kamisiunia
23.08.06, 12:12
Hej
Kiedyś jakaś babka pisała, że na wakacjach musiała kupić w kiosku jakiś tani
podkład i że okazał się świetny... i chciałabym wiedzieć jaki to był, a wątku
nie mogę znaleźć :( Zdawało mi się, że było w "odkryciach z niższej półki" ale
w ogole tego wątku nie moge znaeźc :/ [w szukaju próbowalam i nic :/ same z
"wyzszej polki" :/ ]
Mogłybyście mi pomóc? Będę wdzięczna.
Jeśli zapomniałąm jakiegoś przecinka lub napisałam nieskadnie - wybaczcie,
cholernie sie spiesze, jestem juz spozniona :/
Pozdrawiam