maranka
22.02.08, 18:31
od jakiegoś czasu coraz bardziej drażnią mnie pojawiające się
pionowe zmarszczki wokół ust, jest ich coraz więcej
mam małe usta i wymyśliłam ,że może sobie je troczę powiększyć,
oczywiście tylko trochę , tak aby wypchnąć zmarszczki no i trochę
ładniej wyglądać /odpada stylizacja na Pamelę albo Donatellę/
czy któraś z was powiększała sobie usta i może się podzielić
doświadczeniami , jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
dzięki z góry za wasze opinie - zawsze to będzie albo zachęta albo
kubeł zimnej wody...