Gość: anna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:57 nad gorna warga mam ciemny wasik stisuje plastry z wosku ale ciagle odrasta moze usunac laserem??Prosze doradzcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Edyta Re: wasik IP: *.nowiny.net 02.03.06, 14:41 też mam ten problem. Ja jednak rozjaśniam go papką przeznaczoną do rozjaśniania włosów , a potem wyrywam te najciemniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sowa Re: wasik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 10:42 można też rozjaśnić wodą utlenioną to go osłabi Odpowiedz Link Zgłoś