zdzicha 08.01.03, 12:19 Ile czasu w ciągu dnia spędzacie w drogeriach bądź na myśleniu o drogeriach? Powiedzcie kochanieńkie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pani_szmalbogacka Re: Drogerie 08.01.03, 12:54 Kochanieńka, ja to głównie w solarium, biurach podróży, paznokcie i włosy sobie robię, drogerie zostawiam sobie ma weekend, jej to już za trzy dni, oh,oh. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk Re: Drogerie IP: 213.17.180.* 08.01.03, 13:48 jeszcze do 16 2 godziny 45 min, nie wiem czy wtrzymam bo zaraz po pracy idę do rogerii, nie mogę się przez to skupić, jak sobie pomyslę o tych wszystkich kosmetykach , ojejjjjj :))) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pani_szmalbogacka Re: Drogerie 08.01.03, 13:50 No proszę jak widac są tu Panie z poczuciem humoru, chętne do dyskusji i porad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk Re: Drogerie IP: 213.17.180.* 08.01.03, 13:54 pani_szmalbogacka napisała: > No proszę jak widac są tu Panie z poczuciem humoru, chętne do dyskusji i porad. > a jak inaczej można odpisać na bezsęsowne i żałosne pytanie Zdzichy? tylko bezsęsownie i żałośnie ! Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Buhahahahahahahahahahahahahaha 08.01.03, 14:31 Gość portalu: jk napisał(a): > a jak inaczej można odpisać na bezsęsowne i żałosne pytanie Zdzichy? tylko > bezsęsownie i żałośnie ! Buhahahahahahahahahahaha, dziecino, bierz się za lekcje, matmę możesz sobie odpuścić, ale polski szlifuj, polski! Ta dzisiejsza młodzież to tylko o fatałaszkach i drogeriach myśli, a wysłowić się w ojczystym języku nie potrafi. Co za degrengolada! Odpowiedz Link Zgłoś
pani_szmalbogacka drogerie 08.01.03, 14:36 > Gość portalu: jk napisał(a): > > > a jak inaczej można odpisać na bezsęsowne i żałosne pytanie Zdzichy? tyl > ko > > bezsęsownie i żałośnie ! A myślałam, że jesteś miła i chcesz Zdzini pomóc, oh, znów się zawiodłam. Czy są tu jakieś fajne babki, Kochanieńkie odezwijcie się, dajcie znak! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk Re: Buhahahahahahahahahahahahahaha IP: 213.17.180.* 08.01.03, 14:38 nie wkuzaj jós sie biore do naóki, obiecóje ze od dzsiejsego wiczórka zacne!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Re: Buhahahahahahahahahahahahahaha 08.01.03, 15:19 Poproś rodziców, zeby popracowali z tobą też nad wymową. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grazynka-lubicz Re: niedouczona zdziacha IP: *.pl / 192.168.1.* 08.01.03, 17:21 kretynki, wymowa to fonetyka ! i nie możesz jej dupo wołowa oceniac po tym jak kto pisze! naprawde nic nie wiesz o niczym czego sie dotkniesz, zamienia sie w kupe Odpowiedz Link Zgłoś