Gość: Karola
IP: *.ca.pl.renault.com / *.crowley.pl
09.05.06, 17:49
Używam tego kremu zarówno na dzień jak i w nocy ale nie uzywam zadnego kremu
z filtrem bo nie wiem jaki powinnam. Przebrawienia chyba nie powinny się
zrobić bo przecież A.I. nie jest z kwasami.