Odpowiedz Link Zgłoś
mikams75 Re: podkład 22.08.05, 21:37 wlasnie - do jakiej cery - to najwazniejsze i jaki chcesz osiagnac efekt, co chcesz zamaskowac (pryszcze, naczynka), wyrownac koloryt, rozswietlic itd. Co do sposobu nakladania - im mniej tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malenka Re: podkład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 23:01 jak nie masz p[ojęcia to idx do perfumerii i poradź się pani:) ona na pewno bardziej ci pomoże niż my:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alala Re: podkład IP: *.coig.pl 23.08.05, 07:38 chodzi mi glownie o wyrownanie kolorytu, kiedys probowalam stosowac podklad ale mialam smugi w okolicach szczeki i to mnie zrazilo bo okropnie wygladlo, ale to pewnie przez moja nieumiejetnosc nakladania tego specyfiku:) poza tym po kilku godzinach w pracy strasznie sie swiecilam. Cere mam mieszana (czolo tluste - brrr) Odpowiedz Link Zgłoś
aisha-medea Re: podkład 23.08.05, 08:09 to musisz wybrac podklad do cery tlustej lub mieszanej, najlepiej poradz sie pani w perfumerii. Smugi na szczece byly najprawdopodobniej wynikiem zastosowania kosmetyku zbyt ciemnego, lub niskiej jakosci. Nastepnym razem przy zakupie wyprobuj podklad wlasnie na linii szczeki - nie powinno byc sladu. Jesli potem bys chciala przyciemnic karnacje, to nie podkladem (bo wyjda smugi wlasnie), tylko jakims delikatnym pudrem brazujacym Ja lubilam taki pudrowy clinique, byl naprawde swietny i tuszowal wszystko. Teraz nie uzywam niczego. I tak wlasciwie to to wlasnie polecam na wyrownanie kolorytu skory - pomeczyc sie z pol roku, przebolec brak podkladu, a potem cieszyc sie piekna cera. Odpowiedz Link Zgłoś