Dodaj do ulubionych

Wybielanie zębów

20.05.16, 20:02
Cześć! Znacie jakieś skuteczne produkty do wybielania zębów? :)) Wybielanie u dentysty lampami jest dość drogie i słyszałam, że strasznie niszczy szkliwo....
Obserwuj wątek
    • plpau93 Re: Wybielanie zębów 23.05.16, 10:59
      slyszalas o iwhite? ja nigdy wczesniej nigdzie sie nie spotkalam z tym produktem, ale po obejrzeniu wideorecenzji KAroliny (www.youtube.com/watch?v=GzybNWo3zUI) od razu zamowilam, czekam na przesylke i dam znac jak efekty :)
    • kinga077 Re: Wybielanie zębów 22.06.16, 22:37
      zastanawiałam się jak wybielić zęby, bardzo obawiałam się właśnie niesprawdzonych produktów, aż w końcu poszłam do stomatologa na konsultacje jakie rozwiązania w kwestii wybielania zębów proponuje. Jestem akurat z Częstochowy, więc poszłam do swojego najbliższego centrum stomatologicznego. Na ich stronie mają artykuł na temat wybielania zębów - medor.pl/oferta/stomatologia-czestochowa/wybielanie-zebow . W rezultacie zdecydowałam się na wybielanie nakładkami. Nie wyszło drogo, jestem zadowolona z efektu także polecam. Jak udacie się do swoich dentystów w okolicy, pewnie polecą Wam podobne preparaty.
      • bea_jas Re: Wybielanie zębów 30.08.16, 12:18
        Mnie nie pomogły żadne środki do stosowana samodzielnego. Dopiero, gdy znalazłam wybielanie zębów z dobrymi opiniami na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych lavito.pl okazało się, że można to zrobić skutecznie, ale w gabinecie u stomatologa. Zamawiając przez Lavito trafiłam na sporą promocję.
    • wellness11 Re: Wybielanie zębów 13.09.16, 11:04
      Sprawdzałam wszystkie te preparaty i jeśli chodzi o cenę to faktycznie jednorazowo jest taniej ale jeśli efekt utrzymuje się kilka tyg i trzeba kurację powtarzać to jednorazowe wybielanie w salonie za ok 500 zł jest wygodniejsze i mniej uciążliwe. Ja zdecydowałam się na to drugie i za tydzień idę na zabieg :)

100club.pl
    • slikbela Re: Wybielanie zębów 20.10.16, 19:14
      Wcale nie jest takie drogie :) Byłam ostatnio w swoim salonie kosmetycznym na paznokciach i właśnie polecali mi tam wybielanie zębów z 699zł. Klientka która akurat przyszła na kontrolę była mega zadowolona i faktycznie miała wręcz Hollywoodzki uśmiech hah :) Ten salon to jadoreinstytut.com/
      • tomiy Re: Wybielanie zębów 01.11.16, 19:18
        wikjank napisał(a):

> Wybielanie u dentysty jest chyba najskuteczniejsze

A przede wszystkim najbezpieczniejsze dla ząbków. Polecam zapoznać się z topic`kiem: Metody wybielania zębów

Metod jest sporo paski, pasty, płyny a nawet wybielanie u kosmetyczek.
    • olcia300789 Re: Wybielanie zębów 14.12.16, 15:04
      Niestety stosowałam już rózne preperaty zakupione w drogeriach i w aptekach i nic z tego nic nie działało. Od kilka lat korzystam z gabinetów dentystycznych w ktorych wybielam zęby, stosowałam juz lampy i metody żelowe. Teraz po przeprowadzce w okolice Poznania szukam czegos w tych okolicach, natknęłam się na studio wybielania zębów przy ul. Piekary 12 www.piekny-usmiech.pl/ i zaciekawiła mnie ich oferta, czy ktoś korzystał z ich uslug i może się wypowiedzieć? Czekam na Wasze opinie i informacje o godnych polecenia gabinetach w okolicach Poznania. Pozdrawiam
    • chrzanela Re: Wybielanie zębów 25.06.17, 11:10
      Ja polecam za 200zł kupić u denttysty żel Dr.Martin Schwarz Expert 20 i wybielić na swoich szczękach.ja ttak robie bo zostały mi po Opalasence,a z którego zrezygnowalisu z mężem bo oboje mieliismy nadwrażliwość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka