IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:57
nad gorna warga mam ciemny wasik stisuje plastry z wosku ale ciagle odrasta
moze usunac laserem??Prosze doradzcie
Obserwuj wątek
    • Gość: Edyta Re: wasik IP: *.nowiny.net 02.03.06, 14:41
      też mam ten problem. Ja jednak rozjaśniam go papką przeznaczoną do
      rozjaśniania włosów , a potem wyrywam te najciemniejsze
    • Gość: sowa Re: wasik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.06, 10:42
      można też rozjaśnić wodą utlenioną to go osłabi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka