08.01.03, 12:19
Ile czasu w ciągu dnia spędzacie w drogeriach bądź na myśleniu o drogeriach?
Powiedzcie kochanieńkie.
Obserwuj wątek
    • pani_szmalbogacka Re: Drogerie 08.01.03, 12:54
      Kochanieńka,
      ja to głównie w solarium, biurach podróży, paznokcie i włosy sobie robię,
      drogerie zostawiam sobie ma weekend, jej to już za trzy dni, oh,oh.
      • Gość: jk Re: Drogerie IP: 213.17.180.* 08.01.03, 13:48
        jeszcze do 16 2 godziny 45 min, nie wiem czy wtrzymam bo zaraz po pracy idę do
        rogerii, nie mogę się przez to skupić, jak sobie pomyslę o tych wszystkich
        kosmetykach , ojejjjjj

        :)))
        pozdrawiam
        • pani_szmalbogacka Re: Drogerie 08.01.03, 13:50
          No proszę jak widac są tu Panie z poczuciem humoru, chętne do dyskusji i porad.
          • Gość: jk Re: Drogerie IP: 213.17.180.* 08.01.03, 13:54
            pani_szmalbogacka napisała:

            > No proszę jak widac są tu Panie z poczuciem humoru, chętne do dyskusji i
            porad.
            >
            a jak inaczej można odpisać na bezsęsowne i żałosne pytanie Zdzichy? tylko
            bezsęsownie i żałośnie !
            • zdzicha Buhahahahahahahahahahahahahaha 08.01.03, 14:31
              Gość portalu: jk napisał(a):

              > a jak inaczej można odpisać na bezsęsowne i żałosne pytanie Zdzichy? tylko
              > bezsęsownie i żałośnie !

              Buhahahahahahahahahahaha, dziecino, bierz się za lekcje, matmę możesz sobie
              odpuścić, ale polski szlifuj, polski!
              Ta dzisiejsza młodzież to tylko o fatałaszkach i drogeriach myśli, a wysłowić
              się w ojczystym języku nie potrafi. Co za degrengolada!
              • pani_szmalbogacka drogerie 08.01.03, 14:36
                > Gość portalu: jk napisał(a):
                >
                > > a jak inaczej można odpisać na bezsęsowne i żałosne pytanie Zdzichy? tyl
                > ko
                > > bezsęsownie i żałośnie !

                A myślałam, że jesteś miła i chcesz Zdzini pomóc, oh, znów się zawiodłam. Czy
                są tu jakieś fajne babki, Kochanieńkie odezwijcie się, dajcie znak!
              • Gość: jk Re: Buhahahahahahahahahahahahahaha IP: 213.17.180.* 08.01.03, 14:38
                nie wkuzaj jós sie biore do naóki,
                obiecóje ze od dzsiejsego wiczórka zacne!!!

                • zdzicha Re: Buhahahahahahahahahahahahahaha 08.01.03, 15:19
                  Poproś rodziców, zeby popracowali z tobą też nad wymową.
                  • Gość: grazynka-lubicz Re: niedouczona zdziacha IP: *.pl / 192.168.1.* 08.01.03, 17:21
                    kretynki, wymowa to fonetyka ! i nie możesz jej dupo wołowa oceniac po tym jak
                    kto pisze!
                    naprawde nic nie wiesz o niczym
                    czego sie dotkniesz, zamienia sie w kupe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka