Gość: kaha IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 31.01.03, 13:37 Czy któraś z Was prostowała włosy w salonie fryzjerskim?Jakie są efekty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Inga Re: Prostowanie włosów IP: *.acn.waw.pl 31.01.03, 14:45 Ja prostowałam i efekty są bardzo dobre, kupiłam też sobie prostownice do domu, ale nie było to to samo, myślałam, że to wina prostownicy, ale wczoraj byłam u fryzjerki i ona mi powiedziała że dobrze jest też używać specjalnych preparatów do prostowania, aby efekt był zadowalający. Tylko nie można tego robić za często, bo włosy mogą się zniszczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Ingi Re: Prostowanie włosów IP: proxy / 204.48.22.* 31.01.03, 15:16 Gość portalu: Inga napisał(a): > Ja prostowałam i efekty są bardzo dobre, kupiłam też sobie prostownice do > domu, ale nie było to to samo, myślałam, że to wina prostownicy, ale wczoraj > byłam u fryzjerki i ona mi powiedziała że dobrze jest też używać specjalnych > preparatów do prostowania, aby efekt był zadowalający. Tylko nie można tego > robić za często, bo włosy mogą się zniszczyć. Ingo, czy mogłabyś podać nazwy tych środków do prostowania włosów, jakie polecia ci fryzjerka. aga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milla Re: Prostowanie włosów IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 31.01.03, 19:04 Ja tez po prostowaniu włosów u fryzjera kupilam sobie prostownicę. Jestem w sumie zadowolona, ale fakt, zeby efekt byl najlepszy, trzeba jeszcze stosowac różne preparaty do prostowania. Mój fryzjer mówił, ze testował kosmetyki różnych firm i że zdecydowanie najlepszy jest żel do prostowania firmy Tigy (chyba tak to sie nazywa).No ale jest to dosc droga rzecz ; ok70zl za tubke. Swojego czasu dziewczyny na forum zachwalały balsam do prostowania Clinique. Podobno jest rewelacyjny i bardzo wydajny. No i tańszy.Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do. Re: Prostowanie włosów IP: *.100.3.213.dial.bluewin.ch 01.02.03, 00:55 A jakie prostownice sobie kupilyscie? Babyliss? Gama? Profesjonalne czy do uzytku domowego? I w jakich cenach? Wlasnie mam zamiar sobie kupic. A co do preparatow to zaden mi jeszcze nie pasowal, wszystkie sklejaja wlosy, blee :-) Pozdr. Do. Odpowiedz Link Zgłoś
madlen1013 Re: Prostowanie włosów 01.02.03, 14:34 niedawno kupiłam sobie karbownicę babyliss z trzema różnymi końcówkami do karbowania i jedną do prostowania, bardzo wygodna w użyciu, polecam, wprawdzie nie używam jej do prostowania, ale włosy karbowane trzymią się nawet do 3 dni. jeśli chodzi o cenę to ja zapłaciłam 25 euro w niemczech ok(100zł) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milla Re: Prostowanie włosów IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.02.03, 21:27 Ja tez mam babyliss, ale na parę. W sumie jest ok, z tym ze ma jedną dosc powazną wadę:te dwie płaszczyzny do prostowania-nie wiem jak to nazwac, wiesz o co chodzi-rozwierają się równolegle(a nie pod kątem) tak, ze mało jest miejsca między nimi, i trzeba się trochę nagimnastykowac, zwłaszcza jak prostuje sie włosy z tyłu. W ogóle z tym prostowaniem to nie jest takie hop siup, tzn, nie jest tez to cos strasznie trudnego, ale na pewno nie wychodzi mi to tak dobrze i szybko, sprawnie jak mojemu fryzjerowi. Wygląda to nabardzo prosciutko , a wcale tak nie jest. W salonie do którego chodzę tez uzywają prostownic Babyliss, ale takich chyba fryzjerkich,:czarne, z jakimis swiatelkami, te zelazka są róznej wielkosci. Są bardzo wygodne, nie zaciągają włosów (moja trochę zaciąga). No ale są tez drozsze- kosztują 180 zl. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kafelek Re: Prostowanie włosów IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 01.02.03, 22:12 A czy któras z Was prostowała włosy chemicznie? Odpowiedz Link Zgłoś