Dodaj do ulubionych

Pytanie o kosmetyki

10.11.06, 14:22
Dziewczyny, jakie macie doświadczenia z kupnem kosmetyków na Allegro?
Często trafiam na dobre cenowo okazje kosmetyków "z górnej półki",zwłaszcza
chodzi mi o kremy, które tam można kupić znacznie taniej niż w sklepie.
Zastanawiam się tylko,dlaczego te ceny są tak niskie(pomijam wypadki
ewidentne, kiedy ktoś bez żadnej przeszłości allegrowej wystawia dużo rzeczy
za śmieszne pieniadze i z"wpłata z góry").Rozumiem,że w Polsce cła, marże itp.
ale z drugiej strony jak kształtują się ceny tych kosmetyków za granicą? Ja
mam doświadczenie tylko ze sklepami wolnocłowymi..
Skąd supersprzedawcy z kilkoma tysiącami pozytywów mają takie tanie dobre
kosmatyki?
To mimo wszystko podróbki? Czy kupują je na wyprzedażach? Kończy się im termin
ważności?
Nie wiem, czy zaryzykować, nie chcę się rozczarować. Jesteście zadowolone z
kosmetyków kupowanych na Allegro? Kupiła któraś podróbkę?
Oświećcie mnie. Ryjek się hmmmm poddaje prawu grawitacji, chciało by się temu
zaradzić dobrym kremem. Szkoda mi wszelako 300 zł na krem, który mogę mieć za
150. No właśnie, to będzie ten sam krem?
Dzięki za odp.
Obserwuj wątek
    • zielonka74 Re: Pytanie o kosmetyki 21.11.06, 20:42
      ja mam podobne pytanie, ale odnosnie perfum. Sa tansze (znacznie tansze) niz
      np. w Sephorze. Czy te z allegro sa oryginalne???
      • jessica26 Re: Pytanie o kosmetyki 21.11.06, 20:43
        Nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka