Dodaj do ulubionych

Ozdoby z umiarem

07.07.10, 10:05
Panuje moda na straszliwie krzykliwe i przeładowane ozdoby na paznokciach.
Rozumiem, że na konkursach i tego typu imprezach można poszaleć ze zdobieniem
paznokci, ale nie na co dzień! Po co tipsy dłuższe niż sam palec? Najgorsze
jest to, że dostęp do tych wszystkich świecidełek i plastików ma każdy...
chociażby przez internet! Można wpisać w wyszukiwarkę chociażby "nails" i
wyskakuje strona www.reni-nails.shop.pl i każdy może wszystko kupić... A moim
zdaniem powinno to być zabronione, bo tego typu kosmetykę powinna wykonywać
osoba przeszkolona i orientująca się w trendach.
Obserwuj wątek
    • 2agnieszka_k Re: Ozdoby z umiarem 18.10.10, 16:45
      Witam zgadzam się z tobą ze wykonywanie przedłużonych paznokci powinna wykonywać dyplomowana stylistka z doświadczeniem. Tez na rynku jest bardzo krótkich kursów, po których pseudo stylistki paznokci wykonują usługę. W ten sposób psują opinię innym stylistką paznokci, które ciężko pracują i posiadają ogromną wiedzie praktyczną i teoretyczną. U nas na kursy stylizacji paznokci przeznaczany 120 godz. to prawie tyle ile niektóre roczne szkoły mają łączną ilość godzin.

Jeśli chodzi o świecidełka i ozdoby, brokaty to myślę ze każda z nas cieszy się ze takie produkty są dostępne i można je nałożyć na lakier i w domu wykonać ciekaw pazurki:)

Nasz sklep z ozdobami i innymi gadzetami do paznokci to www.new-nails.com/sklep
      • aneta_pazurki1 Re: Ozdoby z umiarem 22.05.12, 14:21
        hejka, ja zamawiam ozdoby w sklepie www.konad.pl, maja duzy wybor w atrakcyjnych cenach. W chwili obecnej na topie jest manicure hybrydowy, oczywiscie przetestowalam i polecam! mozna sie zgubic w gaszczu kolorow ale nie ma chyba wiekszej frajdy-:) www.konadnail.pl/kategoria/x-nails-lakiero-zele.
        Planuje tez kupic nowosc na Euro a mianowicie zestawy na topie www.konadnail.pl/kategoria/konad-zestawy-mini
        • rabunia89 Re: Ozdoby z umiarem 22.05.12, 15:44
          Tylko w sklepie new nails. Mają ogromny wybór i naprawdę fajne ceny. Jeśli zamawiasz dużo na raz to nie płacisz za przesyłkę. Bodaj od 400 złotych na jednym zamówieniu nie ma kosztów dostawy.
          • herkson Re: Ozdoby z umiarem 23.05.12, 15:26
            Byłam, widziałam. Wybór super, rzeczy fajne. Tylko z tym zamówieniem - tyle nie uzbieram, chyba że zgadam się z koleżanką. Z drugiej strony ta przesyłka nie kosztuje jakoś Bóg wie ile, bym musiała wybitnie szukać kogoś do zbiorowego zakupu na siłę.
            • anna2640 Re: Ozdoby z umiarem 04.08.12, 16:53
              Witam,
              jeśli chodzi o fajne wzory na paznokciach oraz duży wybór kolorów lakierów do paznokci to znam fajną stronkę paznokciaki.pl. Naprawdę bardzo dużo fajnych pomysłów na śliczne paznokietki :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka