Dodaj do ulubionych

jakie macie sposoby na poprawe nastroju?

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.02, 12:04
Wstałam sobie dzisiaj rano i doszłam do wniosku, że mimo pięknej pogody mam
maksymalnego doła z którym nie wiem co zrobić.Macie moze jakies swoje
niezawodne sposoby na poprawe nastroju?
Obserwuj wątek
    • Gość: renia Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.radio.com.pl 22.09.02, 12:08
      Zakupy. Coś ładnego dla domu, dla siebie. Sen. Dobra lekturka. Ale nic z tego.
      Dzisiaj jestem w pracy. I kto ma gorzej?
      • Gość: eve Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.pl 22.09.02, 12:17
        ja mam gorzej- rura mi pękła w mieszkaniu- zalało mnie i dwoje sąsiadów. Juz
        mnie strasza sądem i wielkimi odszkodowaniami.
        • Gość: Anja do Elve IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.02, 10:34
          Elve, nic Ci nie mogą zrobić. Co prawda lepiej się ubezpieczyć,by uniknąć
          kłopotów i unikania sąsiadów, ale w praktyce - musieliby wytoczyć Ci sprawę z
          powództwa cywyilnego, zapłacić koszty postępowania, a wiadomo, ile to może się
          ciągnąć. Głowa do góry!
    • Gość: XXX Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 22.09.02, 13:54
      mój sposób to:
      1) zakupy (chociażby nowa bluzeczka, maseczka czy nawet lakier do paznokci)
      2) słodycze (one zawsze poprawiają mnie nastrój)
      3) muzyka ( słucham mojej ulubionej płyty, albo zakupuje jakąś, tylko w zadnym
      wypadku nic nastrojowego i smutnego)
      4) wypożyczam fajny film (najlepszą, najśmieszniejszą komedię)
    • Gość: Kaja Re: IP: *.man.polbox.pl 22.09.02, 14:45
      czekolada, delicje
      magnez w tabletkach
    • milla_ Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? 22.09.02, 15:34
      Czytam forum uroda na portalu gw. Powaznie :))).
    • Gość: Marta Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.pl 22.09.02, 16:12
      Ja wyłączam telefony i komórkowy i stacjonarny i zakopuję się w domku z
      kotami,robię sobie pyszną herbatkę albo kawkę,do tego coś słodkiego,do czytania
      stosy babskich gazetek czy dobra książka.Jak jestem poza domem,a nastrój mam
      podły-wtedy obowiązkowo jakis drobny zakupik, typu lakier do paznokci,maseczka
      czy cokolwiek.
      Czasem niezawodnym sposobem na chandrę, jak jest ładna pogoda-jest też
      spacer.Jak porządnie przewietrzę głowę,to zupełnie inaczej się czuję.
      Ale życze i sobie i wam jak najmniej chandr.
      Pzdr.
      • Gość: magamaga Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.ost-poland.com.pl 23.09.02, 10:10
        Wypad na miasto z kims fajnym, pogaduchy przy kawie i pysznym ciasteczku. Albo
        spokojny wieczor w domu z ksiazka (Chmielewska zawsze dziala). Ostatnio takze
        pieczenie ciasta albo gotowanie jakiejs nowej potrawy. Moj organizm najbardziej
        lubi pocieszac sie slodyczami, ale mu nie pozwalam.
    • Gość: koralik Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: POZNANNT* / 195.95.19.* 23.09.02, 10:27
      1. wykapac sie w wannie pelnej goracej wody i piany (plyn jasminowy Avonu)
      2. napic sie dobrego winka (ew. Redsa)
      3. zjesc cos pysznego (czekolada, ciasto, cokolwiek innego, byle pyszne)
      4. wypic cos pysznego w stylu: cappucino albo gorace kakao
      5. umowic sie z kimkolwiek i isc "do ludzi"
      6. isc na basen i plywac i plywac i plywac
      7. albo isc na rower
      8. polozyc sie do lozka
      9. wziac tabletki ziolowe na uspokojenie
      10. przeczekac
      11. a przede wszystkim, miec nadzieje, ze doly nie trwaja wiecznie - i to jest
      najwazniejsze :-)))

      Koralik
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka