Gość: alicja IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.02, 12:04 Wstałam sobie dzisiaj rano i doszłam do wniosku, że mimo pięknej pogody mam maksymalnego doła z którym nie wiem co zrobić.Macie moze jakies swoje niezawodne sposoby na poprawe nastroju? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: renia Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.radio.com.pl 22.09.02, 12:08 Zakupy. Coś ładnego dla domu, dla siebie. Sen. Dobra lekturka. Ale nic z tego. Dzisiaj jestem w pracy. I kto ma gorzej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eve Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.pl 22.09.02, 12:17 ja mam gorzej- rura mi pękła w mieszkaniu- zalało mnie i dwoje sąsiadów. Juz mnie strasza sądem i wielkimi odszkodowaniami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anja do Elve IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.02, 10:34 Elve, nic Ci nie mogą zrobić. Co prawda lepiej się ubezpieczyć,by uniknąć kłopotów i unikania sąsiadów, ale w praktyce - musieliby wytoczyć Ci sprawę z powództwa cywyilnego, zapłacić koszty postępowania, a wiadomo, ile to może się ciągnąć. Głowa do góry! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 22.09.02, 13:54 mój sposób to: 1) zakupy (chociażby nowa bluzeczka, maseczka czy nawet lakier do paznokci) 2) słodycze (one zawsze poprawiają mnie nastrój) 3) muzyka ( słucham mojej ulubionej płyty, albo zakupuje jakąś, tylko w zadnym wypadku nic nastrojowego i smutnego) 4) wypożyczam fajny film (najlepszą, najśmieszniejszą komedię) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaja Re: IP: *.man.polbox.pl 22.09.02, 14:45 czekolada, delicje magnez w tabletkach Odpowiedz Link Zgłoś
milla_ Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? 22.09.02, 15:34 Czytam forum uroda na portalu gw. Powaznie :))). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.pl 22.09.02, 16:12 Ja wyłączam telefony i komórkowy i stacjonarny i zakopuję się w domku z kotami,robię sobie pyszną herbatkę albo kawkę,do tego coś słodkiego,do czytania stosy babskich gazetek czy dobra książka.Jak jestem poza domem,a nastrój mam podły-wtedy obowiązkowo jakis drobny zakupik, typu lakier do paznokci,maseczka czy cokolwiek. Czasem niezawodnym sposobem na chandrę, jak jest ładna pogoda-jest też spacer.Jak porządnie przewietrzę głowę,to zupełnie inaczej się czuję. Ale życze i sobie i wam jak najmniej chandr. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magamaga Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: *.ost-poland.com.pl 23.09.02, 10:10 Wypad na miasto z kims fajnym, pogaduchy przy kawie i pysznym ciasteczku. Albo spokojny wieczor w domu z ksiazka (Chmielewska zawsze dziala). Ostatnio takze pieczenie ciasta albo gotowanie jakiejs nowej potrawy. Moj organizm najbardziej lubi pocieszac sie slodyczami, ale mu nie pozwalam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koralik Re: jakie macie sposoby na poprawe nastroju? IP: POZNANNT* / 195.95.19.* 23.09.02, 10:27 1. wykapac sie w wannie pelnej goracej wody i piany (plyn jasminowy Avonu) 2. napic sie dobrego winka (ew. Redsa) 3. zjesc cos pysznego (czekolada, ciasto, cokolwiek innego, byle pyszne) 4. wypic cos pysznego w stylu: cappucino albo gorace kakao 5. umowic sie z kimkolwiek i isc "do ludzi" 6. isc na basen i plywac i plywac i plywac 7. albo isc na rower 8. polozyc sie do lozka 9. wziac tabletki ziolowe na uspokojenie 10. przeczekac 11. a przede wszystkim, miec nadzieje, ze doly nie trwaja wiecznie - i to jest najwazniejsze :-))) Koralik Odpowiedz Link Zgłoś